Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tetszett ez az előzetes, remélem már nem kell soká várni a sorozatra. A TCW már jól ismert hősei után egyelőre úgy kifejezetten egyik karakter sem szimpatikus, még eléggé ismeretlenek számomra, talán a twi'lek csajt kedvelem egyedül (kicsit olyan női Han Solo érzésem van)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérkezett az új trailer a Comic Conról! :yes::yeah::clap:

http://www.youtube.com/watch?v=JYkXif5Q2mA

 

Szerk.:

...és kaptunk egy Inkvizítoros klipet is.

http://www.youtube.com/watch?v=D6GxTMpyjls

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűűűűűűűűűűűazanyjááááááááááááátamindenitvaaaaaaaaóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ilyen reggelit kérek minden napra!

 

Mondjuk jó spoileres volt, de nem bánom. Luminara Unduli él! Beszarás! Kíváncsi vagyok, miért tartják életben.

 

A humor is ott van, a hangulat is, a látvány bőven ott van, az akciót sem aprózzák el, és ahogy elnézem, itt az Erőt sokkal aktívabban használják harcban, mint eddig bármikor. Nekem az a kevés fenntartásom, ami volt, az is elszállt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Come on kid, do something! Use the Force!"- haláli. :D

Érzek valamit, valamit amit nem éreztem mióta.... Most már teljesen biztos vagyok benne, ugyanolyan lázzal tölt el a várakozás, mint a TCW évadjai előtt, ilyen a jó trailer!

 

 

Végre tisztázódott Unduli mester sorsa a 66-os után, ennek örülök. Mi van, ha még a végén halljuk a véleményét Barriss pálfordulásáról?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagyon tetszett az új trailer és a klip is!

Nagyon rendben lesz a sorozat. És immár biztos, hogy az ismerős mellékszereplőkkel is jól bánnak majd.

 

És Barriss-t is érinthetik, mert a 66-os idején nem volt már Jedi. És innen már csak egy lépés egy Ahsoka cameo.

Szerintem bolondok lesznek kihagyni!

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az se semmi, hogy figyeltek olyan apróságokra, minthogy C-3PO-nak az ep4-5-6-ban az egyik lába nem arany, hanem ezüst. Az aprólékosság nem marad ki.

Az viszont érdekes, hogy

Luminaláról komun keresztül számol be valaki. Lehet, hogy ennek a kis lázadó bagázsnak már van egy titokzatos főnöke, egy Charlie-ja, aki a feladatokat adja nekik? :hmm: És ha igen, ki lehet az? Csak Nem Bail Organa?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az se semmi, hogy figyeltek olyan apróságokra, minthogy C-3PO-nak az ep4-5-6-ban az egyik lába nem arany, hanem ezüst. Az aprólékosság nem marad ki.

Az viszont érdekes, hogy

Luminaláról komun keresztül számol be valaki. Lehet, hogy ennek a kis lázadó bagázsnak már van egy titokzatos főnöke, egy Charlie-ja, aki a feladatokat adja nekik? :hmm: És ha igen, ki lehet az? Csak Nem Bail Organa?

 

 

Akár! Én is észrevettem a 3PO-s dolgot. De az ilyenek majdhogynem elvárhatóak. Én a droid duó szereolésének örülök, hisz lehet, hogy le voltam maradva, de nem tudtam róla.

Lesz star wars érzés rendesen. A zenére sem lesz panasz az már a múltkori Kiner videóból kiderült.

És jó válsztott korszak. Szabadabban mozoghatnak mint a TCW időszakában tehették.

(bár már ott is ügyesen mozogtak gazdálkodtak, még akkor is, ha esetenként az "erőltetés" gyanúja felvetődött)

De képzeljük el mi lehet akkor itt..sokminden. Persze az is fontos, hogy a sorozat mennyit kíván bejárni a kb. majd' 20 évből ami rendelkezésre áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wow! Az előző trailernél még csak azt gondoltam hogy oké-oké ez akár még jó is lehet, ez viszont valami baromi jó!

Most engem is elkapott a láz rendesen. :D Ezek a videók már mintha látványban is fejlődtek volna a korábbiakhoz képest. Vagy csak én látom úgy? Saját zenével nagyon hangulatos a dolog, ezt vártam tkp. hogy azzal milyen lesz. Hol van már az az első "teaser"?

 

 

Mondjuk jó spoileres volt, de nem bánom. Luminara Unduli él! Beszarás! Kíváncsi vagyok, miért tartják életben.

 

 

Na azon dobtam egy hátast! És milyen rabruhája van már...szerencsétlen elég régóta van már fogságban. Ha jól számolom akkor 10 éve kb? :o De persze az is lehet, hogy csak később kapták el de ezt azért kétlem. Vajon most jött el az idő, hogy kivégezzék?

 

 

Azért az se semmi, hogy figyeltek olyan apróságokra, minthogy C-3PO-nak az ep4-5-6-ban az egyik lába nem arany, hanem ezüst.

Szuper ez is, plusz R2 animációjára lettem még figyelmes ami majdnem olyan mint mint a filmekben. :o Pl. ez köröket ver a TCW -s megjelenésére. Itt sokkal reálisabb.

 

Zeb hatalmas arc lesz :D

Máris imádom! Oltári figura. :lol: Bár nekem már Ezra is kezd szimpatikus lenni. A TIE fighteres jelenet pedig éppen elég. :) Azt azért megállapíthatjuk, hogy a rohamosztagosok már akkor sem tudtak jól célozni. :)

 

Egy szó mint száz jó lesz ez!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok ez a rodia-i feltűnik-e majd néhány alkalommal, csak azért hogy Ezrá-ék minden alkalommal tönkre tehessék az áruját :D

Ez még simán bekövetkezhet, olyan lenne, mint Füles "sátra" a Micimackó rajzfilmekben. :D

 

Már nagyon hiányzott a TIE vadászok hangja, imádom ezt a jelenetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy látványban is igyekeznek a lehető legjobban megközelíteni az Ep4-et. Villogó, kissé vékonyabb fénykard; "zsírkréta" sugárlövedékek... :)

 

Az odáig oké, hogy az Inkvizítor fénykardja nem hétköznapi cucc, de ha a markolatban található forrás biztosítja az energia egyenes áramlását (eddig legalábbis így működött a fénykard), mégis hogy foroghatnak gond nélkül körbe az aktív pengék, ha a markoltat egy helyben marad :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.