Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mától kezdve, minden egyes héten keddenként érkezni fog valami finomság. A Bring Home the Bounty nevű kampány során a Lucasfilm a Book of Boba Fett premierjéig fog különböző produktumokat, játékokat és egyéb dolgokat bejelenteni. 

 

bring-home-the-bounty-launch-tall-36782.

 

Minden egyes kedden, érkezni fog pár leleplezés legyen szó a Book of Boba Fettről, a Mandiról vagy a Skywalker Saga egyéb terméseiről (legyen az film vagy animációs sorozat).

 

"Mivel lassan elérjük a Lucasfilm 50. évfordulójának a végét, úgy gondoltuk, hogy megünnepeljük a Saga összes eddigi karakterét és történetét, legyen szó a klasszikusokról vagy éppen az újakról. Minden fannak lesz valami csemege, amit várhat." mondta Paul Southern.

 

A mai nap olyan termékeket jelentettek be, mint pl. egy Lucasfilm 50th Bomber Jacket a Her Universetől, a Hasbro kiad egy retro Mandalorian és Boba Fett figurát, a Funko Pop! pedig kiad a RO filmet megünnepelve egy K-2SO és egy Moroff figurát. De van itt még Mandi sisak, LEGO szett, stb.

Itt tudjátok megtekinteni a kínálatot: https://www.starwars.com/bring-home-the-bounty/week-1

Várható esetleg könyves, képregényes bejelentés is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Ma volt a Disney negyedévente megtartott earning callja, ahol elmondták a következőket:

 

- Jelenleg 61 országban elérhető a Disney+ szolgáltatás.

- A hónap végén Taiwan, Dél Korea és Hong Kong fog csatlakozni a szolgáltatáshoz.

- Bob Chapek elárulta, hogy a 2023 pénzügyi évéig (ez gondolom jövő októbert jelenthet, akkor kezdődik náluk a pénzügyi év) 120 országban lesz majd elérhető a streaming. Tehát a terv az, hogy további 50 országban elindítsák a Disney+-t.

 

Sajnos nem közölték, hogy mely országok fogják megkapni következőnek a Disney+ szolgáltatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a fél perces videó nekem nagyon furcsa volt. Mint látható, ott van a Bad Batch 2. évada és az Andor is, viszont semmi hírt nem kaptunk felőlük. Pedig az összes többi projektről legalább megemlítették, hogy majd jön jövőre vagy valamikor. SW-nél meg kiadtak ma egy 20 perces doksit Boba Fettről, meg kiadták hivatalosan az Obi-wan sizzlet - igaz a SW yt csatornáján még mindig nincs fenn - és ezzel úgy látom le is rendezték a mai napot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

13 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nézzük a jó oldalát: legalább nem robbant fel az internet, és én sem. :D 

Csak nehogy úgy járjunk a trailerrel, mint ezek a jó emberek a nyúllal. :D 

 

 

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Hát, meglepne ha lenne itt még valami. 

Nem is a mostra gondoltam, hanem majd valamikor máskor. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem is a mostra gondoltam, hanem majd valamikor máskor. :D 

Jövő hét vasárnap lesz egy Disney+ panel, mert egy mini D23 Expot tartanak. Talán ott lesznek SW hírek, itt meg megengedték a többinek, hogy villogjanak. Ha meg jövőhéten nem nagyon lesz semmi, akkor marad a Celebration.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez mondjuk tényleg rohadtnagy kitolás volt ma, úgy érzem. Tegnap kijött, aztán mégsem, de aztán ma kijött hivatalosan az Obi-Wan reel-je, amit valójában már egy éve bemutattak. Elég gyenge kontent.

 

A Boba Fett-doksi is rohant, kapkodott, mint állat, baromi rövid volt, bár azért azt legalább szerettem is. Joggal reméltem, hogy a végén lesz egy-két újabb képkocka a TBoBF-ből. Nem volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Bence1997 írta:

Jövő hét vasárnap lesz egy Disney+ panel, mert egy mini D23 Expot tartanak. Talán ott lesznek SW hírek, itt meg megengedték a többinek, hogy villogjanak. Ha meg jövőhéten nem nagyon lesz semmi, akkor marad a Celebration.

Szerintem most már csak a Celebration esélyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

A Boba Fett-doksi is rohant, kapkodott, mint állat, baromi rövid volt, bár azért azt legalább szerettem is. Joggal reméltem, hogy a végén lesz egy-két újabb képkocka a TBoBF-ből. Nem volt. 

Az csak egy előzetes volt a sorozat előtt megjelenő reel-hez. A végén ki is írják. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes, mert amúgy tök hangulatos, csak elnéztem volna még kétszer ennyi ideig. De hogy ez minden, ami Disney+-on debütál ma, picit szomorú, mert tényleg ma azt hittem, el leszünk árasztva, ami pl. a Pixar és a Marvel esetén meg is történt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami érdekes, hogy pl. a Marvel csak annyit csinált, hogy bejelentett 4-5 új sorozatot (köztük egy animációst felélesztett) és emellett újra megerősítették, hogy jönnek az eddig bejelentett sorozatok - van 1-2 olyan, amelyet ugye még el se kezdtek forgatni(!).

 

Star Warsnál még ennyire se vették rá magukat? Legalább újra kitweetelhették volna a tavaly decemberben bejelentett sorozatokat, azzal a szöveggel, hogy: "XY, an original series, coming soon to Disney+". Nincs dátum, csak meg lenne erősítve, hogy jön majd valamikor. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az már látszik, hogy nem szövegelni kell hanem melózni (Rian projektje, Weiss cumi, RS kampó). Szóval személy szerint engem nem érdekel ha nincsenek hangzatos bejelentések, ellenben van munka! Márpedig az van, hisz tudjuk. Türelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Csak nehogy úgy járjunk a trailerrel, mint ezek a jó emberek a nyúllal. :D

Amilyen füstje volt ennek az egész D+ akárminek, nekem is ez a jelenet jutott eszembe. Még linkelni is akartam, csak aztán elsikkadt. :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megnézzük, hogy mennyi tényező mutatott arra, hogy SW-ből is kapunk valamit:

- a fentebbi, Bomarr által linkelt tweet a Star Warstól

- a Disney a beharangozóban megemlítette mindegyik brandjét, izgalmas bejelentésekkel és exkluzív tartalmakkal karöltve

- még a Star Wars is "announcments, reveals" szöveget írt, igen, többes számban.

 

Én nem vártam semmi új bejelentést. Szerintem amit eddig bejelentettek, azon bőven lehet csámcsogni. De 1-2 sizzle reelt simán betehettek volna, ezáltal is képviseltetve a SW szekciót.

 

A Bad Batch 2. évadából egy picike promó simán elég lett volna, előre vannak az animációval, ha csak az első 2-3 epizódból mutattak volna pár snittet, az emberek bőven elégedettek lettek volna.

 

Andor? 2 hónapja fejezték be a forgatást, amit még tavaly novemberben kezdtek el. Mondok egy példát: The Batman. Tavaly volt augusztusban DCFandome, ahol levetítettek egy előzetest. Pedig még csak a forgatás negyedén voltak túl. De legalább volt valami anyaguk a filmből. Itt nem is mutattak nekünk semmit - kivéve a végén lévő összefoglalóban egy Andor logót, hurráááá. :D

 

Kenobi? Én elégedett vagyok azzal, amit kaptunk. Talán örültem volna, ha egy bővítettet kapunk - a tavalyi Investoron többet mutattak az ott lévőknek - de legalább volt valami. Igaz, hivatalosan ki se adták...

 

Más sorozatnál nagyjából csak azt vártam, hogy újra megerősítik, hogy igen, jönnek majd valamikor. Nem kell dátum, csak említés. Az új bejelentésnél tényleg nem vártam semmit, talán maximum annyit, hogy mivel a Visions jót ment - még az emberek is szerették - ezért bejelentik, hogy majd jön a 2. évad.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.