Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Biztos, hogy lesznek. Amit Rex megosztott, nagyon hiányos. :)

Tessék elolvasni a cikket.....

 

Ízelítő gyanánt kaptunk egy összeállítást a streamingszolgáltatás különböző kategóriáinak legizgalmasabb nyitócímeiről. Érdemes azonban megemlítenünk, hogy a lenti listák közel sem teljesek, a premierkor ennél is jóval szélesebb lesz a kínálat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Donát írta:

Szerintem azon múlik, hogy valaki ezt bepipálta-e:

image.png

 

Én ezeket mindig csak akkor szoktam, ha anélkül nem lehet reggelni, valószínűleg ezért nem jött ilyen email.


Én bejelöltem, mert azt hittem, hogy enélkül nem lehet regisztrálni, de még így se kaptam visszaigazoló emailt :( A spam mappában, mindenhol is megnéztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Sinistra írta:


Én bejelöltem, mert azt hittem, hogy enélkül nem lehet regisztrálni, de még így se kaptam visszaigazoló emailt :( A spam mappában, mindenhol is megnéztem.

 

Én is bepipáltam, sőt tegnap még egyszer reggeltem, de semmi. Pedig gmailes a cím. Szerintem úgy járok ezzel is mint a PS5-tel. Soha napján kiskedden.:D

 

Viszont ha nem kapom meg a kedvezményt, pedig bereggeltem akkor nem fizetek elő rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Én is bepipáltam, sőt tegnap még egyszer reggeltem, de semmi. Pedig gmailes a cím. Szerintem úgy járok ezzel is mint a PS5-tel. Soha napján kiskedden.:D

 

Viszont ha nem kapom meg a kedvezményt, pedig bereggeltem akkor nem fizetek elő rá.


Megpróbáltam azt, hogy még egyszer beírom az email címemet, és elfogadta! Mintha nem is regisztráltam volna, pedig határozottan emlékszek, hogy igen (igaz nem PC-ről, hanem teló böngészőn). :O Továbbra se jött semmi, de hátha pár óra múlva küldi a visszaigazolót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Ezt hogy érted? Két áron fog futni. Aki nem él a kedvezménnyel, annak többe fog kerülni

A D+-on nincs másik ár, csak az akciós ami június 26-ig érvényes. Majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Sinistra írta:

hátha pár óra múlva küldi a visszaigazolót

Ne várjál rá, mert már teljesen világos, hogy senki sem kap olyat. Hányan írták már meg itt, hogy nem kaptak visszaigazolót, és még senki sem írt arról, hogy kapott. Én sem kaptam. Senki sem kap visszaigazolást. Ez amúgy tényleg amatőr, ahogy az is, hogy többször is lehet ugyanazzal az e-maillel regisztrálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg furcsa, hogy az előregisztráltak közül van akinek, küldenek, van akinek nem. Én is kétszer regisztáltam ugyanazzal az e-mail címmel, mert az első után nem kaptam visszaigazolást (aztán persze a második után se). Azt hittem, valami félrement...

 

Tegnap viszont küldtek egy levelet, amiben ez volt:

h5DsNyw.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ne várjál rá, mert már teljesen világos, hogy senki sem kap olyat. Hányan írták már meg itt, hogy nem kaptak visszaigazolót, és még senki sem írt arról, hogy kapott. Én sem kaptam. Senki sem kap visszaigazolást. Ez amúgy tényleg amatőr, ahogy az is, hogy többször is lehet ugyanazzal az e-maillel regisztrálni.

Nem is értem, ezt így 2022-ben hogy... :roll: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Yoda József írta:

És vajon ha valaki véletlenül elgépeli az email címét, miközben abban hitben van, hogy sikeresen regisztrált?

Egyebek mellett igen, ez is probléma. Meg visszaigazoló levél nélkül a kedves vásárlónak lényegében reklamálni sincs mivel, hiszen nem tudja igazolni semmivel, hogy ő előregisztrált. Meg azért a Disney oldaláról sem túl jó ez a dolog, hiszen így a rendszerük egy rahedli felesleges regisztrációt is elfogad, ami leterheli. Plusz azt sem tudhatják, hogy mennyi a valós regisztráció.

Szóval ja, 2022-ben ez nagyon cinkes. De igazából ez már 2002-ben is az lett volna. Nem is értem, hogy pont a Disney hogy engedhette meg magának ezt egy induló rendszernél. Persze lehet, hogy nem lesz semmi gond, de ez akkor is azért kicsit necces.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Sinistra írta:

Még programkínálat sem jött, pedig azt írtátok is páran, hogy kaptatok.

 

Pont ez a bajom nekem is. Hogy itt mindenki kapott promós levelet tőlük csak mi nem. Ez bajt jelent. Megmondom őszintén el is ment a kedvem a Disney+-tól.

Persze lehet ugyanúgy megkapjuk mi is a kedvezményt ahogy a többiek, de nem biztos. Mindegy ha nem akkor továbbra is letöltök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja, még teljes áron is bőven megéri ez a kínálat. Csak tipp, de szerintem itt már az induló kínálat nagyobb, mint az HBO Max-é és a Netflixé jelenleg együttvéve. 900 film és 800 sorozat, egy emberöltő is kevés, hogy mindezt végignézd. Ez 2490 Ft/hó áron is remek ajánlat. Most ezt vessük össze az éppen leszálló ágban lévő Netflix-szel, ahol a 4K-t csak a legdrágább csomagban kapod meg (és ekkor is csak elenyésző filmnél és sorozatnál élvezheted így a filmeket, jórészt csak a saját gyártású programoknál), ami 4490 Ft/hó, ráadásul alig akad magyar szinkronos alkotás, néha még a magyar felirat sincs meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Megmondom őszintén, sima áron is előfizetném. Elegem van már a letöltésből, a másolgatásból. Így meg gombnyomással indul. Arról nem is beszélve mekkora a kínálat. 

Dettó. Engem az ár különösebben nem érdekel. Ez a kényelem amit ez a szolgáltatás ad, nekem megér akár plusz pár ezret is. Pláne tudva, hogy az előfizetések kellenek ahhoz, hogy a sorozatok egyre jobban és jobban menjenek. Tetszenek a Disney+-os sorozatok, kifejezetten jól szórakoztam a Mandalori évadokon, a Bad Batch-en, a Clone Wars záró évadon, a Book of Boba Fetten és most az Obi-Wanon is. Megérdemlik a készítők, hogy ha már ilyen jól szórakoztatnak engem akkor ezért valamit kapjanak is tőlem. Pláne igy hogy azért nem csillagászati összeget követel a Disney.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ezt kaptam én is, csak úgy mint @Dzséjt és akkor Sky is.

 

Nekem is jött.

 

 

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Megmondom őszintén, sima áron is előfizetném. Elegem van már a letöltésből, a másolgatásból. Így meg gombnyomással indul. Arról nem is beszélve mekkora a kínálat. 

 

Plusz előny, hogy előfizetve tényleg a megjelenés pillanatában eléred a tartalmat.

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sokszor megkaptam itthon, hogy a kalózkodás bűncselekmény, így aztán nem volt kérdés, hogy amikor lehetett,  előfizettünk szépen fokozatosan először az HBO GO-ra, aztán a Netflixre, és most már a Disney+ sem maradhat ki. :)

 

Viszont pont a múltkor jöttem rá, hogy a moziba járásról teljesen leszoktam. Ezeknek a streaming tartalmaknak a feldolgozásához sincs elég időm, hogy mindent lássak, amit szeretnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik kedvenc rajongói Youtube csatornám a Kyle Katarn tagjai kint voltak a Star Wars vidámparknál, a Galaxy Edge-nél. Elég jól átjön a feeling. Főleg 6:00-nál irigykedek a bárra. Mennyire hangulatos már? Mekkora lenne beülni oda? 8:00-nál meg Rey intéz üzenetet a látogatóknak. 10:20-nál meg döbbenetes, mintha benne lennének az első rend egyik rombolójában! Ami ezután jön mindenképp érdemes megnézni! Óriási videó.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.