Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
8 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Cameron Monaghan tökéletes lenne a szerepre, szinte mintha ikrek lennének:

Ki formázta meg a karakrert a játékban? Ő? Sokszor színészek játsszák el a videójátékos főbb karaktereket, nem? Annyira nem vagyok képben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Michelle Rejwan lemondott a Lucasfilm alelnöki (SVP) posztjáról, visszatér a produceri munkálatokhoz, a Lucasfilm mellett pedig a Walt Disney filmekkel is foglalkozni fog.

 

Michelle Rejwant 2019. június 17-én jelentették be, a feladatai közé tartozott, hogy felügyelje a mozifilmek és televíziós sorozatok készítését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez mennyire nem semmi már! 20 éve került a mozikba az Attack of the Clones, és egy fontos lyuk most lett betömve. Egy olyan lyuk, amit a TCW törlése után kapott epizódokban elhangzó információknak hála már úgy-ahogy, szellősen be tudtunk foltozni, mégis most lett hermetikusan lezárva. Hogy én mennyire utálom a Disney-t és Kennedy-t. 20 év után is van pofájuk pénzt költeni arra, hogy megmutassanak egy olyan dolgot, amit Lucas elintézett egy interjúban három évvel az ep2 premierje után.

A Disney érában ismertünk meg olyan dolgokat, amikkel Lucas nagyon nem foglalkozott:

- A klónok megrendelésének körülményei. Egészen a hatodik évadig (amit ugye a Disney már pluszban adott, hiszen eddigre elkaszálta a sorozatot) nem tudtuk, valóban Sifo-Dyas rendelte-e a klónokat.

- Az is ekkor derült ki, hogyan lehetséges, hogy a TCW-ben lojális klónok egy pillanat alatt a Jedik ellen fordultak.

- Szintén ez az évad adott magyarázatot arra, hogy miért nem tűnnek el a PT-ben a Jedik a halálukkor, és miért nem általános jelenség, hogy szellemként visszajárnak, mint az OT-ben.

- Most tudtuk meg, hogy ki a pék és mikor törölte az archívumból a Kaminót és, hogy mikor lett Dooku Sith Nagyúr.

- És nem is olyan régen derült ki, miért nincs még említés szintjén sem sehol Ahsoka az ep3-ban.

Az új érának hála nem csak kibővült az univerzum, de a nagyszerű PT is sokkal koherensebb, egységesebb egészt alkot immár. És azok a plusz rétegek, amiket még kapott. Miközben Anakint tesztelik, már eszünkbe juthat, mi folyik pár (száz?) szinttel lejjebb az archívumban. Qui-Gon temetésével párhuzamban milyen sorsdöntő párbaj folyik. A 66-os parancs kiadásakor óhatatlanul is eszünkbe juthat Ahsoka (és Caleb Dume). Amidala temetésén pedig immár "felfedezhetünk" új gyászolókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont mostanság jutott eszembe nekem is hasonló. Nagyon sok minden döbbenetesen jó a Disney felvásárlása óta, de amit imádok az a rengeteg utalás, akár csak képi világ szinte ide is és oda is. Pl Luke EP8-as tanítása Reynek, hogy az Erő nemcsak a Jediké és hogy az élet és halál váltakozása az egyensúly. Ezt akkor értettük magyarázni sem kellett. Erre majd 5 évvel késöbb egy animációs sorozat első részében mely kb negyedóra ,utalnak erre. Ha nézzük legközelebb az EP8-az egy jót mosolygunk Luke szavain hisz már láttuk miről beszél. Ashoka édesanyja pontosan így élt ezen elv szerint és nem volt Jedi.

Azt felsorolni hogy a Disney-éra, sorozatai, képregényei, könyvei mit tettek hozzá a 9 részes Saga-hoz szinte képtelenség.

Ami számomra még brutálisan jó hogy folyamatosan a legmagasabb szinten tartják a minőséget. Az alkotók és a színészek mind elsőrangúak. Pont az Andor új részénél jutott eszembe hogy még a börtönben játszódó jelenetekben lévő háttér rabok is ezerszer jobb színészek mint Seagal bácsi bármely filmjében. Látni, érezni az erdeményen hogy nagyon kemény munka folyik a háttérben és még azt a színészt is nagyon komolyan castingolják aki csak egy kávét hoz a főhősnek.

Mi ennek a kemény munkának látjuk a zeredményét. Nerm tolják le ami kevésbé látszik, hanem minden részletre figyelnek.

Az nálam teljesen egyértelmü, hogy a Disney-éra óta éljük át az sw aranykorát. Ha 10 éve nem veszik meg a Lucasfilmet, vajon ma nézhetnénk a saját otthonunkban 4K-ban szinkronnal, vagy felirattal bármely sw mozgóképet? Amiért havonta egy pizza árát kérik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 10/30/2012 at 9:44 PM , Dzséjt said:

Neeeem... Hajtogatom én itt a naptárt, de nem látom sehol sem felírva, hogy ÁPRILIS 1. Pedig annak kell lennie. Mondjátok, hogy április 1. van. Ez csak valami vicc. Annak kell lennie! Nem lehet komoly. NEM!!! Mert ha ez igaz, akkor itt a Star Wars rajongásom világának vége. Akkor bekövetkezett, amitől féltem, rettegtem, és akkor a továbbiakból köszönöm, nem kérek. :fuckoff:

Vajon mi változhatott?:hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Kennedy hóhérkisasszony

Ezt a sztorit meg kell osztanom ezután. :) Ma a Dead Space videojáték remake-jével kapcsolatban olvastam egy három bekezdéses, bő lére eresztett Kennedy szidalmazást a Facebook egyik csoportjában egy hozzászólás formájában. Az egészet abból indította ki rumlis lelkű hősünk, hogy ez a szereplő úgy néz ki szerinte, mint Kennedy:

cf89e43ec2097084cbc3adafcd8e9b92f11d7dbe

Ennyi volt a kapcsolat amúgy a Dead Space-szel, mert ezután hosszan ecsetelte, hogy ez a nő (mármint Kennedy) egy istencsapása, mindent tönkretesz, láthatóan nem ért a videojátékokhoz(!!!), mert hülyeségeket nyilatkozik azokkal kapcsolatban (???), meg mennyire sz*rok a Star Wars filmek és sorozatok, amikhez neki köze van, stb... stb... stb... Hozzáteszem, hogy a Dead Space-nek nincs köze a Star Wars-hoz, ha csak nem az, hogy azt a szériát is az EA adja ki, de az EA-nek meg nincs köze Kennedy-hez. Meg persze a játékokban van pár SW utalás. Szóval szegény srácnak valami nem volt kerek fejben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 6 hónappal később...

A Lucasfilm két évtized után bezárja a szingapúri VFX és animációs stúdióját.

 

A Disney szóvivője a CNA helyi hírügynökségnek elmondta, hogy az ILM "konszolidálja globális jelenlétét, és az iparágat érintő gazdasági tényezők miatt bezárja szingapúri stúdióját".

 

Ez természetesen nem érinti a Bad Batch 3. évadát (és a Tales of the Jedi 2. évadát), mert azokba a CGCG segít be Tajvanból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem nagyon hiányoznak az év végi Star Wars premierek. A karácsonyi hangulat még inkább emelkedetté tette ezeket az eseményeket. A várakozás Frenkie-nél, majd a filmek kibeszélése nála és itt a fórumon. Most már ugyanúgy nosztalgiával gondolok a 2015-2019 évekre, mint a korábbi korszakokra. 

Emellett egy mozifilm szintű hype is jó lenne már az SW körül, az ezzel járó pletykákkal és várakozással. Remélem a New Jedi Ordert tényleg elkezdik forgatni jövőre, és akkor a várakozás izgalmát újra átélhetjük. :)  Addig is rám még vár egy Star Wars mozizás az év végén, ami fantasztikusnak ígérkezik. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.