Jump to content

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!

Zééé
 Share

Recommended Posts

15 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nem láttam ilyen videót, de az tuti, hogy előre dolgoznak minden esetben.

Megvan. Okt 6.tcw topic, raeper bejegyzése. YT videó 49.perctől

Edited by csoli1138

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Bocsi még sosem csináltam ilyet. Azt se tudom, hogyan kell. :(

OFF
A hsz tartalmi része fölött, a neveddel egy sorban van egy ilyen link, hogy:

Idézet

Hozzászólás ideje: 1 órával korábban

Nyilván nem mindig 1 órával korábban van ott. :D 

Kattints rá! Fent a böngészősávban megkapod a hozzászólás linkjét, és ha be ctrl+c - ctrl+v-zed ide akkor kész is a link. ;) 

1 hour ago, csoli1138 said:

Bocsi még sosem csináltam ilyet. Azt se tudom, hogyan kell. :(

Szerintem úgy is jó, ha idézed ebben a topikban reaper hozzászólását. 

Vagy rányomsz a nicknévvel egy sorban lévő három pontra, az előugró menü legeslő sorában ráböksz a "Megosztás"-ra, és ott ugyanúgy, ahogy Donát módszerénél is, megkapod a linket (vagy elküldheted tweetben, e-mailben, face postban), amit aztán bemásolsz a fórumba.

2022. 02. 01. - 18:29, Ody Mandrell írta:

Ez mitől függ? 

Ez általában így van a streamingen. Netflixen is kiválaszthatod a neked tetsző hangot (szinkront) és (ha kell) a kívánt nyelvű feliratot az adott filmen/sorozaton. Mint anno DVD-n vagy Blu-Ray lemezeken. 

Ez gyakorlatilag ingyen van az összes SW-ért az MCU-ért a Disney mint stúdió filmjeiért(gyakorlatilag a híres rajzfilmek pl), a 20th Century Fox filmjeiért, na és persze mindezen stúdiók, tartalomgyártók jövőbeni produktumaiért.

Ja és mindezt 4K-ban prezentálva szinkronnal vagy felirattal vagy keverve.

• Like 2
  • Tetszik 2

Ez a Netflixhez hasonló havidíj, és így teljesen versenyképes. Én is tervezem, hogy előfizetek.

16 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Ja és mindezt 4K-ban prezentálva szinkronnal vagy felirattal vagy keverve.

Mind az HBO, mind a Netflix beváltotta nálunk a hozzá fűzött reményeket, különösen a felbontást tekintve, szóval minőségi különbség lesz bármilyen SW sorozatot azontúl 4k-ban, vagy akár csak HD-ban nézni a letöltéseimhez képest. :) 

16 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Ja és mindezt 4K-ban prezentálva

Azért én a 4K-ra nem vennék teljesen mérget. A Netflixnél sem minden 4K-s, főleg nem a régi filmek és sorozatok. Nyilván ez abból is fakad, hogy sok minden el sem készült 4K-ra, például hiába akarom én most a 4K-s tévén a Star Trek: Deep Space Nine-t nézni, mivel még BD-re sem skálázta fel a Paramount, a Netflix csak DVD minőségben tudja adni. Na most képzeld el, milyen a 4K-s tévén egy DVD-re készül cucc. De sok film, aminek van UHD-s változata, az sem érhető el a Netflixen, csak HD-ban - ez meg gondolom vagy ország specifikus vagy a Netflixnek nincs szerződése a 4K-s sugárzásra. De ismétlem, így sincs ok a panaszra így is szép képet ad streamingen a sima HD is 4K-ban.

A Netflixen jellemzően a saját gyártású filmek és sorozatok 4K-sak, legalábbis idehaza. Persze a BD-s filmek is gyönyörűek, pláne az újabbak. Tehát nincs panasz. A Disney+-nál is hasonló lehet majd szerintem a helyzet. Persze azért remélem, hogy az SW-k és az MCU azért 4K lesz.

• Köszönöm 1
  • Tetszik 2

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Persze azért remélem, hogy az SW-k és az MCU azért 4K lesz.

Erre nagy tételben fogadnék, ugyanis létezik belőlük 4K-s változat. 

56 perccel korábban, Iqvi írta:

A tartalmak amik eddig kijöttek Disney+-ra amúgy azonnal elérhetőek lesznek vagy azokra várni kell? 

Ha nem a premierrel egy időben jön akkor nincs értelme az egésznek.

• 1 month later...
17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Nyáron érkezik hozzánk is.

Jó-jó, de mikor nyáron? Ezt már eddig is tudtuk. Egy pontos dátum most jobban izgalomba hozna. Van egy teljesen használhatatlan gomb a tévém távirányítóján, szeretném tudni, mikor lesz végre funkciója. :D 

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Jó-jó, de mikor nyáron? Ezt már eddig is tudtuk. Egy pontos dátum most jobban izgalomba hozna. Van egy teljesen használhatatlan gomb a tévém távirányítóján, szeretném tudni, mikor lesz végre funkciója. :D 

Az sem mindegy hogy a meteorológiai nyárra gondolnak (ami ugye június 1 - augusztus 31) vagy a csillagászati nyárra(június 21 - szeptember 23).

Tippem szerint júliusban fog jönni. 

Az nem semmi hogy van a tv-d távirányítóján dedikált Disney Plus gomb. 

Minden bizonnyal olyan lesz mint most az HBO Max volt ezen a héten. Bekerül az okostévék alkalmazásboltjába, amit attól függően hogy a gyártó hogy intézi vagy automatikusan leszed majd a TV-d vagy neked kell leszedned külön.

29 perccel korábban, Bomarr írta:

Minden bizonnyal olyan lesz mint most az HBO Max volt ezen a héten. Bekerül az okostévék alkalmazásboltjába, amit attól függően hogy a gyártó hogy intézi vagy automatikusan leszed majd a TV-d vagy neked kell leszedned külön.

Ezt meg tudom erősíteni, nekem tegnap automatikusan frissítette, amikor este bekapcsoltam.

57 perccel korábban, Frenkie írta:

Az nem semmi hogy van a tv-d távirányítóján dedikált Disney Plus gomb. 

Engem is meglepett, amikor felfedeztem. :) 

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Megnéztem, nincs benne a listába a Max. Mondjuk egy HBO adó se. Hogy tudom leszedni? Frissítenem kell a firmware-t? 

Többféle tv operációs rendszer létezik. Nagyjából gyártóként különböznek. Az LG WebOs-t használ, a Samsung Tizent, a Sony főleg Android tv-t(ma már Google tv-nek hívják), a Panasonic ha jól tudom Firefox Os-t. 

Az enyémről tudok nyilatkozni. 

Nekem a mostani a második Sony okostv-m Android oprendszerrel. Ugyanúgy működik mint a telefonokon. Itt is van Google Play áruház. Ha lesz itthon Disney Plus akkor letöltöm onnan. Ezért(is) imádom a Sony-t mert ugyanúgy használom az oprendszerét mint a telefonomat, sőt össze is dolgozik a két készülék. 

A Panasonicnál érdeklődj ha nem találod az alkalmazáslistában hogy mit lehet tenni. 

Ha nem lesz akkor is meg lehet mókolni valahogy. Persze ez nem legális. 

Nagyjából ezt úgy kell elképzelni mint a telóknál ahol a két nagy oorendszerre(IOS, Android) minden fontos alkalmazás megjelenik. 

A 3 nagy tv oprendszerre(WebOs, Tizen, Google tv) minden megvan. 

A Panasonicnál nem tudom. De szombaton beszélünk róla, addig utánanézek. 

• Köszönöm 1
  • Tetszik 1