Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt. A SAGA kiadvány tokja eredeti angol nyelvezetű lesz. Egyébként van dombornyomott bankkártyád? Mert külföldről csak azzal lehet rendelni. Annak az éves díja jó esetben 4500 forint körül mozog.

Van, és nemcsak a havidíja, de az igénylése is ingyenes volt. Világéletemben csak dombornyomott kártyáim voltak (úgyhogy még véletlen sem merülhet fel, hogy csak emiatt akarok kiváltani), de sosem kellett értük fizetnem ennyit. Sikerült mindig frankó akciókat kifognom. :) Bár igaz, a mostani lehet csak X ideig ingyenes, aztán meg majd 900 Ft-ot kell érte évente fizetni (valami ilyen rémlik, de most lusta vagyok megnézni a szerződésem). Ennyi nem vág földhöz... Még a 4500 sem vágna. Viszont az a plusz húzezer azért nem mindegy, ha azt veszem, hogy csak a BR lemezek idehaza a fizetésem felét elvinnék, viszont külföldi rendelés esetén még a lejátszó árának egy tetemes részét is megspórolhatnám. Azért nem mindegy, hogy hatvan-hetven ezert költök el, vagy negyvenet-ötvenet (bár momentán mindkettőre megvan már a pénz hazai áron, de ugye az sem mindegy, hogy a hó végén mennyi marad, mert teszem azt a különbözetből tudok valami mást venni vagy félre rakhatom, hogy karácsonyra az új TV is meglegyen). És elnézést, de csak azért, hogy Star Wars és ne Krieg der Sterne legyen a dobozon, hát nekem nem éri meg.

Na meg, felőlem akár táj nyelvezetű is lehet a doboz, nem azt veszem meg, hanem a filmet. A filmen meg legyen angol hangsáv, aztán csókolom (mivel nagyjából húsz éve nézem különböző hangsávokkal a filmeket, így a feliratra sincs különösebb szükségem... ha ennyi idő után nem tudom, hogy mit mondanak a szereplők, elbújok szégyenemben :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmen meg legyen angol hangsáv, aztán csókolom (mivel nagyjából húsz éve nézem különböző hangsávokkal a filmeket, így a feliratra sincs különösebb szükségem... ha ennyi idő után nem tudom, hogy mit mondanak a szereplők, elbújok szégyenemben :D).

Ezért sem érdekel engem sem a magyarítás, és rá fogok állni a magyar felirat mellőzésére is :) Mert tudjuk, mit mondanak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És elnézést, de csak azért, hogy Star Wars és ne Krieg der Sterne legyen a dobozon, hát nekem nem éri meg.

Na meg, felőlem akár táj nyelvezetű is lehet a doboz, nem azt veszem meg, hanem a filmet. A filmen meg legyen angol hangsáv, aztán csókolom (mivel nagyjából húsz éve nézem különböző hangsávokkal a filmeket, így a feliratra sincs különösebb szükségem... ha ennyi idő után nem tudom, hogy mit mondanak a szereplők, elbújok szégyenemben :D).

Nekem meg fontos. Ez van. Azért nem fogom leadni az igényeimet, hogy spóroljak egy olyan kiadványon, amit életemben egyszer kell megvennem. Mindig szerettem a minőséget és az igényességet, szóval nekem nem mindegy ha pl. timbuktu nyelven van írva a doboz, mert arra rossz még ránézni is. De ez egyéni ízlés kérdése, mindenki maga dönti el neki mi a fontos és mi alapján vásárol. Én asszem ki is merítettem ezt a témát, szóval lezártnak tekintem a magam részéről. A további diskurzus csak céltalan vetyengés lenne az ízlések ösvényén.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy doboz igényességét a szép artwork és a hasznosság (nem esik szét, strapabiró anyaga van) jelenti. Nem gondolom, hogy az angol és a magyaron kivül eső nyelvek igénytelenek lennének, akárcsak megjelenésükben is. Rég tanultam spanyolt, de kifejezetten szép nyelv. Engem nem zavar, ha igy van ráirva, hogy mi van a dobozban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg fontos. Ez van. Azért nem fogom leadni az igényeimet, hogy spóroljak egy olyan kiadványon, amit életemben egyszer kell megvennem. Mindig szerettem a minőséget és az igényességet, szóval nekem nem mindegy ha pl. timbuktu nyelven van írva a doboz, mert arra rossz még ránézni is. De ez egyéni ízlés kérdése, mindenki maga dönti el neki mi a fontos és mi alapján vásárol. Én asszem ki is merítettem ezt a témát, szóval lezártnak tekintem a magam részéről. A további diskurzus csak céltalan vetyengés lenne az ízlések ösvényén.

Ezzel én is így vagyok. Nekem pl. az SE azon verziója van meg, ahol a "Krieg der Sterne" cím szerepel a filmben, ami a mai napig zavar. A borítóknál ugyanígy vagyok. Az esztétikai élmény legalább annyira fontos, mint maga a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek gondja van a borítóval, az megoldhatja maszekban is. Az Xpressen ott van pl. Takács Zoli aki 4 lapos digipackot 3000-ért, 5-6 lapos digipackot 4000-ért csinál meg olyan profin, hogy köröket ver a hivatalos packokra.

Szóval a borító, doboz ne legyen ok a nem vásárlásra, a 20000 megtakarításból simán olyan dobozt készítenek ügyes emberek, hogy megéri így rendelni.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a legfölső a legbejövősebb.

Az a legdinamikusabb mind közül. A többi kb egy állókép szereplőkről. A RotS-os meg azért nem tetszik, mert nem szeretem Anakin ronda képét bámulni :D . Ami még nagyon bejön, az az első bonus disc Boba-Boga párosa :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit gondoltok a belső design-ról?

Nekem az Ep2 a kedvencem.:D

OFF

Kár, hogy ez a topic nem produkált ma annyi hozzászólást, mint egy bizonyos másik, amit még átfutva elolvasni is szörnyű volt. :S

Szépek, csak ez az amcsi kiadás. Nálunk nem ilyen lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk hála égnek nem ilyen lesz. Jól mutat de egyrészt kevésbé praktikus ezekből kivenni a lemezt, másrészt több fórumon irták, hogy az ilyen tokoknál hosszúváton sérül a lemez a ki-be vételekkor. A képek egyébként egy füzet formájában járnak majd a kiadáshoz az európai változatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk hála égnek nem ilyen lesz. Jól mutat de egyrészt kevésbé praktikus ezekből kivenni a lemezt, másrészt több fórumon irták, hogy az ilyen tokoknál hosszúváton sérül a lemez a ki-be vételekkor. A képek egyébként egy füzet formájában járnak majd a kiadáshoz az európai változatban.

 

Igen, azt néztem én is, úgy tűnik, mintha simán lötyögni tudnának benne a lemezek. A mi tokunk milyen lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Ody mellé állok. Nekem a magyar kell.

A külföldi esztétikailag, időben és egyéb szempontokból is rejthet zsákbamacskát.

Ne higgyétek, hogy kolbászból van a kerítésem,

de 4433 ft BD lemezenként még pont elérhető egy fanatikusnak, ha a star wars-ról van szó.

 

És igen;

jobban járunk füzetkével, biztonságos lemezhelyekkel és szépen szitázott lemezekkel! :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol vetted ilyen olcsón a tv-t? Gari van rá?

 

Ingyenreklám és válasz Frenkie-nek:

Pixmania.hu, és igen van rá gari.

Sőt 8 napos lóvét vissza gari is van.

Meg plusz lóvéért egy +1év! lóvét vissza gari.(ún. "gondtalan vásárlási szerződés") na erről lemondtam ,mert 10 ropi.

Először be voltam tojva, mert annyi gáz van, hogy előreutalás van csak.

Aztán vettem a bátorságot, mert nagyon beleszerettem a modellbe ezen az áron.

Teljesen megbízhatóak és minden rendben volt. Ügyfélszolgálatuk elérhető és készséges.

Annyi, hogy Franciaországból szerzik be a cuccot, de ne ilyedjen meg senki.

A tv ért a nyelvünkön. 5 nap alatt itt volt.

A lejátszóm is tőlük van, meg a gyereknek is szobacsúszda. Az 11e volt az alattunk lévő Alexandra boltban lévő 25e helyett.

Meggondolandó...

Ha kellenek még részletek akkor a nevem után @freemail.hu és mesélek.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ingyenreklám és válasz Frenkie-nek:

Pixmania.hu, és igen van rá gari.

Sőt 8 napos lóvét vissza gari is van.

Meg plusz lóvéért egy +1év! lóvét vissza gari.(ún. "gondtalan vásárlási szerződés") na erről lemondtam ,mert 10 ropi.

Először be voltam tojva, mert annyi gáz van, hogy előreutalás van csak.

Aztán vettem a bátorságot, mert nagyon beleszerettem a modellbe ezen az áron.

Teljesen megbízhatóak és minden rendben volt. Ügyfélszolgálatuk elérhető és készséges.

Annyi, hogy Franciaországból szerzik be a cuccot, de ne ilyedjen meg senki.

A tv ért a nyelvünkön. 5 nap alatt itt volt.

A lejátszóm is tőlük van, meg a gyereknek is szobacsúszda. Az 11e volt az alattunk lévő Alexandra boltban lévő 25e helyett.

Meggondolandó...

Ha kellenek még részletek akkor a nevem után @freemail.hu és mesélek.

 

Köszi, akkor pár kérdést felteszek mailen még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdésem lenne hozzátok.

Nyári munkával összegyűlt 20 ezer forintom, szóval megjelenéskor meg tudnám venni a trilógia első részét. Kiszámoltam, a koleszos kaja költségvetés felezésével (tavaly is így vásároltam Blu-Ray lejátszót :D), decemberre összegyűlne újabb 20 ezer JMF. Szerintetek vegyem meg külön-külön a Prequel-t és a Original-t, vagy rakjam össze a pénzt, és egybe az egészet?

Előre is köszönöm a válaszokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdésem lenne hozzátok.

Nyári munkával összegyűlt 20 ezer forintom, szóval megjelenéskor meg tudnám venni a trilógia első részét. Kiszámoltam, a koleszos kaja költségvetés felezésével (tavaly is így vásároltam Blu-Ray lejátszót :D), decemberre összegyűlne újabb 20 ezer JMF. Szerintetek vegyem meg külön-külön a Prequel-t és a Original-t, vagy rakjam össze a pénzt, és egybe az egészet?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Mindenképpen egyben vedd meg, mert a trilógiás pakkokban nincsenek benne az extralemezek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenképpen egyben vedd meg, mert a trilógiás pakkokban nincsenek benne az extralemezek.

Rendben, köszi. Ha nem kérdezem, megvettem volna külön-külön, aztán bánhattam volna az extrák miatt, pedig számomra valamivel még fontosabbak is mint a képminőség. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik webbolt vezetője szerint karácsonyra már nem lesz Saga Blu-ray Magyarországon, mert olyan keveset küldenek a teljes, extrákkal felszerelt verzióból, hogy az hamar el fog fogyni. Lehet, hogy kama, lehet hogy rosszul méri fel, de van egy ilyen infó is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.