Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

23 perccel korábban, Yoda József írta:

Lehet bedurciztak, hogy valaki kiszivárogtatta a Kenobis anyagot csütörtökön, és gondolták: b*sszátok meg, akkor nem kaptok semmit! :D 

A Disney hivatalos csatornáján jelent meg. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma volt a Disney+ panel a D23-on. Csak úgy belenéztem az elejébe: nagyjából 20 percig tartott, mindössze 2-3 percig volt 1-1 jelenet már korábban bejelentett sorozatokból/filmekből, amik a streamingre érkeznek. A Muppets kapta a legtöbb időt, volt beszélgetés is - itt főleg 10 perc ment rá a bábokra :lol: - és... ezek után ha jól hallottam, vagy háromnegyed órán keresztül benyomtak élő közvetítésnél a különböző Disney parkokról és hajókról, a jövőre érkező Galactic Starcruiser és Avengers projektekről szösszeneteket. :lol2:

 

De jött infó a jövő szeptemberben megrendezendő D23 Exporól.

Get an exclusive, insider look at what's new and what's next from Disney, Pixar, Star Wars, and Marvel. Join Disney's brightest stars, artists, animators, musicans, entertainers, and executives as they celebrate the past, present, and future of Disney — you never know who may stop by!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi hogy megint itt, de ennek kapcsán mintha láttam volna egy hír telón a Google hírekben, hogy "nem kell sokat várni a magyar rajongóknak Kenobira" vagy valami ilyesmi. Nem találok semmit a dologról. Épp nem voltam WiFi alatt, mikor láttam a cikket, most meg olvasnám éss semmi. Úgyy tűnt a Disney + magyar debütjéről szól, de már az is lehet, hogy álmodtam.. Volt valami ilyen hír az elmúlt 48 órában? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Kicsit belegondolva döbbenetes micsoda színvonalú SW tartalmakat kapunk hétről hétre. A Disney vásárláskor szerintem erre még a legoptimistábbak se gondoltak volna. Amúgy ennek a topiknak az első pár oldala már klasszikus. :D 

Nagyon jó érzés, hogy ennyire jó gazdája lett a Disney az SW-nek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan 10 éves ez a topik, hihetetlen. Én annak idején temettem ezt az egész SW dolgot, sőt az első évek is inkább arról szóltak, hogy minden rossz irányba fordul (TCW cancel, EU eltörlése stb.).

 

Ha végig tekintek a most futó SW projekteken, én akkora mértékű alázatot látok az egész franchise irányába, ami szerintem pl. George Lucas-nál ez nem volt meg, aki azért kontrollálatlan Atyaúristenként híres volt arról, hogy folyamatosan változtatja és felülírja saját nyilatkozatait. Persze azok még más idők voltak, a streaming kora előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most látszik igazán, hogy Lucas a filmeken kívül nem foglalkozott igazán az SW-vel. Volt egy totál káosz EU és kész. A TCW volt az első lépés a jó irányba. De még ha azt is belevesszük, akkor se hasonlítható az a korszak a mostanihoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Revolut-os bankszámlával + VPN-nel vajon működésre bírható a Disney+ itthon is?

 

Elvileg ez alapján a cikk alapján igen: https://24.hu/tech/2020/04/04/disney-plus-regisztacio-magyarorszag-trukk-vpn-revolut-curve/

 

Próbálta már valaki?

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontos menetrendet ne várj. :) Majd apránként tudjuk meg, ahogy következnek a sorozatok. Mindig ment a titkolózás, sose adtak pontos menetrendet. Pl. a Book of Boba Fettről azt se tudtuk hogy lesz, egészen a Mando utolsó részéig.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2-3 hónappal a premier előtt szokták a dátumot bejelenteni az eddigiek alapján. Februárban valószínűleg megtudjuk, hogy a Bad Batch, vagy a Kenobi kezdődik-e május 4-én. Mondjuk annyit azért mindegyik show-ról elárulhatnának, hogy melyik évszakban számítsunk rá...

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden igaz, akkor a Bad Batch érkezik hamarabb, valószínűleg május 4 előtt. Nagyon mondják most a Kenobi-május 4 kombót és őszintén, a Lucasfilm kihagyott ziccert csinálna, ha nem ezt lépné meg.

 

Én amúgy annak örülnék, ha legalább egy hónapot elárulnak - nem kell konkrét premierdátum - és mindig a jelenleg futó sorozat utáni következőt elárulják és annyi. Mondjuk ha a Disney megint tervezi a tavalyi módszert, akkor február végéig meg kell jönnie annak a hírcsokornak, hogy mit szeretnének tavasszal és a nyár első felében leadni a streaming szolgáltatásán. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mondjuk ezzel nem mondtak újat, eddig is azt lehetett tudni, hogy idén nyáron jön. Lehet ebből június eleje, de augusztus vége is. :evil:

Akkor elhamarkodott volt betenni. :( De annak örülök, hogy nem úgy írtam be: Na, nyáron jön a Disney+! Ezzel elkerültem egy fiaskót. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Mondjuk ezzel nem mondtak újat, eddig is azt lehetett tudni, hogy idén nyáron jön. Lehet ebből június eleje, de augusztus vége is. :evil:

Na ja, valami pontos dátum jobb lenne most már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 01. 29. - 18:04, Ody Mandrell írta:

A Disney+-on vajon fenn lesznek a SAGA 4K filmek feliratosan?

Ha lokalizációt kap, akkor a nyelvek (szinkronok) és a feliratok között is lehet mazsolázni majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 01. 26. - 10:13, Iqvi írta:

Szerintem már javában dolgozhatnak az új sorozatok szinkronjain. 

Basszus valaki linkelt valahol egyy videót, ahol egy fickó nyilatkozott, aki a Vaják versét, főcímdalát fordította, hogy már egy TCW 7. évad szinkronján dolgozik. Bocs hogy nem tudok konkrétumot írni, de az már tavaly volt és ha ez igaz, akkor megy a munka már előre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 minutes ago, csoli1138 said:

Basszus valaki linkelt valahol egyy videót, ahol egy fickó nyilatkozott, aki a Vaják versét, főcímdalát fordította, hogy már egy TCW 7. évad szinkronján dolgozik. Bocs hogy nem tudok konkrétumot írni, de az már tavaly volt és ha ez igaz, akkor megy a munka már előre. 

Nem láttam ilyen videót, de az tuti, hogy előre dolgoznak minden esetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.