Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Inkább Obi-ból, Ahsokából, Ezrából, Thrawn-ból, vagy az Acolyte-hez hasonló szériákból legyen több. Cassian nem volt túl nagy szám a Zsivány Egyesben. Amennyi potenciál volt a karakterében, azt a film kifejtette. A múltját meg max egy regény, vagy egy képregény mininek megfelelő anyag feldolgozhatta volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi-Wan köré mit lehetne felhúzni több évadon keresztül? Az, hogy a Tatuinon üldögél, elmélkedik, meg Qui-Gonnal beszélget a széles közönséget biztos nem ragadja magával, tehát ilyet a Disney nem fog csinálni. Meg lehet lépni azt, hogy akciózik egy nagyobbat, akár a bolygót is elhagyja, amiről már volt szó korábban a fórumon, de rendszert nem kellene csinálni belőle, mikor az a dolga, hogy meglapuljon a seggén és vigyázzon Lukera, amit szintén feltűnés mentesen kell megtennie.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
  • Nagyon tetszik 2
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 minutes ago, Darth Revan9 said:

Szerintem nem necces. Egy két-három évadon keresztül átívelő sztoriszálat össze lehetne belőle hozni. Három évadnál több tényleg nem kell.

Szerintem nem, bőven elég az hogy megkapjuk minisorozattá átdolgozva a filmet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Szerintem nem necces. Egy két-három évadon keresztül átívelő sztoriszálat össze lehetne belőle hozni. Három évadnál több tényleg nem kell.

Ha évadonként kettő rész van akkor simán megoldható a három szezon. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kép, amit Ody osztott meg, nem hivatalos. Egy rajongó készítette, mellé linkelt egy ugyanilyen hátterűt, ahol leírta, mit hogyan számított ki. :)

 

De ezt leszámítva valami hasonlóra számíthatunk jövőre. Bár a Book of Boba Fettről egyelőre nem tudni, hogy hány részes, már az, hogy Tem szerint Rodriguez több részt rendezett (tehát min. 2 részt), Jon, Dave és Bryce is itt van, továbbá van egy rendező, aki újonc lesz (most hirtelen nem ugrik be a neve, de valamilyen Netflixes filmet készített), ez már alsó hangon is 6 részt ígér, szóval a 8 rész akár igaz is lehet.

 

Az Obi-wan Kenobiból szerintem is elég 1 évad. Egy Eventről van szó, a hírek, amik erről a sorozatról jönnek, már-már Episode 3.5 -ként hivatkoznak a szériára. Ami szerintem nem is áll távol. Ez lesz a következő év legnagyobb eseménye - komolyan, jövőre csak az Avatar 2. lehet vártabb ennél, bár kitudja, lehet megint csúszik majd. :P - és mindenki hatalmas elvárásokkal vág majd neki.

Valóban necces a sorozat, de én bízok bennük.

 

Az Andor valóban 12 rész lesz, az egész széria úgy van kezelve, mint egy nagy film. Ezért is inkább a hagyományos módszerrel forgattak, nagyon minimális Volume technológiával. Nem csoda tehát, hogy közel 9 hónapon keresztül forgattak. És mindenképpen van potenciál a sorozatban, egyik álmom válna valóra, ha újra láthatnánk Coruscantot - amely az eddigi élőszereplős/animációs vonalról eléggé hiányzott, és itt most főleg a prequel utáni időszakot értem, a TCW -t nem veszem ide ;) - micsoda dolog lenne, ha látnánk egy olyan részt, ahol Cassian és kis csapata behatol Coruscantra, hogy egy lázadó kémet kiszabadítson, vagy esetleg a Császári Palotában - néhai Jedi templom - valamilyen információt megszerezzen. :yes: Baromi nagy potenciál van ebben a sorozatban, remélem ki is aknázzák majd. És ebből szinte garantálható a 2. évad, hiszen K-2SO fel se fog tűnni az első évadban.

 

Az pedig, hogy miképpen fognak érkezni? Én 3 féle opciót tudok elképzelni, de azt majd később osztom meg. Az biztos, hogy a jövő évi Celebration nagyon izgalmas lesz. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont a Bad Batch mutatja meg, hogy az Andorban - a címszereplő múltját alapul véve - mennyi potenciál van. Személy szerint én most ezt a sorozatot várom a legjobban a felsoroltak közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

micsoda dolog lenne, ha látnánk egy olyan részt, ahol Cassian és kis csapata behatol Coruscantra, hogy egy lázadó kémet kiszabadítson, vagy esetleg a Császári Palotában - néhai Jedi templom - valamilyen információt megszerezzen. :yes:

Én anno az utóbbi felállást szívesen láttam volna, Kanan-nal és Ezrával, a Rebels-ben. Sőt, valamelyest számítottam is rá, hogy egyszer majd oda mennek, de tévedtem.

 

Különösen Kanan szempontjából lett volna az érdekes, ha mondjuk elkezdenek víziói lenni az ottani mészárlásról és hallja a halott jedik sikolyait visszhangzani az Erőben, miközben a Padmé's Ruminations Kevin Kiner-féle feldolgozása megy a háttérben, de azt hiszem az ilyesmi talán túl sok egy Disney XD-s sorozatba. :D

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, LordGravon írta:

Én anno az utóbbi felállást szívesen láttam volna, Kanan-nal és Ezrával, a Rebels-ben. Sőt, valamelyest számítottam is rá, hogy egyszer majd oda mennek, de tévedtem.

 

Különösen Kanan szempontjából lett volna az érdekes, ha mondjuk elkezdenek víziói lenni az ottani mészárlásról és hallja a halott jedik sikolyait visszhangzani az Erőben, miközben a Padmé's Ruminations Kevin Kiner-féle feldolgozása megy a háttérben, de azt hiszem az ilyesmi talán túl sok egy Disney XD-s sorozatba. :D

Szerintem itt az volt a probléma, hogy a Rebelst nagyon érintette a büdzsé. Lucas megtehetett bármit a TCW-ben, pénzelte is rendesen - igaz, így is voltak határok - viszont a Rebels kisebb volt e szempontból. Nem is olyan rég olvastam, hogy a zillo szörnyet is tervezték a Rebelsben, de Filoni állítása szerint egyszerűen nem tudták megvalósítani a keret miatt. Nagy valószínűséggel ezért se láttuk a Coruscantot a sorozatban. No sebaj, a Bad Batchben remélem megvalósul. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Pont a Bad Batch mutatja meg, hogy az Andorban - a címszereplő múltját alapul véve - mennyi potenciál van. Személy szerint én most ezt a sorozatot várom a legjobban a felsoroltak közül.

Nem értek egyet. A Bat Batch még nagyon jól feldolgozza azt, amire kíváncsi lehetek az előzmény-trilógia és a a klasszikus-trilógia közötti időkből. De ezek az utolsó olyan elemek, melyek érdekelnek. Az utolsókat facsarja. A többi, a korszakban játszódó kánon regény és képregény már mindent nagyon jól bemutatott a Birodalom gonoszságáról és kizsákmányoló természetéről. Talán túlságosan is, mert már volt olyan könyv, ahol ezt a témát untam. Esetleg még az inkvizítorok végzetére és az inkvizítor program lezárására lennék kíváncsi. Andor figurája  a Zsivány Egyesben sem ragadott meg annyira, hogy egy több évados sorozatot kívánjak belőle. Akkor már inkább Bail Organa, Mon Mothma sorozat is jöhetne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nemtudom, engem nagyon érdekel, hogy egy volt szeparatistából hogyan lesz lázadó, meg egyáltalán maga a Szövetség milyen elemekből formálódik. Mon Mothma egyébként szerepelni fog. Saját sorozat róla nyilván abszurdum lenne, ő mindig csak egy mellékszereplő volt és abból is inkább a 2-3 mondatos fajta. Őt az egykori EU tette naggyá, amelyet szerencsésen tovább vitt a Disney-féle kánon. Én biztos vagyok benne, hogy - a Rogue One-hoz hasonlóan - neked nagyon tetszeni fog az Andor, csak adj neki esélyt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esélyt fog neki adni, mint ahogy eddig is esélyt adott mindennek, csak itt a fórumon egyeseknél (Revannál is) úgy látszik ezek a kötelező szkeptikus, "énakkorsemfogomnézni" körök kihagyhatatlanok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Esélyt fog neki adni, mint ahogy eddig is esélyt adott mindennek, csak itt a fórumon egyeseknél (Revannál is) úgy látszik ezek a kötelező szkeptikus, "énakkorsemfogomnézni" körök kihagyhatatlanok. 

Álom világban élsz. Nem fogja érdekelni, maximum megnézni mert nincs más. Mint a BB-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Hát nemtudom, engem nagyon érdekel, hogy egy volt szeparatistából hogyan lesz lázadó, meg egyáltalán maga a Szövetség milyen elemekből formálódik. Mon Mothma egyébként szerepelni fog. Saját sorozat róla nyilván abszurdum lenne, ő mindig csak egy mellékszereplő volt és abból is inkább a 2-3 mondatos fajta. Őt az egykori EU tette naggyá, amelyet szerencsésen tovább vitt a Disney-féle kánon. Én biztos vagyok benne, hogy - a Rogue One-hoz hasonlóan - neked nagyon tetszeni fog az Andor, csak adj neki esélyt. 

Őszintén szólva az utóbbi pár évben a Zsivány Egyes valahogy már nem tetszik úgy, mint régen. Most már egyértelműen az önálló filmek sorából inkább a Solo jobban tetszik. Az ottani alvilági elemekre jobban kíváncsi vagyok. Valószínű, hogy ezért is a Lando-t jobban várom.

Andor. Meglátjuk. Majd belenézek. Én már annyi Star Wars történeten vagyok túl, hogy a "mindenféle karakter érdekel" ponton már réges-rég túl vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. annyi SW történeten vagy túl, mint én. :P Ennek ellenére, az univerzum minden szegmense érdekel. Igazából most már annyi sorozat stb. lesz egy éven belül, hogy bőven lehet válogatni, szelektálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Kb. annyi SW történeten vagy túl, mint én. :P Ennek ellenére, az univerzum minden szegmense érdekel. Igazából most már annyi sorozat stb. lesz egy éven belül, hogy bőven lehet válogatni, szelektálni.

Nem tudom. Én a moly alapján próbáltam összeszámolni, hogy hány regényt, és képregény gyűjteményt olvastam el. Ezek száma bőven 150 felett van. Az is benne van a pakliban, hogy a Star Wars iránti érdeklődésem valamilyen mértékben kezdett megcsappanni. Már nem olvasok minden regényt, képregényt olyan nagy hévvel és várakozással, mint régen. Könnyen meglehet, hogy beindult nálam az a folyamat, mely a Star Wars iránti érdeklődésem fokozatos csökkenéséhez vezet. Aztán meglátjuk, meddig jut el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem egy kicsit mindig jobban érdekelnek azok a karakterek akik nem Erőhasználók. Valszeg ezért is lett a Zsivány Egyes a kedvenc filmem. A földhözragadtabb szereplőknél a tét mindig nagyobb és nekik mindig nehezebb legyőzni az elöttük lévő akadályokat plusz adnak egy kis rálátást arra hogy milyen az SW világ amikor nem egy "félisten" szemszögéből van bemutatva. Ezért is igazán érdekes színfoltjai ezek a sztorik az SW világnak. Nagyon várom az Andor sorozatot. De mondjuk én az összes kánon sorozatot nagyon várom. Nem is nagyon tudnék rangsorolni köztük. Egyik jobban hangzik mint a másik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szerintem itt az volt a probléma, hogy a Rebelst nagyon érintette a büdzsé. Lucas megtehetett bármit a TCW-ben, pénzelte is rendesen - igaz, így is voltak határok - viszont a Rebels kisebb volt e szempontból. Nem is olyan rég olvastam, hogy a zillo szörnyet is tervezték a Rebelsben, de Filoni állítása szerint egyszerűen nem tudták megvalósítani a keret miatt. Nagy valószínűséggel ezért se láttuk a Coruscantot a sorozatban. No sebaj, a Bad Batchben remélem megvalósul. :D

Igaz, kisebb költségvetésű sorozat volt, de azért láthatóan cenzúrázva is volt benne az erőszak, amiről szintén Filoni beszélt az egyik Rebels Recon részben, azt hiszem.

 

Például nem voltak végtag levágások, Kanan és Ezra sosem sebezték meg a rohamosztagosokat a fénykardjaikkal, hanem mindig csak félbevágták a fegyvereiket vagy visszaverték rájuk a lövedékeiket, aztán utána a kamerabeállás olyan volt, hogy láthattuk a földön fekvő vödörfejeket még mozogni.

 

A másik meg az, hogy ugye nyilván nem volt benne az mértékű szexisség sem, amit anno a TCW vagy a filmek megengedtek maguknak és tudom, volt arról szó már a fórumon, hogy mintha a Lucasfilm alapjáraton tartózkodna ettől, a Disney érában. Eléggé a prűdség irányába hajlottak el és csak nagyon minimális szinten van jelen, általában csak a kisebb médiumokban, mint pl. a képregények.

 

Emlékszem, azért anno a Cartoon Networkön mindig is kissé érettebb hangvételű rajzfilmek/animációs sorozatok mentek. A készítők sokkal több mindent "megúszhattak" ott.

 

Nem véletlenül sugározták ott annak idején pl. a Justice League-t.

 

Szóval sokat számít az, hogy egy sorozat milyen csatornára készül.

 

Én anno sokakhoz hasonlóan abba a hibába estem, hogy arra számítottam, a Rebels majd olyan lesz, mint a TCW, sőt talán komolyabb is, mert ugye elvileg a Sötét Időkben játszódik és ezért csalódtam viszonylag benne, de ez mind pont azért volt, mert próbáltam nyitott meg optimista maradni a sorozattal szemben, összességében viszont persze kedveltem.

 

Korántsem érdemelte meg azt a hatalmas negatív visszajelzést, amit anno kapott. Majd újra is akarom nézni, ha végeztem a TCW maratonommal. :) Aztán megpróbálkozok másodjára a Resistance-el, aminek legutóbb nem tudtam a pilotján átverekedni magam.

 

Jó lett volna a Zillo-szörnnyel kapcsolatban látni valamit. :) Talán ezt is majd a Bad Batch-ben veszik újra elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Rebels az utolsó két évadra már bekeményített, mégha a TCW szintjét e téren nem (sem) érte el. Gondolok pl. a Lothal bombázására vagy Morad Sumar brutális halálára. De tény, hogy a TCW-ben vagy akár a Bad Batch-ben ennél durvább és látványosabb dolgokat is megléptek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Azért a Rebels az utolsó két évadra már bekeményített, mégha a TCW szintjét e téren nem (sem) érte el. Gondolok pl. a Lothal bombázására vagy Morad Sumar brutális halálára.

Persze, voltak ilyenek, csak azt mondom, hogy nagyrészt cenzúrázva voltak a dolgok.

 

39 perccel korábban, Nute Gunray írta:

De tény, hogy a TCW-ben vagy akár a Bad Batch-ben ennél durvább és látványosabb dolgokat is megléptek.

Én szerintem a képernyőn még talán sosem érződött annyira gonosznak és fenyegetőnek a Birodalom, mint a Bad Batch-ben és ez a sorozat egyik legnagyobb erőssége.

 

Szintén csak Filoni mondta, hogy a TBB-t azért csinálták, mert a rajongók között láthatóan nagy a kereslet az ilyen magasabb színvonalú animációs sorozatokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Miután Lynne Hale előző héten bejelentette, hogy 35 év után nyugdíjba vonul, a Lucasfilm Chris Coxallt szemelte ki, hogy vegye át a veterán nő helyét a vállalatnál. Chris lesz a Lucasfilm PR vezetője, feladata pedig az lesz, hogy kezelje a cég publicitását és kommunikációját.

 

Coxall lesz a LF elsődleges szóvivője és egy átfogó kommunikációs stratégiát fog kidolgozni. Felügyelni fogja a rajongói kapcsolatokat és vezetni fogja az elkövetkezendő film és sorozatprojektek nyilvánosságát. Stratégiai kommunikációs terveket készít az olyan alkalmakra, mint pl. Május 4-e vagy éppen a Celebration. Továbbá szorosan együtt fog dolgozni a Disney reklámcsapatával. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanában megint elég sok sw hírt dobál fel a google. Igaz, jó nagy részét el sem olvasom már, csupán a címeiket, de megdöbbemtő számomra, hogy még mindig azzal vannak elfoglalva bizonyos "újságírók", hogy jó magyot tudjanak bele rúgni a disney-éra filmjeibe. 

Azt alá írom, hogy megosztó filmek készültek, főleg, ami a VIII. és IX. epizódot illeti. Valóban ennyire súlyos a helyzet, hogy rajongók tömegei(???) csalódtak volna a filmekben, vagy megint csak az internet pöcegödréből érkeztek hírek hozzám? 

Igazából nem értem (vagyis de, csak éppen nem tudok azonosulni ezzel), hogy több évvel a bemutatók után miért nem lehet már a filmek erényeire koncentrálni? Meg kell várni, amíg ismét felnő egy generáció és ők már máshogy látják az egészet, mint korunk firkászai? 

Megjegyzem, 46 vagyok, fehér, középosztálybeli hetero férfi, de se Jar-Jar karakterével, se a friss filmekkel nincs problémám. 

Szerkesztve: - cyrano
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW jövője szempontjából ez úgyis tökmindegy. A Mandalori baromi népszerű és jelenleg ez mutatja a jövőt, hisz a sorozatokon van most a hangsúly. Ami azt illeti 23 éve követem a neten az SW megitélését és nem emlékszem hogy ennyire pozitivan fogadtak volna bármit is ami friss SW, mint a Mandalorit.

 

Ha meg nincs problémád az új filmekkel akkor ne foglalkozz ezekkel a cikkekkel. Semmi értelme nincs. A sequelek kifejezetten sikeresek voltak a mozikban. Ami tényleges nézői felmérés volt abból pedig az derült ki hogy a nézők túlnyomó része kifejezetten jól szórakozott. Nem tudom mi foganatja lehet annak ha azt kezdjük számolgatni hányan csalódtak. Ja biztos csalódtak páran. Történt már nagyobb tragédia is a történelemben.  Ha te jól szórakoztál akkor az a lényeg. Fölösleges túlságosan sok energiát pazarolni olyan emberek állitolagos véleményére akiket nem is ismersz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, cyrano írta:

megint csak az internet pöcegödréből érkeztek hírek hozzám?

Ez a válasz. Van nyolc betű, ami a megfelelő sorrendben leírva (Star Wars) clickbait. Ez alapvetően nem rossz. A baj az, hogy a pozitív Star Wars hírnél jobb a negatív Star Wars hír. Mármint nem az embereknek, hanem a netes magazinnak. A Star Warsra mindenképpen ráklikkelnek, de ha negatív, akkor a sok habzószájú holdkóros, akik görcsösen keresik azokat a dolgokat, amikkel igazolhatják saját véleményüket, ott is maradnak percekig, hogy elolvassák a cikket, aztán még néhány percig, hogy kommenteljenek is. És mivel az önigazolást keresik, elolvassák a többi kommentet is, hogy megleljék saját igazságukat hasonszőrű anonímusz barátaikban, sűrűn bólogassanak és nyálköpködve essenek neki azoknak, akik esetleg pozitív véleménnyel vannak a filmekről. Bármelyikről, ami nem az OT - bár az ST miatt a PT már nem üti meg az ingerküszöböt, az ep1-3-at fikázni már nem divat, ez érződött a legutóbbi anyagon is, amin az OT vágója és Lucas exe savazta az ep7-8-at és az ep1-et, és utóbbit elég sokan megvédték.

Szóval, a negatív hír a jó hír, főleg Star Warsban (amúgy másban is), mert erre jönnek azon kevesek, akik önigazolásra vágynak, ezekhez kommentelik be ezek az emberek a véleményüket, és kezdenek flame warba, és térnek vissza emiatt újra és újra, hogy elolvassák a reakciókat és reagáljanak rájuk. És a netes magazinoknak az a jó, ha minnél többen rákattintanak egy hírre, azon az oldalon minnél több időt töltenek el és minnél többször térnek vissza. Ez az online média működésének egyszer egyje. És egy jó online újságíró pontosan tudja, hogy melyik témában mivel tudja generálni a clicket.

 

Amúgy az a legjobb, ha nem foglalkozol ilyenekkel. Fölösleges. Sajnos az online média elhúzott ebbe az irányba, kevés az olyan hírportál filmes (és videojátékos) berkekben, amik nem hajtanak rá erre. Ha Star Warsról akarsz informálódni hiteles forrásokból, ez a fórum vagy a ziro.hu tökéletesen alkalmas felület. Közös jellemzőik, hogy a rajongás pozitív és nem negatív hangnemű, nem célja a gyűlöletkeltés az oldal látogatottságának feltornászása érdekében és hiteles forrásokból, nem clicbait oldalakról veszik az infót.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Mától kezdve, minden egyes héten keddenként érkezni fog valami finomság. A Bring Home the Bounty nevű kampány során a Lucasfilm a Book of Boba Fett premierjéig fog különböző produktumokat, játékokat és egyéb dolgokat bejelenteni. 

 

bring-home-the-bounty-launch-tall-36782.

 

Minden egyes kedden, érkezni fog pár leleplezés legyen szó a Book of Boba Fettről, a Mandiról vagy a Skywalker Saga egyéb terméseiről (legyen az film vagy animációs sorozat).

 

"Mivel lassan elérjük a Lucasfilm 50. évfordulójának a végét, úgy gondoltuk, hogy megünnepeljük a Saga összes eddigi karakterét és történetét, legyen szó a klasszikusokról vagy éppen az újakról. Minden fannak lesz valami csemege, amit várhat." mondta Paul Southern.

 

A mai nap olyan termékeket jelentettek be, mint pl. egy Lucasfilm 50th Bomber Jacket a Her Universetől, a Hasbro kiad egy retro Mandalorian és Boba Fett figurát, a Funko Pop! pedig kiad a RO filmet megünnepelve egy K-2SO és egy Moroff figurát. De van itt még Mandi sisak, LEGO szett, stb.

Itt tudjátok megtekinteni a kínálatot: https://www.starwars.com/bring-home-the-bounty/week-1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.