Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Így van, az Mon Mothma! Vader is most látható először rendes fotókon, videókon egész alakosan. Említik JEJ-t a cikkben, de még mindig nincs confirm-elve, hogy benne lesz-e a Kenobiban. Szerintem igen, mert ezt a cikket sztem minden egyes szóra átnézték a Disneynél, mint ahogy az eddigi VF anyagokat.

 

A háttérben az egyik képen, ahol a rendezők állnak, sztem az már egy Mando 3. évados háttér a Slave I-gyel, szóval simán lehet, hogy ezzel Boba feltűnése is valószínűsíthető a Mando s03ban.

 

Ami érdekes, hogy (kisebb sajnálatomra) a cikk és maga a Lucasfilm is elkezdett kritikát megfogalmazni az episode 7-9-cel, Solóval kapcsolatban. Kicsit sajnálatos, de ez van. Sztem Rian Johnson trilógiájáról lassan végleg lemondhatunk, az alapján, amit itt nyilatkozik róla Kennedy, és a filmes felhozatalt eleve érezhetően nagyon másodlagosnak tekintik most Kennedy-ék.

 

https://www.vanityfair.com/hollywood/2022/05/star-wars-cover-the-rebellion-will-be-televised?fbclid=IwAR3IsxwVQTk-N5FuKXLKGJ2dFa6HKk_-aTO60reyVSy5Pq5fhkPb3xBUTG0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Így van, az Mon Mothma!

Akkor ezzel megerősítést nyert, hogy benne lesz az Andorban. Talán nem is kis szereppel.

 

5 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

A háttérben az egyik képen, ahol a rendezők állnak, sztem az már egy Mando 3. évados háttér a Slave I-gyel, szóval simán lehet, hogy ezzel Boba feltűnése is valószínűsíthető a Mando s03ban.

Az 90%, hogy abból van. Baloldalt látható Djarin N1-ese.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell

A cikket már a komment írásakor beraktam. A sárga betűs szöveg ami a címe vezet oda. A legfelső sor meg utal rá.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Ami érdekes, hogy (kisebb sajnálatomra) a cikk és maga a Lucasfilm is elkezdett kritikát megfogalmazni az episode 7-9-cel, Solóval kapcsolatban. Kicsit sajnálatos, de ez van

Hol írják ezt? Nem találok ilyet, könnyen átfuthattam felette mert nem rövid.

 

Leírják a menetrendet is. Nyár végén jön az andor, év gégén jövő év elején meg a Mandalorian 3. Ahsoka jövőre érkezik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feige és Rian szóba került:

 

Feigenél ezt mondta Kennedy:  "Érdekelne, hogy milyen filmet készítene, de jelenleg nem dolgozik semmin."

 

Rian: "Rian hihetetlenül elfoglalt a Knives Outtal és a Netflixel kötött szerződésével, amely több filmre szól."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cikkben ezek lennének a kritikus részek gondolom. Nem értek teljesen egyet velük, de ezekben én semmi vészest nem látok. A cikázós narratívával például egyetértek.

 

"By the end of 2015, Han, Leia, and Luke were back on the big screen in J.J. Abrams’s The Force Awakens, which introduced the desert scavenger Rey, the redemption-seeking storm trooper Finn, the X-wing hotshot Poe Dameron, and the brooding Sith wannabe Kylo Ren. Rian Johnson’s sequel, 2017’s The Last Jedi, continued the Skywalker saga, as it came to be known, but veered sharply from Abrams’s vision and seemed to close off some central story lines. Abrams U-turned back when he returned for 2019’s final chapter, The Rise of Skywalker, taking over Episode IX late in development. The movies all earned billions, but the zigzagging narrative was conspicuous."

 

The 2018 movie Solo explored Han Solo’s younger years, with Alden Ehrenreich taking on the role of the smuggler originated by Harrison Ford. The film has its admirers, but it made less at the box office than any other live-action Star Wars movie. Solo’s swagger may be too singular for another actor to replicate. “There should be moments along the way when you learn things,” says Kennedy. “Now it does seem so abundantly clear that we can’t do that.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hol írják ezt?

 

Az ST-ről a "Ewan McGregor and his partner" kezdetű nagybetűs szöveg felett és az az alatti első bekezdésben, a Solo-ról pedig a legalsó kép alatti harmadik bekezdésben van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

The 2018 movie Solo explored Han Solo’s younger years, with Alden Ehrenreich taking on the role of the smuggler originated by Harrison Ford. The film has its admirers, but it made less at the box office than any other live-action Star Wars movie. Solo’s swagger may be too singular for another actor to replicate. “There should be moments along the way when you learn things,” says Kennedy. “Now it does seem so abundantly clear that we can’t do that.”

A koncepció váltogatással én is egyetértek az EpVII-VIII-IX kapcsán. De ha a Solo bukását Alden nyakába akarják varrni, akkor nagyon tévúton járnak... :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Donát írta:

A koncepció váltogatással én is egyetértek az EpVII-VIII-IX kapcsán. De ha a Solo bukását Alden nyakába akarják varrni, akkor nagyon tévúton járnak... :nana:

Reméljük, hogy ha nem is vallják be, de maguk között más következtetést is levonnak, pl. az időzítésre és a marketingre vonatkozóan. 

 

Ezek az Obi-Wan sorozatnál példás odafigyelést kaptak, aminek meg is lesz az eredménye, pedig itt nincs színészváltás és már emiatt is kevésbé szorul rá a nagy-nagy odafigyelésre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Ami érdekes, hogy (kisebb sajnálatomra) a cikk és maga a Lucasfilm is elkezdett kritikát megfogalmazni az episode 7-9-cel, Solóval kapcsolatban. Kicsit sajnálatos, de ez van.

Szerintem teljesen rendben van, ha van a készítőknek önkritikája. sokkal jobb mint ha magukat tévedhetetlennek állítanák be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö rendben van, de ezek alapvetően kulturális-szórakoztató produktumok, műalkotások. Ezekért elnézést kérni nem kell. (Egyik sem volt dilettáns mű - a Holiday Special az, de annak is van élvezeti értéke, mégha alantas is kissé.) És az igencsak meghunyászkodás szerintem, ha a közönség kritikájának aláfekszenek, akár jogos, akár nem. Nyilván nem azt mondom, hogy nem kell bizonyos konzekvenciákat levonni. De nem kell visszaszívni semmit sem nyilvánosan, csak azért, mert néhányan nem értették meg a filmedet, vagy nem tetszett nekik. Az ember nyilván - főleg egy ilyen profitorientált film esetében - a közönség igényéhez szabja a produktumot, de ha viszont valamelyest, mint alkotó, nem vezeti a közönségét, nem akarja jobbá tenni, stb, valamilyen módon irányt mutatni neki, akkor az egész nem ér egy fabatkát sem. Azt gondolom, soha sem a közönség igényéhez szabott középszerű filmek voltak a hosszú távú siker titka, hanem a bátor, korukat meghaladó művek. Ha meg ez megfordul (némileg sajnos van erre példa mind Hollywoodban, mind az európai arthouseban), és trendeknek, vélt-valós közönségelvárásoknak akarunk innentől kezdve megfelelni, akkor nem ér az egész semmit sem.

 

Az önkritika tökéletesen lejött abból is, hogy 2019 óta, mintha elvágták volna, egyetlen SW-film sem volt moziban, és közeli láthatáron sincs egy sem, eközben meg gombamód elszaporodtak a Star Wars sorozatok.

 

Azoknak fájó ez a kritika nagyon, akik adott esetben foggal-körömmel, szenvedélyesen védték az új SW-filmeket, az új trilógia valamely részét, a RO-t, a Solo-t, de miért is kéne védenünk, ha az alkotók maguk visszakoznak a saját víziójuktól?

 

George Lucast mikor láttátok elhatárolódni a prequelektől? Soha. Jól is tette. Nem is volt mit szégyellni azokon (sem, és az újakon sem), és ez mostanra derül ki, annak a generációnak hála, akik már ezeken a mozikon nőttek fel.

 

Sőt, Lucas csakazértis Jar Jart mondta a Disney-deal idején (vagy a TFA promójakor? már nem emlékszem), mint kedvenc karakterét. Ettől még nyilván Jar Jar szerepe látványosan csökkent a prequelek előrehaladtával (tehát Lucas levonta a konzekvenciáit), ami helyes is, mert amíg a TPM gyermeki, Anakin szűrőjén keresztül szemlélt világába nagyon jól illett, de a RotS sötétségébe és helyenként az OT-t idéző esztétikájába már nem fért bele. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

George Lucast mikor láttátok elhatárolódni a prequelektől? Soha. Jól is tette. Nem is volt mit szégyellni azokon (sem, és az újakon sem), és ez mostanra derül ki, annak a generációnak hála, akik már ezeken a mozikon nőttek fel.

Viszont Lucas nagyon utálhatta az eredeti trilógiát, mert utána 16 évig egy SW film se jött a mozikba. :o

 

Szerintem olyasmit látsz ebbe az interjúba, ami nincs benne. Igen, levontak tanulságokat a trilógia készítéséből, de szó sincs arról, hogy megtagadnák az STt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is kicsit túl lett ez pörgetve. Éltek némi önkritikával, ez minden. A Solóval kapcsolatban én sem értek egyet, bár az tény, hogy valószínűleg az anyagi bukásához az is hozzájártul, hogy nem Harrison Ford játszotta el a karaktert. Sőt még azt az ötletet is pártolom, hogy ezután ne váltsák le a színészt, ha nem muszáj. Viszont az ep7-9 koncepciója tagadhatatlanul ugrált a két rendező között, és bár egymás munkájára építkeztek, más-más szemléletet követtek.

Viszont ez a Disney elhatárolódás az ST-től legalább olyan botor feltételezés, mint az, hogy a Disney törli a PT-t. Eleve, a PT most éppen a zárótrilógia szerepét tölti be, ennek okán pedig nem lenne túl szerencsés hamar előállni olyan történettel, ami a lezárást feloldja és folytatja. Igazából pont amiatt, mert ez a zárás, az sem lenne gáz, ha soha többé nem látnánk sztorit, amiben Rey, Finn és Poe a főszereplő, hanem még jó pár évvel később olyan történettel állnának elő, ami mondjuk 1000 évvel utánuk játszódik, amikor véget ér az általuk megteremtett béke korszaka.

A másik, hogy élőben követhettük, hogyan emel fel egy rajongók számára nem túl népszerű filmsorozatot a Disney-Lucasfilm páros. A PT-t legalább annyira övezte utálat, mint az ST-t, most mégis maguk alá pisil mindenki az Obi-Wan Kenobitól. Pedig az egy PT sorozat lesz, a PT legutáltabb színészével. Megkockáztatom, hogy ez a stúdió arra is képes, hogy tapsvihart generáljon Jar Jar Binks feltűnésével. :) És az ST renoméjának javítása már megkezdődött a The Mandaloriannel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Viszont Lucas nagyon utálhatta az eredeti trilógiát, mert utána 16 évig egy SW film se jött a mozikba. :o

 

 

Annak mindehhez az égvilágon semmi köze sincs, és ha csak egyetlen könyvet is kezedbe veszel a Hollywood-i stúdiórendszer történetéről, akkor megérted, miért mondom ezt. Röviden: egy teljesen más világ volt, amiben egészen máshogy álltak a filmfolytatásokhoz is. Nyilvánvalóan Lucas nem utálta az OT-t, és elsősorban két okból nem készültek akkor SW-filmek tovább: 1. mert úgy volt vele, az előzmények kivitelezéséhez még nincsenek meg a technikai adottságok, 2. mert a magánélete tönkrement az eredeti trilógia készítése során: a IV. rész készítésekor majdnem szívrohamot kapott, majd később elvált Marcia Lucastól. A családjával akart ezután elsősorban időt tölteni.

 

35 perccel korábban, Dzséjt írta:

Viszont ez a Disney elhatárolódás az ST-től legalább olyan botor feltételezés, mint az, hogy a Disney törli a PT-t.

 

Én ilyet egyik trilógia kapcsán sem állítottam, mivel nincs is még csak hasonló állítás sem a VF szövegben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ez az önkritika. Viszont meglesz az a mellékhatása, hogy a folytatás-trilógiát és a a Solot utálók ezt fel fogják kapni, azt mondják sokan közülük jó hangosan: na megmondtuk, nekünk volt igazunk, sz*rok ezek a filmek. Szóval ebből a szempontból rossz, hogy most jött ki ez az önkritika.

A mandalori első és második évadát persze még osztatlan siker övezi, de mintha a Boba Fett sorozatnál egy enyhe erjedés megindult volna a népszerűségben. Reméljük, ez nem lesz tartós.

Az Obi-van Kenobival kapcsolatos nagy várakozás. Először is ez inkább A Sithek bosszúját folytatja, azt pedig azért még kedvelték nagyrészt az előzmények utálói is. Miért is? Ott megszületik a Birodalom és sötét, komor a hangulat. Az Obi-van sorozat is ezeket az elemeket viszi tovább. Van Birodalom, illetve komor, sötét hangulat. Annak idején, amikor elkezdtem netezni még 2006 körül, és akkor döbbentem rá, hogy mekkora utálat övezi az előzmény filmeket - illetve azok közül is inkább az első kettőt - nézegettem a véleményeket. Sok arra hegyezte ki a dolgokat, hogy a komor drámai hangulat, a Birodalom jelenléte adja nekik a Star Wars érzést. Mivel ezek az elemek ott lesznek az Obi-vanban is, könnyű lesz megcélozni azokat, akik A Birodalom visszavágot, A Sithek bosszúját és a Zsivány Egyest tekintik követendő iránynak.

Meg persze felnőtt a második generáció, akik az előzményeken nőttek fel. Sokan közülük vártak már egy ilyen sorozatot, de ettől függetlenül azt látom, hogy ebben a csoportban még maradni fog egy darabig bizonyos embereknél a masszív folytatás trilógia utálat. Ők meg az előzményeket tekintik mérvadónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Én ilyet egyik trilógia kapcsán sem állítottam

És én nem is idéztelek téged. ;) Általánosságban írtam, mert több fórumon is olvastam már eme cikk megjelenése után, hogy "na, a Disney is ráébredt, hogy fos a filmjük, most megpróbálják jól elfeledtetni". Nem pont ezekkel a szavakkal, de ez volt a lényeg. Mondjuk szerintem te is többet látsz bele ebbe, mint ami van benne, de a mondandómat nem kifejezetten neked szántam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak annyit állítottam kissé bő lére eresztve, hogy nincs mit szégyellniük és felesleges magyarázkodni.

 

És ha elkezdenek ilyen békejobbokat nyújtani a hatereknek, az csak olaj lesz a tűzre. Annyit tehetnek, hogy továbbmennek, és új és új módokon próbálkoznak olyan produktumok gyártásával, amik talán egységessé teszik a rajongói bázist ismét. Ennek pedig igazán ígéretes jelei vannak mind a Mandoverse-zel, mind a TCW-befejezéssel, mint a RO-val.

 

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Megkockáztatom, hogy ez a stúdió arra is képes, hogy tapsvihart generáljon Jar Jar Binks feltűnésével. :)

 

Amúgy ennek a végén mintha belengetné Ewan Jar Jar érkezését: 

 

 

Simán el tudom képzelni, hogy Jar Jar ismét megjelenik, és sikert arat! Sőt. Úgy gondolom, hogy az OT karakterei óta a leginkább közszájon forgó, legismertebb, legikonikusabb figura a Star Wars-galaxisban. Egyfelől azért, mert a negatív reklám is reklám, másfelől pedig mindaz a kedves őrültség, amit az OT-ben (és azóta) Chewie, C-3PO, Greedo, Ackbar, a bizarr űrlények képviselnek, megvan Jar Jarban is. És pl. a sith lord-mémek, a TCW, a Robot Chicken is jót tett neki. Őszintén lehet szeretni Jar Jart és Ahmed Bestet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gonosz vagyok, szerintem a PT-t a Clone Wars rajzfilmsorozat tette emészthetővé, és a Mandaloriant sem a ST húzta fel, hanem a Clone Wars és OT kapcsolatok. A Book of Boba Fett nem lett volna rossz, ha nem olyan 'hm' szegényes a maffiavilág. Itt ezzel nem fog senki egyetérteni, de hogy mi tetszik valakinek, az egyéni. Az ST nálam még mindig kihagyott lehetőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, gafz írta:

Gonosz vagyok, szerintem a PT-t a Clone Wars rajzfilmsorozat tette emészthetővé, és

Ez nem gonoszság csak butaság. A PTt nem a TCW húzta fel (eleve két film a TCW előtt játszódik, nem utána), hanem felnőtt és végre hangadóvá vált az a generáció, amelyik ezekkel a részekkel lett SW rajongó. Köztük pl. én is. Nekem a Star Wars Haydennel, Natalie-val, Ewannel kezdődik és a vérembe ivódott a PT hangulata, fordulata, világa. És vagyunk így jó páran. Az OTn nevelkedett és úgy maradt rajongók ezt sose fogják megérteni, de szerencsére már legalább annyian vagyunk mi, mint ti. Hogy az ST esetében így lesz-e, azt nem tudhatjuk csak remélhetjük. A PTnek annyi előnye mindenképpen van az STvel szemben, hogy mert újat mutatni dizájnban, csak ugye a sok begyepesedett OT fan képtelen volt ezt befogadni, és ehhez idő kellett mire az a generáció, akinek ez az SW, felnő. Mindemellett Lucas révén volt egy relatíve egységes koncepció az egész mögött. 

 

Sem az újító design sem az egységes koncepció nem adatott meg az STnek, így nagy kérdés, hogy mi lesz vele a jövőben. Reméljük a legjobbakat persze.

 

10 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Annak mindehhez az égvilágon semmi köze sincs, és ha csak egyetlen könyvet is kezedbe veszel a Hollywood-i stúdiórendszer történetéről, akkor megérted, miért mondom ezt.

Ööö lehet nem esett le, de irónia volt. Egy filmek közötti hiátust ezernyi és egy ok magyarázhat, kár belőle messzemenő következtetéseket levonni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

 Azt gondolom, soha sem a közönség igényéhez szabott középszerű filmek voltak a hosszú távú siker titka, hanem a bátor, korukat meghaladó művek. Ha meg ez megfordul (némileg sajnos van erre példa mind Hollywoodban, mind az európai arthouseban), és trendeknek, vélt-valós közönségelvárásoknak akarunk innentől kezdve megfelelni, akkor nem ér az egész semmit sem.

 

Az önkritika tökéletesen lejött abból is, hogy 2019 óta, mintha elvágták volna, egyetlen SW-film sem volt moziban, és közeli láthatáron sincs egy sem, eközben meg gombamód elszaporodtak a Star Wars sorozatok.

 

Az első bekezdéshez: tökéletesen egyetértek. Aki a rajongók igényeit szolgálja ki az nem jó szerző. Mert akkor nem a saját ötletét írja meg hanem a rajongók elvárásának megfelelő művet rak le az asztalra ami nem jó.

 

A második bekezdéshez: A filmhiány oka hogy volt itt valami Covid 2020 márciusától. Ha akartak is volna forgatni nem lehetett.

 

12 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Szerintem is kicsit túl lett ez pörgetve. Éltek némi önkritikával, ez minden. A Solóval kapcsolatban én sem értek egyet, bár az tény, hogy valószínűleg az anyagi bukásához az is hozzájártul, hogy nem Harrison Ford játszotta el a karaktert. Sőt még azt az ötletet is pártolom, hogy ezután ne váltsák le a színészt, ha nem muszáj.

 

Ezen nem tudom hogy sírjak-e vagy nevessek. Hallottam már erről az okról. Most komolyan ,mekkora baromnak/idiótának/hülyének kell ahhoz lenni nézőként hogy azt várjam el, hogy egy karakter fiatalkori énjét (aki a szerepében 35-40 éves volt , a színész pedig akkor 34-töl 40 éves koráig játszotta(itt a forgatás idejét vettem alapul Ford esetében))), a mostanra már 75 éves(itt is a forgatás idejét vettem alapul) eredeti színész játsza el? Hogy lehet azt egy pillanatig is komolyan gondolni hogy  a 2017-ben 75 éves Ford eljátsza a 20 éves Han Solót? Aki ezt várta az sűrgősen keresse fel orvosát.

De csak eszünkbe jut Michael Douglas a Hangyában. De az sok pénz és akkor is meg kell oldani az akciójeleneteket is egy dublörrel hisz a 75 éves Ford nem tud olyan figurákat bemutatni mint egy 20 éves ember. Millió filmben játszotta el más színész az adott karakter fiatalabb énjét. Ami teljesen normális. Erre valahogy ugrottak a trollok.

Akkor ilyen alapon a 15 éves Martin Riggs-t játsza el a 66 éves Mel Gibson. vagy a 18 éves John Mclane-t játssza el a 67 éves(és sajnos beteg) Bruce Willis.

Magyarán itt nem a stúdió hibázott hanem van egy borzalmasan idióta réteg aki a 75 éves Ford-ot várta a 20 éves Solo szerepében és mivel nem ezt kapta hát nyavalygott.

 

1 órával ezelőtt, Donát írta:

 Az OTn nevelkedett és úgy maradt rajongók ezt sose fogják megérteni, de szerencsére már legalább annyian vagyunk mi, mint ti. Hogy az ST esetében így lesz-e, azt nem tudhatjuk csak remélhetjük. A PTnek annyi előnye mindenképpen van az STvel szemben, hogy mert újat mutatni dizájnban, csak ugye a sok begyepesedett OT fan képtelen volt ezt befogadni, és ehhez idő kellett mire az a generáció, akinek ez az SW, felnő. Mindemellett Lucas révén volt egy relatíve egységes koncepció az egész mögött. 

 

Sem az újító design sem az egységes koncepció nem adatott meg az STnek, így nagy kérdés, hogy mi lesz vele a jövőben. Reméljük a legjobbakat persze.

 

Ööö lehet nem esett le, de irónia volt. Egy filmek közötti hiátust ezernyi és egy ok magyarázhat, kár belőle messzemenő következtetéseket levonni.

 

 

Ok hogy irónia,, de például Wallatos, Pildi, Ody, és jómagam az OT-val lettünk rajongók bő 40 éve. Mégis érezzük azt amit ti. Sőt én nem is teszek különbséget a 9 rész között. Mindegyik rész hidegrázós ha názem. Ugyanolyan érzés nekem is a PT mint nektek akik azt láttátok először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Ok hogy irónia,, de például Wallatos, Pildi, Ody, és jómagam az OT-val lettünk rajongók bő 40 éve. Mégis érezzük azt amit ti. Sőt én nem is teszek különbséget a 9 rész között. Mindegyik rész hidegrázós ha názem. Ugyanolyan érzés nekem is a PT mint nektek akik azt láttátok először.

"Az OTn nevelkedett ÉS úgy maradt."

 

Te úgy maradtál, Frenkie? Nem hiszem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Donát írta:

"Az OTn nevelkedett ÉS úgy maradt."

 

Te úgy maradtál, Frenkie? Nem hiszem...

 

Ezért is írtam hogy ok hogy irónia. Tehát tudom miért írtad. Inkább megerősítésnek írtam hogy mi "vén" marhák is imádjuk a PT-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Frenkie írta:

Ezen nem tudom hogy sírjak-e vagy nevessek. Hallottam már erről az okról. Most komolyan ,mekkora baromnak/idiótának/hülyének kell ahhoz lenni nézőként hogy azt várjam el, hogy egy karakter fiatalkori énjét (aki a szerepében 35-40 éves volt , a színész pedig akkor 34-töl 40 éves koráig játszotta(itt a forgatás idejét vettem alapul Ford esetében))), a mostanra már 75 éves(itt is a forgatás idejét vettem alapul) eredeti színész játsza el? Hogy lehet azt egy pillanatig is komolyan gondolni hogy  a 2017-ben 75 éves Ford eljátsza a 20 éves Han Solót? Aki ezt várta az sűrgősen keresse fel orvosát.

A poén az, hogy Landóval meg senkinek semmi baja, pedig mintha őt sem a vén Billy Dee Williams játszotta volna. Ewan McGregor meg szerintem már úgy összenőtt Obi-Wan Kenobi karakterével, hogy ha megemlítjük a karakter nevét, akkor a többségnek nem Sir Alec Guinness ugrik be elsőre. És bár a The Mandalorianben és a The Book of Boba Fettben Mark Hamill arcát láttuk, valójában nem ő játszotta a karaktert (bár hozzájárult a megalkotásához). Lehet a jövőben ez lesz majd a megoldás, legalábbis, amíg a színész él, de még ezzel együtt is azt mondom, a Solónál baromi jó döntés volt, hogy Alden Ehrenreichet szerződtették. Jó lenne még egyszer-kétszer látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

de szerencsére már legalább annyian vagyunk mi, mint ti.

Egységben lenne jó, nem szekértáborokban gondolkodni. Sose lesz már ilyen. :( minél több mű lesz annál több nézőpont és rajongó kaszt. Ezt valahol szomorúnak tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

 Az OTn nevelkedett és úgy maradt rajongók

Szerintem ez már egy elhanyagolható réteg, az elmúlt 10 évben ez a csoport jól láthatóan el kezdett erodálódni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.