Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
28 perccel korábban, Yoda József írta:

Szószt kérek!!!!

 

Több hírportál is lehozta egyszerre Disney közleményre hivatkozva. A konkrét szószt nem találtam meg, szerintem direktbe küldhették ki nekik az infót

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A marvel topicban már beraktam a What if...? kiszivárgott szinkronhangok listáját, sőt már kering a neten egy szinkronos részlet is belőle, szóval ha a marvel sorozatok kapnak szinkront szerintem akkor a sw sorozatok is.

Itt az említett részlet:

 

https://www.facebook.com/dcmarvelmultiverzum/videos/358014629577030

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Most, hogy két hónappal a Disney+ megjelenése előtt, kiszivárgott a What if, Moon Knight, és a Mandalorian is szinkronnal, szerintem kijelenthető, hogy minden marvel és sw sorozat kap szinkront. És ahogy elnézem elég minőségi szinkron,  abban a tekintettben hogy mind a marvel mind az sw sorozatoknál meghagyták a filmes hangokat. És mivel Gáti Oszkár lett a Nick Fury új hangja a marvelnél, (aki saját bevallása szerint, csak akkor vállal szinkront ha jól megfizetik), szerintem elég rendesen megfizethetik a szinkronhangokat is, hogy vállalják a sorozat szerepeket is.
Ezért le a kalappal a Disney előtt, rosszabbra számítottam.
Állítólag külföldi Disney+ előfizetők tudják elérni a magyar hangsávot és onnan pakolja fel valaki a letöltő oldalakra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Valószínűleg újabb szerződéseket kötöttek a színészekkel így mindenkinek az lesz a hangja aki korábban. 

Őszintén szólva - és nagyon sajnálatosan - ezek nem hosszú időre szóló szerződések, hanem alkalmi munkák. De nyilván, ha most volt egy nagyobb szinkronmunka, adja magát, hogy a TCW 7. évadban és a Kenobiban is Anger szinkronizálja Obi-Want. És valószínűleg Moser Károly lesz mindkettőben Anakin hangja. A Mando-s Ahsoka-szinkron után azt hiszem, nincs okunk az izgulásra.

 

Egyedül mindig az aktuális megbízott szinkronkészítőkön múlik, hogy visszahívják-e a megszokott színészeket.

 

Érdekes, hogy Wreckert nem Varga Rókus csinálta a TBB-ben.

 

De nekem a filmek magyar címei - Rossz osztag, A mandalóri - nem igazán tetszenek, az előbbi kifejezetten fantáziátlan, az utóbbinál pedig nem értem, miért hosszú ó, mikor már volt egy meghonosított magyar írásmódja: mandalori (ld. A mandalori páncél regény).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.