Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egységben lenne jó, nem szekértáborokban gondolkodni. Sose lesz már ilyen. :( minél több mű lesz annál több nézőpont és rajongó kaszt. Ezt valahol szomorúnak tartom.

Aki szerint a PTt csak a TCW tette emészthetővé, azzal nekem nem sok mindenről van mit értekeznem SW ügyben. Érdekes dolog ez a szekértáborozás ezen a fórumon, mikor a PT utálok miatt jött létre ez a hely. :) Számomra mind a 9 rész + TCW, Rebels, Mando, Book of Boba, RO, Solo kedves és az egész SWt egyként igyekszem kezelni, de aki még mindig leragadt ott, hogy SW = fénykard, Vader, AT-AT, Hoth, azzal a "táborral" nincs mire menni. Eleve csak a felszínét kapargatják az egész franchise-nak. És még mindig túl sokan vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Donát írta:

Érdekes dolog ez a szekértáborozás ezen a fórumon, mikor a PT utálok miatt jött létre ez a hely.

Te osztottad ketté az írásodban. "Mi meg Ti". Amúgy ezen a fórumon elenyészően vannak azok akik nem egységben tekintenek a SAGA-ra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Te osztottad ketté az írásodban. "Mi meg Ti". Amúgy ezen a fórumon elenyészően vannak azok akik nem egységben tekintenek a SAGA-ra. 

Igen, mert mint írtam:

 

"Aki szerint a PTt csak a TCW tette emészthetővé, azzal nekem nem sok mindenről van mit értekeznem SW ügyben."

 

Ettől én egységben tekintek a Sagára. De ez a hely is pont ezért jött létre, mert anno megbeszéltük, hogy ezekkel az emberekkel nem nagyon tudunk miről beszélni SW kapcsán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Frenkie írta:

 

Az első bekezdéshez: tökéletesen egyetértek. Aki a rajongók igényeit szolgálja ki az nem jó szerző. Mert akkor nem a saját ötletét írja meg hanem a rajongók elvárásának megfelelő művet rak le az asztalra ami nem jó.

 

A második bekezdéshez: A filmhiány oka hogy volt itt valami Covid 2020 márciusától. Ha akartak is volna forgatni nem lehetett.

 

 

Ezen nem tudom hogy sírjak-e vagy nevessek. Hallottam már erről az okról. Most komolyan ,mekkora baromnak/idiótának/hülyének kell ahhoz lenni nézőként hogy azt várjam el, hogy egy karakter fiatalkori énjét (aki a szerepében 35-40 éves volt , a színész pedig akkor 34-töl 40 éves koráig játszotta(itt a forgatás idejét vettem alapul Ford esetében))), a mostanra már 75 éves(itt is a forgatás idejét vettem alapul) eredeti színész játsza el? Hogy lehet azt egy pillanatig is komolyan gondolni hogy  a 2017-ben 75 éves Ford eljátsza a 20 éves Han Solót? Aki ezt várta az sűrgősen keresse fel orvosát.

De csak eszünkbe jut Michael Douglas a Hangyában. De az sok pénz és akkor is meg kell oldani az akciójeleneteket is egy dublörrel hisz a 75 éves Ford nem tud olyan figurákat bemutatni mint egy 20 éves ember. Millió filmben játszotta el más színész az adott karakter fiatalabb énjét. Ami teljesen normális. Erre valahogy ugrottak a trollok.

Akkor ilyen alapon a 15 éves Martin Riggs-t játsza el a 66 éves Mel Gibson. vagy a 18 éves John Mclane-t játssza el a 67 éves(és sajnos beteg) Bruce Willis.

Magyarán itt nem a stúdió hibázott hanem van egy borzalmasan idióta réteg aki a 75 éves Ford-ot várta a 20 éves Solo szerepében és mivel nem ezt kapta hát nyavalygott.

 

 

 

Ok hogy irónia,, de például Wallatos, Pildi, Ody, és jómagam az OT-val lettünk rajongók bő 40 éve. Mégis érezzük azt amit ti. Sőt én nem is teszek különbséget a 9 rész között. Mindegyik rész hidegrázós ha názem. Ugyanolyan érzés nekem is a PT mint nektek akik azt láttátok először.

Szerintem azok, akiknek Han Solo csak Harrison Ford lehet, valószínűleg úgy gondolják, hogy e miatt soha nem is kellett volna ifjú Han Solo filmet csinálni. Én legalábbis ilyen állásponttal már találkoztam. Nem várták el, hogy az idős Ford játsszon, egyszerűen vannak olyanok sajnos, akik egyáltalán nem akartak ifjú Han Solot.

Egyébként találkoztam olyan állásponttal is, mely szerint CGI-vel kellett volna megoldani egy fiatalított Harrison Ford-dal. És mikor felmerül a beszélgetésben, hogy ez baromira sokba került volna - lásd a Zsivány Egyes, vagy A mandalori és a Boba Fett sorozatok esetét, - ahol kevés ilyen jelenetre is mennyit áldoztak, egyszerűen legyintenek és azt mondják a Diseny úgyis olyan gazdag.

Nekem őszintén Alden Hanja még jobban is tetszik, mint Fordé.

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egységben lenne jó, nem szekértáborokban gondolkodni. Sose lesz már ilyen. :( minél több mű lesz annál több nézőpont és rajongó kaszt. Ezt valahol szomorúnak tartom.

Ez az, ami talán soha nem is volt, és soha nem is lesz meg. Tényleg igaz az, hogy minél több SW produktum van - filmek, sorozatok, regények, képregények, videojátékok, annál szerteágazóbb lesz az igények és a különböző rajongó csoportok száma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Solo-ban az verte ki a biztosítékot, hogy a nagy léről lemondott az ellenállás javára. Szerinem ez teljesen karakteridegen az OT előtt. A másik az, hogy miden OTban említett korább tettet belezsúfoltak egy filmbe nyakon öntve egy adag PC propagandával. 

 

PS: még jó, hogy nincs mindenki azonos véleményen, halálunalmas lenne ez a világ :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Donát írta:

Igen, mert mint írtam:

 

"Aki szerint a PTt csak a TCW tette emészthetővé, azzal nekem nem sok mindenről van mit értekeznem SW ügyben."

 

Ettől én egységben tekintek a Sagára. De ez a hely is pont ezért jött létre, mert anno megbeszéltük, hogy ezekkel az emberekkel nem nagyon tudunk miről beszélni SW kapcsán.

 

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én csak annak a vágyamnak adtam hangot, hogy milyen jó lenne ha egységes lenne a tábor és nem megosztott. Bár jobban belegondolva én ettől nem alszom rosszabbul. :D 

 

Hálistennek itt az emberek 98 %-a egységben kezeli az sw-t.  Akik nem azok is tök normálisak és lehet velük az sw-ről beszélni. Akik meg nem és még észosztók is voltak azokat a közösség kivetetette magából(pl Mestal, Flóribá).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az egységben való kezelés kérdése számomra kissé értelmezhetetlen. Olyan érzést kelt, mintha minden Star Wars produktumot egyformán kéne szeretni, ami a kánon égisze alatt van.

Én a szubjektív minőségen keresztül közelítem meg a dolgokat. Az fontosabb számomra, amit jobban szeretek. Így tarom természetesnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Ez az egységben való kezelés kérdése számomra kissé értelmezhetetlen. Olyan érzést kelt, mintha minden Star Wars produktumot egyformán kéne szeretni, ami a kánon égisze alatt van.

Az egység nem ezt jelenti, hanem azt, hogy nem mond ellent egymásnak a kánon és az egész spektrumban reflektál a saját történéseire. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Én is várom már, kíváncsi vagyok, milyen tartalmak lesznek még ratja a Star Warson, az MCU-n és a Disney alkotásokon túl. Kicsit remélem, hogy az Alien-filmek és esetleg a Firefly is rajta lesznek, meg még pár kedvenc filmem és sorozatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kaptam e-mailt a Disney+-tól, hogy mik várhatóak (gondolom már mindenki megkapta, aki regelt, de azért beteszem ide is). Több mint 900 film, 800 sorozat és 150 exkluzív saját gyártású alkotás. Hát, aki itt sem talál magának este néznivaló, az nem is akar semmit sem nézni (a Netfliy és az HBO Max ellen érvelőktől már többször is olvastam ezt a hülyeséget; "minek ez, úgysincs rajta semmi jó/nézhető" :lol2: ). És persz 4K bizonyos filmeknél, 4 egyidejű stream lehetőséggel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nekem is jött ilyen mail ma, szóval benne vagyok a rendszerben. :) Gmail-es cím a nyerő.

Szerintem azon múlik, hogy valaki ezt bepipálta-e:

image.png

 

Én ezeket mindig csak akkor szoktam, ha anélkül nem lehet reggelni, valószínűleg ezért nem jött ilyen email.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Nyitó kinálat+ első éves akció. 25k helyett, csak 20k az első évben. 

 

https://www.gamekapocs.hu/hir/75346/hamarosan_magyarorszagon_is_elindul_a_disney_igy_fest_a_nyitokinalat

Hm, szép kínálat, de az animációs front eléggé hiányos az SW kapcsán. Remélem azért lesz TCW és Rebels is, mert érik az újranézés ezekből is (főleg a Rebelsből nálam).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Hm, szép kínálat, de az animációs front eléggé hiányos az SW kapcsán. Remélem azért lesz TCW és Rebels is, mert érik az újranézés ezekből is (főleg a Rebelsből nálam).

Biztos, hogy lesznek. Amit Rex megosztott, nagyon hiányos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.