Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

2 hours ago, csoli1138 said:

@caseyjones !

Látom nem tudsz elszakadni a rajzfilmes avataroktól, biztos megvan rá az okod!

Szóval csak neked, csak most újabb frissítést dobtam, két rajzfilmszerű alkotással az ep 9 avatar kampány kiemelt hsz-ébe.

Choose Your Side my Friend! Be quick! ;)

 

Én nem ennek az általad indított kampánynak a keretén belül váltottam avatart, hanem mert untam már az előzőt. Az, hogy most történt ez meg, véletlen egybeesés. :)

 

Egyébként, ahogy írtad, megvan rá az okom: szeretnék önmagam, azaz Casey Jones maradni mindvégig, ezért csak CJ-s avatarokat szoktam beállítani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Én nem ennek az általad indított kampánynak a keretén belül váltottam avatart, hanem mert untam már az előzőt. Az, hogy most történt ez meg, véletlen egybeesés. :)

Ez rögtön leesett, hidd el. És igen a váltás miatt tűnt fel a dolog!

 

Mindegy, jó kis avatarok azok. Majd valaki rámegy talán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Darth Sky írta:

@csoli1138 esetleg valami Rey-es avatar van még a repertoárodban? A 7. és 8. részeknél is vele vártam az adott filmet, így nem szeretném megtörtni ezt a hagyományt. :) 

Hogy tetszik a festmény alapú, amit ma beraktam? Meg aztán még egyet. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, csoli1138 írta:

Hogy tetszik a festmény alapú, amit ma beraktam?

Pöpec, köszi! :) 

Amúgy pont valami hasonló beállításon gondolkoztam. Az egyik, amint a lángoló TIE-roncsot nézi az utóbbi spotok egyikében... a másik, amikor kardot ránt a közeledő vadászra, amiben Kylo ül. Akkor ezennel "hivatalosan" is megkezdtem a várakozást az Ep9-re. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Sejtettem, hogy Kylo népszerű, de hogy majdnem mindenkinek Kylo avatarja lesz azt nem gondoltam volna. :)

Csak jól néz ki a maszkja azért :evil:  :D

 

egyébként én is azt akartam, csak behúzták előttem ami volt :D  (mert akkor még csak 1 volt a pakkban azt hiszem)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, csoli1138 írta:

@Hitman Jó a tiéd is, kicsit Force unleashed-es , de kösz, hogy csatlakoztál!

Köszi! Igyekeztem valami újat kitalálni. Gondolom aktuális is a dolog. Dark/Light? Remélem azért maradunk a fény ösvényén!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves fórumtársak! El is jött a kijelölt nap! Akkor hivatalosan is át lehet állni -ha van egyeltalán olyan aki nem tette meg eddig és szeretné- ep9-es avatarokra mától/holnaptól, ahogy tetszik! Én már most örülök, mert a kampány fogadtatása és a részvétel igen pozitív. Fejben már nagyon rá vagyok állva az új részre, hadd follyon a csapból is már az ep 9, most hogy már 2 hét sincs addig! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Picit fura tőlem, hogy már most átváltottam, de ezzel csak azt szeretném jelezni, hogy lassan, kevesebb, mint 2 hónap múlva - legalábbis remélem nem február végén - visszatér a TCW. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
1 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A mai nappal megkezdtem a TCW maratonomat, amivel ha minden jól megy, végzek a februárban induló 7. évadig. Ennek apropóján "visszaöltöztem", de ez nem jelenti azt, hogy már túl is léptem az Ep9-en. :) 

Hát ne is mert ott még rengeteg mindneről lehet és kell is beszélni. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hát ne is mert ott még rengeteg mindneről lehet és kell is beszélni. :P 

Tudom, készülök is egy kritika féleséggel, meglátjuk, hogy sikerül. Már ülök rajta pár napja. Ha emlékszel még a régi TCW értékeléseimre, azok viszonylag rövid szösszeneteknek fognak fűnni az Ep9-es írásom mellett. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Darth Sky írta:

Ha emlékszel még a régi TCW értékeléseimre, azok viszonylag rövid szösszeneteknek fognak fűnni az Ep9-es írásom mellett. :P 

Nagyon szívesen olvasnánk a véleményed a tematikus topikokban is, ahol nagyobb tér van részletesebben is kibeszélni 1-1 konkrét témát. És úgy sokkal jobban meg is maradnak a gondolatok, később is jól kereshető formában. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
2020. 05. 04. - 23:20, Yoda József írta:

Most jelzem, hogy a TCW utolsó képkockáját "lefoglalom" avatarnak :D A szabályzat értelmében csak 1 hónap múlva állítható csak be, azért szóltam előre :D

Megtettem :D

  • Nagyon tetszik 2
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, csak mobilon túl kicsi. :D

 

2020. 05. 04. - 23:43, Bence1997 írta:

Én is előre lefoglalok egyet majd, mondjuk az más lesz, mint Yodáé - sejtem melyikre fáj a foga :D - de már alig várom. Június 4 fel van tüntetve a naptáramban: avatárcsere. :P

Gondolom nem ezt az avatart akartad betenni anno. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.