Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

48 perccel korábban, Dzséjt írta:

És a fő pódium, ahol a kancellárnak császárnak kéne lennie a stábjával, tök üres.

Mintha ülne valaki a tetején: egy fejet látok ott. 

 

48 perccel korábban, Donát írta:

Nagy jutalomjáték lesz ez Genevieve O'Reilly-nek. Végre!!! :clap:

Ráadásul iszonyat jól néz ki. :love:

 

31 perccel korábban, SimonZ írta:

Fogalmam sincs, mikor láttam ennél erősebb Star Wars-előzetest. Az első másodperctől elképesztő. 10-ből 100 pont.

Gilroy nem sz*rral gurigázik, ezt láttuk már a RO-ban is. Ha hozza azt a színvonalat, és már miért ne hozná, akkor sokaknál ez lehet az SW sorozatok legjobbja. 

 

1 perccel korábban, Donát írta:

De elvileg az EpIII-as beszédét is közvetítették mindenfelé nem? Tehát az emberek tudtak róla, hogy a csúnya Jedik megsebesítették a jóságos főkancellárt... aki ezután Császár lett, hogy rendet tegyen. Palpatine még mondja is, hogy "left me scared", szóval inkább az lenne a meglepő, ha ezután megint jóképűen tűnne fel a nép előtt, nem pedig sebes arccal, nem?

A Rebelsben láthattuk, hogy hamis képpel jelenik meg a médiában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Donát írta:

De elvileg az EpIII-as beszédét is közvetítették mindenfelé nem? Tehát az emberek tudtak róla, hogy a csúnya Jedik megsebesítették a jóságos főkancellárt... aki ezután Császár lett, hogy rendet tegyen. Palpatine még mondja is, hogy "left me scared", szóval inkább az lenne a meglepő, ha ezután megint jóképűen tűnne fel a nép előtt, nem pedig sebes arccal, nem?

A coruscanti plasztikai sebészek rendbe hozták :D Akkor ott fontos volt hogy csúnya legyen mert a jedik támadását szenvedte el. Utána ez már csak kellemetlen lenne hogy állandóan egy horrorfilmbe illő vénség osztja az észt. Valamit kitalálhattak hogy rendbe jött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Donát írta:

De elvileg az EpIII-as beszédét is közvetítették mindenfelé nem? Tehát az emberek tudtak róla, hogy a csúnya Jedik megsebesítették a jóságos főkancellárt... aki ezután Császár lett, hogy rendet tegyen. Palpatine még mondja is, hogy "left me scared", szóval inkább az lenne a meglepő, ha ezután megint jóképűen tűnne fel a nép előtt, nem pedig sebes arccal, nem?

De ott része volt a színjátéknak, a Jedik elleni uszításnak, és annak bizonyítéka volt, hogy a Rend elárulta a Köztársaságot. Később viszont erre már nem volt szüksége, és elkezdte átírni a történelmet. A sebek emlékeztették volna a nagyérdeműt a Jedikre, amiknek az emlékét is el akarta törölni. Plusz sokkal könnyebb sebhelyek nélkül a jóságos császár képében tündökölni, aki békét és rendet hoz a Galaxisban. Valjuk meg, Sidious valódi arca egy szörnyeteg arca. Azért ez nem mutat olyan jól a holoprojektorokon. Pláne, hogy a Halálcsillag elkészültéig úgy-ahogy fenn is kellett tartania a látszatát annak, hogy ő jó Uralkodó, a Birodalom pedig a legjobb dolog, ami a Galaxissal történhetett.

 

2 perccel korábban, ati írta:

01:30 Úgy látom ezek klónok! 

Jól látod, phase II páncélos klón katonák. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

De ott része volt a színjátéknak, a Jedik elleni uszításnak, és annak bizonyítéka volt, hogy a Rend elárulta a Köztársaságot. Később viszont erre már nem volt szüksége, és elkezdte átírni a történelmet. A sebek emlékeztették volna a nagyérdeműt a Jedikre, amiknek az emlékét is el akarta törölni. Plusz sokkal könnyebb sebhelyek nélkül a jóságos császár képében tündökölni, aki békét és rendet hoz a Galaxisban. Valjuk meg, Sidious valódi arca egy szörnyeteg arca. Azért ez nem mutat olyan jól a holoprojektorokon. Pláne, hogy a Halálcsillag elkészültéig úgy-ahogy fenn is kellett tartania a látszatát annak, hogy ő jó Uralkodó, a Birodalom pedig a legjobb dolog, ami a Galaxissal történhetett.

Csak fura, hogy ellentmondásban áll mindez azzal, amit a Birodalmi beszédben meg mondott. Nekem tuti szemet szúrna, de biztos a galaxisban is sok a birka. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Donát írta:

Csak fura, hogy ellentmondásban áll mindez azzal, amit a Birodalmi beszédben meg mondott. Nekem tuti szemet szúrna, de biztos a galaxisban is sok a birka. :D

A Birodalom azért fennállt 20+ évig fajirtásokkal, kényszerkilakoltatásokkal, vallási üldöztetéssel, stb. És még azután is mennyi követője volt, Palpatine két minibirodalmat is ki tudott állítani az Első Rend és a Végső Rend képében. Szóval ja, akad arrafelé pár űrbirka, akik simán bekajálják azt, amit Bomarr írt. Eleve, a Star Wars-ban olyan fejlett az orvostudomány, hogy még egy átlag ember is visszakaphatja a levágott karját. Akkor nehogy már a Galaxis ura és parancsolója ne kaphatna új arcot. :) Aki meg túl nagy hanggal emlékezteti a közvéleményt az alapításnapi beszédére... Nos, mindig van egy szabad hely a kesseli fűszerbányákban vagy Corellia gyárai alatt a csatornákban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A PR-ról van szó, amit a galaxisnak közvetitenek. Palpatine-nak nincs szüksége csini pofira, hisz a ragyás képpel teljesen önmaga lehet. Viszont kifelé nem ez van kommunikálva. A messzi messzi galaxisban pedig nem lehet annyira nehéz eladni azt a hazugságot hogy a csúnya arcból szép lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt mégis hogy, amikor az OT-ben végig ragyás a feje? Addigra lerohadt a csilli-villi pofi?

Azt ne feledjük, hogy az OT nagy része már post-Halálcsillag. Amint az állomás működésbe lépett, Palpatine megszabadult minden látszat dologtól. Zokszó nélkül feloszlatta a Szenátust és szétlövette az Alderaant. A Halálcsillag volt reményei szerint az az eszköz, aminek hála már nem kell színjátékkal élnie. Ahogy Tarkin mondta: a félelem attól a bázistól fog rendet tartani a Galaxisban. Amíg az csak épült, addig fent kellett tartania a Galaxis népe előtt egy látszatott minden téren, beleértve a róla alkotott képet is. Ezt művelte az ep1 óta. De a Halálcsillag megadta neki az eszközt, aminek hála eldobhatta ezt. El is törölte a látszatkormányt, és kimutatta az igazi énjét: a tömegmészáros szörnyeteget. Ezután már a külsejével sem kellett foglalkoznia.

Csak aztán Galen Erso egy kétméteres szeretetcsomaggal belerondított a tervébe, és a Halálcsillag lufiként pukkadt ki, de akkor már nem volt lehetőség a visszalépésre. Már nem vehette vissza a "jóságos császár" maszkját, hiszen ki hitte volna ezt el az Alderaan felrobbanátsa után?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a Mon Monthma szál jobban érdekel mint  címszereplő sztorija.

Hihetetlen lesz végre látni a szenátust, Coruscant bolygót. Kíváncsi vagyok az ott lakók élete változott-e valamit a birodalom alatt. Mert még mindig fényűzőnek tűnik minden.
De, álljon itt egy kis negatívum is. :D

Nekem zavaró volt az idegen lények teljes hiánya. Eddig is zavaró volt, hogy a főbb szereplők közé még mindig nem mernek idegeneket rakni. De itt még a háttérben sincsenek. Párszor, olyan volt mintha nem is star warst néznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett ez a trailer. 

Szóval várós ez a sori is. :) 

 

A klónok feltünése meg hatalmas piros pont! :D 

A klónokra visszatérve, nem úgy van hogy egészen gyerekkorától kezdve mutatják Cassian-t?

És ezért mutatták azt a pár klónt, az valszeg a gyerekkorából egy flashback.  

 

Még a Rouge One-ban emlitette is, hogy 6 éves korától kezdve harcol a birodalom ellen. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Néhol elég erős THX feelinget is érzek rajta. 

Szintén, a fehér gyárjelenet, meg az a tanácsülés szintén hófehérben nagyon azt adja vissza. Amúgy az a tanácsterem nagyon "futa". Úgy értem, ilyen hófehérséget birodalmi gyólésen még nem láttam. Talán ez valami ISB meeting lehet. Elvileg az ISB tisztjei hordanak fehér egyenruhát, lásd: Krennic és Yularen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

A klónokra visszatérve, nem úgy van hogy egészen gyerekkorától kezdve mutatják Cassian-t?

És ezért mutatták azt a pár klónt, az valszeg a gyerekkorából egy flashback.  

Ami még passzolna is, ugyanis az eddigi háttéranyagok szerint Cassian a szeparatisták oldalán harcolt a klón háborúkban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szintén, a fehér gyárjelenet, meg az a tanácsülés szintén hófehérben nagyon azt adja vissza. Amúgy az a tanácsterem nagyon "futa". Úgy értem, ilyen hófehérséget birodalmi gyólésen még nem láttam. Talán ez valami ISB meeting lehet. Elvileg az ISB tisztjei hordanak fehér egyenruhát, lásd: Krennic és Yularen.

Vagy már a Halálcsillagot tervezgetik. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ami még passzolna is, ugyanis az eddigi háttéranyagok szerint Cassian a szeparatisták oldalán harcolt a klón háborúkban.

 

Ja akkor nem a birodalom ellen, hanem gyerekként a Szepik oldalán. Ezt nem tudtam. 

 

A Rouge One-ban is csak annyit emlitett, hogy 6 éves korától kezdve harcol. Azt hogy a birodalom ellen, azt csak én adtam hozzá. Én nem vágtam, hogy a szepik oldalán harcolt. Thx az infót!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vagy már a Halálcsillagot tervezgetik.

Azt már a geonosisiak és Galen megtervezgette. :D

A trailer végén az öregasszony mögötti háttér nem emlékeztet titeket Saw jedhai búvóhelyére?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár gondolat így a 7. nézést követően. Látni fogjuk a birodalmi szenátust müködés közben. Mennyire lesz ez már színjáték? Mennyire kell majd visszafgottan beszélniük a szenátoroknak, hisz a jóságos Birodalmat és urát bírálni nem hinném hogy lehet. Illetve lehet csak megy az illető Kessel-re ahogy Dzséjt írta. Mekkora lesz már a kontraszt a koztársasági szenátus és a birodalmi között miközben ugyanabban a teremben üléseznek. Elképesztően város már csal emiatt is. Mert az ep3 végén szétverték, az ep4-ben már feloszlatták. De müködés közben látni nekem maga a mennyország lesz. Milyen politikai machinációkat kell majd végrehajtani ahhoz hogy valami hasznosat is tegyünk, de ne végezzük Kessel-en vagy a kivégzőosztag elött.

Ami még megdöbbentett pozitívan. Gyerekkorom megrontója a Disney felkereste azt a színészt Mon Mothma szerepére akit KIVÁGTAK az EP3-ból. Azaz aki csak a filmeket látta az sosem látta.

Mekkora profizmus ez már??? Felkeresték az eredeti színészeket, vették hozzá  fáradságot. Pedig le is csokizhatták volna, és egy másik színésznővel ejátszatták volna ,de nem.

Na most mondjon nekem valaki értelmes érvet arra hogy hogy dehát a Disney meg Kennedy csak a pénzt hajhássza, tojnak a rajongókra. Tényleg?

Hányszor és hányszor volt olyan gondolatom az EP3 megnézése után, de mi van viszonylag közvetlen utána? Az EP4-re már a megszilárdított hatalmú Birodalmat látjuk a végleg(ekkor még azt hittük) Sith-é vált Vaderrel.

Most megkapjuk a Kenobival és az Andorral. A döbbenet még az hogy ez az időszak 19 év. Mesélt már róla a Solo, a Rebels, a Roque One. Az ember azt hinné hogy mindent el lehet mesélni 2 filmmel  és egy sorozattal egy ilyen rövid időszakról. Erre jön 2 új sorozat erről az időszakról és olyan ektázisba hoznak, mint mikor vártam az EP6-ot  EP3-at és EP9-et.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Frenkie írta:

Azaz aki csak a filmeket látta az sosem látta.

Rogue One-ban láthatta. Illetve a Rebelsben is ő adta a hangját a karakternek. Bár lehet, hogy félreértettelek.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na felocsúdva a hétvégi eseményekből, végre ide is írhatok valamit!

A star wars világa hatalmas. És úristen egyre nagyobb lesz. Azt hittem ez a sorozat nem érdekel, gondoltam keveset markol és keveset fog majd. Erre másfél percben csak a helyszínek, sosem képzelt világok, sosem látott fantáziákat ébresztettek. Basszus sose lesz vége. A star wars túl fog élni minket, és nem tudom eldönteni, hogy ennek örülök vagy sem. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos szinten érdekelt, de eddig nem különösebben hozott lázba Cassian sorozata. Úgy voltam vele, hogy "oké, majd érkezik, meglátjuk". Viszont, ez az előzetes most felcsiázott. Nincs kétségem a felől, hogy újabb remek univerzumbővítésnek lehetünk tanúi. Ahogy az eddigi filmek és bizonyos karakterek is plusz töltetet kapnak majd. Cassian kezdeti évei és a Lázadáshoz való csatlakozása, a birodalmi szféra, Mon Mothma és a politikai szegmens mind nagyon érdekes dolgokat vetítenek előre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.