Ugrás a kommentre

A történet


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Plusz ezzel nekem még az is bajom, hogy Anakin és a jók győztek az EPVI végén. A nagy örömünneplés is ezt sugallta. Ha most kiderülne, hogy csak részgyőzelmet arattak, akkor az eléggé tompítaná az EPVI és a régi filmek küzdelmeit.

Épp ahogy az EPV tompította az EpIV végi ünneplést. Szerintem annyira nem lenne ez nagy probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz ezzel nekem még az is bajom, hogy Anakin és a jók győztek az EPVI végén. A nagy örömünneplés is ezt sugallta. Ha most kiderülne, hogy csak részgyőzelmet arattak, akkor az eléggé tompítaná az EPVI és a régi filmek küzdelmeit.

Ha egy bizonyos szempontból nézzük (ahogy Kenobi nézett sok mindenre) a céljukat elérték, hisz a Birodalom mint egységes állam megszűnt létezni, viszont ez nem egyenlő azzal, hogy hip-hop minden szép és jó. A győzelmükkel megteremtették az alapot egy szebb jövő felé, ám ezt felépíteni és fenntartani már egy másik történet (de fogalmazhatnék úgy is, hogy ez egy másik trilógiára tartozik)

 

Én a két fél közötti háborúnak annyira nem örülnék: 30 év alatt csak sikerült domináns pozicióba kerülnie az egyik félnek. Inkább annak örülnék ha az ep.7 elején egy gyengélkedő béke lenne kettejük között ami olyan feszült lenne, hogy a felek szinte ugrásra készen várnák a folytatást.

Mondjuk egy ilyen hidegháború szerű szituáció tényleg érdekes lenne, csak szerintem ez túl a AotC elejére hajazna azzal a különbséggel, hogy itt most minkét fél fel lenne fegyverezne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mennyire lenne jó ötlet ez az összefogás, bár merész és váratlan húzás lenne, az biztos. Lehet, hogy jól sülne el.

 

Azért a Birodalom egy iszonyatos méreteket öltő rendszer volt, amely eredendően a galaxis minden szegletének rezdüléseibe bele akart szólni. Nem hinném, hogy reális lenne ha 20-30 év alatt teljesen eltűnne és nyoma sem lenne a galaxisban.

A vezetőség nagy része odalett, a sithek alattvalóinak döntő többsége nyilván önálló döntésre képtelen, inkompetens, talpnyaló idióta, akik semmilyen szinten nem tudják tartani a frontot. A diktatúrákban ez így szokott lenni.

Viszont biztos van azért jó pár olyan tiszt, aki képes a kezébe venni az irányítást és tartani a Birodalmat, főképp azokon a területeken, ahol a Szövetség/Köztársaság nem összpontosít komolyabb hatalmat. Persze ezen tisztek egymással is rivalizálnak, hogy melyikük legyen az új nagykutya, ami tovább rontja a Birodalom esélyeit.

De mindez csak eszmefuttatás, hisz az új filmek már nem erről szólnának.

Elég lenne ebből annyi, hogy a Birodalom utolsó maradékait az Ep.7 eleje táján gyűrik le és jöhetne az áldott béke és idill, ha... és berobbanna az új konfliktus. Vagy már eleve egy kettős balhéba csöppennénk bele, ahol a Köztársaság küzd még a Birodalom maradékával, de már az új rosszfiúkkal is. Itt előbbi nem lenne igazán jelentős, inkább csak amolyan kapocs az előzményekre. Ezt a vonalat hamar lezárná az új rendszer és teljes mértékben koncentrálhatnának az új fenyegetésre. Lehet, hogy éppen azért burjánzott el úgy az új veszély, mert a Köztársaság figyelmét még a Birodalom is lekötötte.

Ezek csak elméletek, de ezt szerintem jól meg lehetne valósítani és nagyon hamar el lehetne szakadni a Birodalomtól.

 

Az összefogásnak pont az lenne a legnagyobb hátránya, hogy az a (z új baráti) Birodalmat is szorosan hozzáláncolná a fősztorihoz, amit épp el akarnánk kerülni. Ráadásul két ilyen esküdt ellenség szövetségét igénytelen lenne csak úgy az arcunkba tolni, anélkül, hogy az indítékokat rendesen ki ne fejtenék. Ez viszont megint csak túlságosan kötődik a klasszikus trilógiához, ill. sok a politikai töltete, amit a Disney aligha fog megengedni.

Azt mások is szépen vázolták, hogy egy ilyen eshetőség igényelné, hogy az új trilógia legalább 1,5 része az összefogás kialakulásáról szóljon. Eddig mindegyik trilógia 1. része egy önmagában is kerek és értelmezhető, happy enddel végződő sztori volt. Nem igazán csak felvezető epizódok voltak. A Disney is nyilván már az Ep.7-tel robbantani akar, minél hamarabb belecsapni az új vonalba. Ezért szerintem elképzelhetetlen egy ilyen összefogásos alapozó rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a kiindulópont eleve nem a harc új szintre emelése volt az ep.3 végén hanem a teljes bukás, ami picit más tészta mint az ep.6-nál. Szerintem pont az lenne gáz, ha a Birodalom úgy eltünne mintha sose létezett volna. Minek volt akkor a nagy felhajtás körülötte az első hat részben ha aztán pont a Saga végső akkordjaira egy nagy kerek nulla marad az egészből?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a kiindulópont eleve nem a harc új szintre emelése volt az ep.3 végén hanem a teljes bukás, ami picit más tészta mint az ep.6-nál. Szerintem pont az lenne gáz, ha a Birodalom úgy eltünne mintha sose létezett volna. Minek volt akkor a nagy felhajtás körülötte az első hat részben ha aztán pont a Saga végső akkordjaira egy nagy kerek nulla marad az egészből?

Én is így látom.

 

A Köztársaság és a Birodalom elsöprése közt van egy szignifikáns különbség. A klónháborúk teljesen véget értek az Ep.3 végén. Mivel Sidious volt mindkét oldal vezetője, így könnyedén véget tudott vetni minden harcnak. A szeparatista droidsereg elvesztette az irányítást, ami nélkül a droidok működésképtelenek. Láttuk a TCW-ből, hogy sokszor még a "tisztek" szerepét is droidok töltötték be. A hús-vér vezetőket pedig szinte kivétel nélkül lekaszabolta Vader. Nyilván akik nem voltak a Mustafaron, hasonló sors várt rájuk. Magyarul semmi jelentős katonai erő nem maradt, hogy akadályozza a Birodalom kiépülését.

Ezzel szemben a Szövetség egyáltalán nem aratott mindent elsöprő győzelmet. A haderejük nagy részét az Ep.6-ban a Halálcsillag elpusztítására összpontosították, amivel lefejezték a birodalmi vezérkart. Viszont itt még maradtak erőskezű tisztek, akinek felcsillant a remény, hogy kilépjenek az árnyékból. Nyilván az új Köztársaság a központi területeken a helyiek segítségével átvette a hatalmat, de a peremvidéken nem mehetett ez nekik túl egyszerűen.

A Birodalomnak anno egy iszonyatos haderő állt rendelkezésére érdemi harcok nélkül. A Köztársaságnak pedig egy sokkal kisebb hadereje van harcokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szeretnék egy szöszmötölős EP VII-et látni. És azt sem hogy egy család körül forogjon a sztori. Most lehetne azt mondani, hogy a saga is egy család nemzedékei körül forogtak, de a 6 rész a családon keresztül mutatta be a galaxis történetét, eseményeit, epikusan. Valamint a Skywalkereknek jelentős szerepe volt a galaxis méretü események alakulásában. Namármost, ha a Solo család lesz a központi téma, kétlem, hogy miattuk galaxis méretü csete-paté kerekedne. Még ha a gyerekei erő érzékenyek is, akkor is kétlem hogy sok vizet zavarnának. Pláne nem az erőben. Ha kiképzett jedik, akkor talán lenne rá esély, de akkor is kell egy fő ellenség. De ki? Csak nagyon röhejes ellenfeleket tudok kitalálni, ha maszkja, vagy csukjája lesz akkor pedig még röhejesebb lesz. Luke-kal, meg a gyerekeivel lehetne valamit kezdeni, de a főgonosz kérdése itt is röhej tárgyává válhat, ha nem lesz megfelelő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sidious és Vader pusztulása nem feltétlen egyenlő a Sötét Oldal képviselőinek pusztulásával. Nem látok nehézséget egy ésszerű, új ellenség behozatalára az új trilógiában. Tudom, sokak szemében szálka, zárójelbe tett félhivatalos akármi, de a TCW szépen bemutatta, hogy a Klónháborúk idején a Sith-ekkel párhuzamosan további sötét oldali Erő-használó is ténykedett a Galaxisban. Ez számomra elég érv amellett, hogy a "hivatalos" két Sith (Sidious - Vader) mellett akadhattak további lények, akik önkényesen (holokronokból, feljegyzésekből, stb.) a két Sith tudta nélkül, és tőlük függetlenül sajátították el a Sötét Oldal és a régmúlt Sith-ek tanításait, önmagukban tovább éltetve a Rend eszméit. Ilyen módon el tudom képzelni Sith-ek feltűnését az Ep7-ben. Hogy ez mennyire degradálja Anakin Próféciáját az más kérdés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sidious és Vader pusztulása nem feltétlen egyenlő a Sötét Oldal képviselőinek pusztulásával. Nem látok nehézséget egy ésszerű, új ellenség behozatalára az új trilógiában. Tudom, sokak szemében szálka, zárójelbe tett félhivatalos akármi, de a TCW szépen bemutatta, hogy a Klónháborúk idején a Sith-ekkel párhuzamosan további sötét oldali Erő-használó is ténykedett a Galaxisban. Ez számomra elég érv amellett, hogy a "hivatalos" két Sith (Sidious - Vader) mellett akadhattak további lények, akik önkényesen (holokronokból, feljegyzésekből, stb.) a két Sith tudta nélkül, és tőlük függetlenül sajátították el a Sötét Oldal és a régmúlt Sith-ek tanításait, önmagukban tovább éltetve a Rend eszméit. Ilyen módon el tudom képzelni Sith-ek feltűnését az Ep7-ben. Hogy ez mennyire degradálja Anakin Próféciáját az más kérdés.

Nincs azzal gond, ha a sötét oldalt használó új ellenségek keverednek elő. Csak az lenne gáz, ha sithnek neveznék magukat és/vagy ugyanúgy viselkednének (pl. fénykard). A TCW-ben feltűnt ilyen-olyan lények se voltak sithek és nem is voltak fénykardjaik.

Csak persze ez felveti a kérdést, hogy minek legyenek sötét oldalt használók, ha már fénykardjuk úgysincs. Akkor lényegében bmilyen új ellenség jöhet, lehetne vmi kreatívabbhoz nyúlni.

A sithek visszatéréséről korábban már kifejtettem a véleményem. Túl korán van ahhoz. Majd megint sok ezer (esetleg száz) év múlva előkerülhetnek megint, de addig is hagyjuk meg az eddigi Saga értelmét és ne keressünk kiskapukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW-ben feltűnt ilyen-olyan lények se voltak sithek és nem is voltak fénykardjaik.

Csak persze ez felveti a kérdést, hogy minek legyenek sötét oldalt használók, ha már fénykardjuk úgysincs. Akkor lényegében bmilyen új ellenség jöhet, lehetne vmi kreatívabbhoz nyúlni.

Kell hogy legyen fénykardjuk, mert különben hogy lesznek fénykardpárbajok? Fénykardpárbajok nélkül meg nem SW a SW. Ennyi, meg egy bambi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kell hogy legyen fénykardjuk, mert különben hogy lesznek fénykardpárbajok? Fénykardpárbajok nélkül meg nem SW a SW. Ennyi, meg egy bambi :)

Igen, ezért is mondtam, hogy akkor a fénykard nélküli sötét oldalt használóknak nem biztos, hogy sok értelmük lenne.

 

Fénykardpárbajra két lehetőség van. Vagy visszahozzák a klasszikus Sith Rendet, vagy az új Jedi Rend köreiből kerülnek ki riválisok. Mindkettő elég sablonos és elcsépelt, de előbbi eléggé beleszól az eddigi saga lényegiségébe, míg utóbbi nem. Épp ezért én az utóbbit preferálnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs azzal gond, ha a sötét oldalt használó új ellenségek keverednek elő. Csak az lenne gáz, ha sithnek neveznék magukat és/vagy ugyanúgy viselkednének (pl. fénykard). A TCW-ben feltűnt ilyen-olyan lények se voltak sithek és nem is voltak fénykardjaik.

Csak persze ez felveti a kérdést, hogy minek legyenek sötét oldalt használók, ha már fénykardjuk úgysincs. Akkor lényegében bmilyen új ellenség jöhet, lehetne vmi kreatívabbhoz nyúlni.

A sithek visszatéréséről korábban már kifejtettem a véleményem. Túl korán van ahhoz. Majd megint sok ezer (esetleg száz) év múlva előkerülhetnek megint, de addig is hagyjuk meg az eddigi Saga értelmét és ne keressünk kiskapukat.

Bárminek nevezték is a Jedik, Ventress sosem volt Sith, mégis használt fénykardot, ahogy a Sötét Oldalt is. De amíg Maul tanítványává nem fogadta, Savage is ilyen státuszú személy volt. Hasonló ellenfelek (csak hogy ne legyenek Sith-ek) behozatalát elképzelhetőnek tartom. De ha csak a fénykardpárbajokat tartják szem előtt a készítők, sötét oldali Erő-használókhoz sem kell fordulni... ott van Grievous, de visszatérve a TCW-re, Pre Vizsla se forgatta rosszul a fénykardot, és Cad Bane se nyírta ki magát vele. Ha csak a párbaj kialakításán a hangsúly, bőven elég ilyen illetőket képbe hozni, ami egyáltalán nem nehéz. Anakin áldozata ide vagy oda, ha nem is feltétlen Sith-ek formájában, fontosnak tartom, hogy a Sötét Oldal képviselői legyenek a Jedik (a Világos Oldal képviselőinek) ellenfelei a 7-8-9. részben, mivel a Sagát áthatja e két oldal küzdelme. Ellenkező esetben nem sok értelmét látom a filmnek, mint "folytatás"... sokkal inkább bőrlehúzás hatását keltené.

Bár csak erős pletyka, ha megvalósul a múltkor betett Ep7-es tartalom, akkor valószínűleg Lucas is úgy gondolja/gondolta, hogy a két Sith halálával még nem ért véget ez az irányvonal, és talán a Prófécia újjáértelmeződik azzal, hogy Luke-ot avanzsálja Kiválasztottá, aki legyőzi a Sith-eket. Ha nagyon bele akarják erőltetni, megtehetik: Luke térítette meg (és pusztította el átvitt értelemben) Vadert, ami egyúttal Sidious halálát is okozta. Tehát, Luke nélkül nem valószínű, hogy meghalt volna a két Sith... legalábbis az Ep6 idején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy előkerül egy Erőhasználó faj, akik szintén ismerik a fénykardot.

Igen, csak az már nagyon erőltetett lenne. Mindenben olyanok, mint a sithek, csak épp mégsem azok, mert nem úgy hívjuk őket. Ez olyan...tré. :)

 

Bárminek nevezték is a Jedik, Ventress sosem volt Sith, mégis használt fénykardot, ahogy a Sötét Oldalt is. De amíg Maul tanítványává nem fogadta, Savage is ilyen státuszú személy volt. Hasonló ellenfelek (csak hogy ne legyenek Sith-ek) behozatalát elképzelhetőnek tartom.

Ventress érdekes téma. Én már többször kifejtettem a véleményem arról, hogy őt Dooku sith tanítványaként akarták az "igazi" sithek beállítani, ezzel elterelve a figyelmet Sidiousról. Ventress mindenben beillett sithnek, ha eltekintünk Sidious létezésétől, akkor Dooku tanítványaként simán az volt. Ezt a modellt sokan nem fogadják el. Ekkor viszont egyetlen lehetőség van: Ventress egy sötét jedi. Az ilyenek létezését korábban Lucas tagadta, de Ventress igazából az. Jedi volt, kilépett és a sötét Erőt kezdte használni, új fénykardot faragott magának, stb.. Tökéletesen megfelel a sötét jedi definíciójának.

Savage és Maul helyzete megint csak furcsa. A TCW-ben igazából már Maul sem sith, Savage meg pláne nem az.

Lehetne ilyen félmegoldásokat alkalmazni az Ep.7-ben, de én jobban örülnék vmi tisztábbnak. A TCW-ben sem tetszettek ezek a kiskapu keresgélések.

 

De ha csak a fénykardpárbajokat tartják szem előtt a készítők, sötét oldali Erő-használókhoz sem kell fordulni... ott van Grievous, de visszatérve a TCW-re, Pre Vizsla se forgatta rosszul a fénykardot, és Cad Bane se nyírta ki magát vele. Ha csak a párbaj kialakításán a hangsúly, bőven elég ilyen illetőket képbe hozni, ami egyáltalán nem nehéz.

Azért az se jó ha minden jöttment bohóc kezébe fénykard kerül. A filmben a jedi/sith tagokon kívül Han és Grievous fognak fénykardot. Előbbi csak pár pillanatra, rendben van. Utóbbi pedig a harc mellett amolyan trófeaként használja őket, elfogadom. Időlegesen bki keze ügyébe kerülhet ilyen fegyver, de hosszútávon elég illúzióromboló lenne. Maradjon ez meg inkább azoknak, akiknek jól áll. ;)

 

Anakin áldozata ide vagy oda, ha nem is feltétlen Sith-ek formájában, fontosnak tartom, hogy a Sötét Oldal képviselői legyenek a Jedik (a Világos Oldal képviselőinek) ellenfelei a 7-8-9. részben, mivel a Sagát áthatja e két oldal küzdelme. Ellenkező esetben nem sok értelmét látom a filmnek, mint "folytatás"... sokkal inkább bőrlehúzás hatását keltené.

Bár csak erős pletyka, ha megvalósul a múltkor betett Ep7-es tartalom, akkor valószínűleg Lucas is úgy gondolja/gondolta, hogy a két Sith halálával még nem ért véget ez az irányvonal, és talán a Prófécia újjáértelmeződik azzal, hogy Luke-ot avanzsálja Kiválasztottá, aki legyőzi a Sith-eket. Ha nagyon bele akarják erőltetni, megtehetik: Luke térítette meg (és pusztította el átvitt értelemben) Vadert, ami egyúttal Sidious halálát is okozta. Tehát, Luke nélkül nem valószínű, hogy meghalt volna a két Sith... legalábbis az Ep6 idején.

Ebben igazad van. Én viszont nem szeretném, ha megbolygatnák az eddigi alapvetéseket. Ha már folytatják a sagát, akkor tegyék azt "rombolás" és komolyabb átértelmezés nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, csak az már nagyon erőltetett lenne. Mindenben olyanok, mint a sithek, csak épp mégsem azok, mert nem úgy hívjuk őket. Ez olyan...tré. :)

Semmisel sem erőltetettebb, mint a visszatért Sith-ek, vagy sötét oldalra átállt Jedik gondolata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az elég gáz lenne, ha az EpVII eseményei nem következnének a RotJ-ból, és ez az ismeretlenségből feltűnő új frakció pont ilyen lenne

Ez igaz. Csak az a baj, hogy nagyon nehezen tudok olyan folytatást elképzelni, ami közvetlenül következne az Ep.6-ból. Az eddigi saga bizonyos szempontból elég kerek és lezárt.

 

Inkább az új politikai rendszer kialakulása és a jedik sorsa az, ami következhet. Fel kell építeni (valószínűleg) egy új köztársaságot és Jedi Rendet, merőben más alapokra helyezve, mint anno. Ebben a klasszikus szereplőknek kell oroszlánrészt vállalniuk.

 

Ellenségek tekintetében viszont biztosan nem tudják tartani magukat az Ep.6-hoz. A sithek ekkor kihaltak. Az egyszerűen lehetetlen, hogy pont a Birodalom és a sith uralom idején legyenek egyéb sithek is, akikről Sidious-ék ne tudnának. Újak meg hiába tűnnek fel, mert semmi közük nincs a régiekhez. De a Birodalom maradéka se valószínű, hogy több évtizedig húzta még olyan szinten, hogy méltó ellenfele legyen az új köztársaságnak.

Szóval új ellenségek kellenek. Olyannyira, hogy a sithek mellett még Jabba vagy Boba Fett is minden bizonnyal elpusztultak, ahogyan a birodalmi tisztek közül az ismertebbek egyaránt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Néhány exkluzív infó állítólag...

http://schmoesknow.com/schmoes-know-exclusive-star-wars-casting-news/

 

Star Wars: Episode VII

Storyline: Two 17 year old twins, a girl and a boy, are trained by their uncle Luke to be the greatest Jedi’s in the galaxy. Problems arise when the male twin turns to the dark side.

 

Jaina Solo – Female, 17 years old, lead. – Jacen’s twin sister, one of the greatest Jedi’s in the galaxy, trained by her uncle Luke Skywalker

 

Jacen Solo – Male, 17 years old, lead – Jaina’s twin brother, one of the greatest Jedi’s in the world. A loner who is constantly struggling with the idea of what’s right and what’s wrong. Starts to turn to the dark side. Full of conviction that what he is doing is the “right thing”. Will eventually become Darth Caedus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek nagyon EU szaga van... Sőt, konkrétan onnan szedték a neveket (amivel önmagában nem lenne baj) és Jacen Sötét Oldalra állását is. Ez ellentmond az eddig infóknak, hogy teljesen újszerű eseményeket kapunk. Egy már meglévő feldolgozásának nem sok értelmét látom, mivel elkerülhetetlenül ütközni fog az eredeti, EU-s verzióval. Akkor már több értelme lenne vadonatúj sztorit és karaktereket kibontakozni látni... egyébként Jacen Sötét Oldalra állását az EU-ban is elég ötlettelennek tartottam, Anakin Skywalker útja után az újdonság szikráját se mutatná a története. De szerintem ugyanolyan parasztvakítás az infó, mint az, hogy Palpatine titkos tanítványa és a semmiből felbukkanó Sith-ek lesznek a Jedik új ellenségei. Ahhoz még nagyon korai stádiumban vagyunk, hogy konkrét és hiteles cselekményvázlatok szivárogjanak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban írtam, hogy én kifejezetten örülök neki, hogy a készítők sokáig nem akarnak semmi infot kiadni, mert így ők is nyugodtan dolgozhatnak és mi sem izgatjuk magunkat feleslegesen.

Nos, sajnos a mai világban ez már nem megoldás semmire, mert csak ömlik mindenhonnan a szenny. Napról napra jönnek az újabb találgatások, légből kapott feltételezések. Mindenki, aki vha hallott a SW-ról vagy Disney-ről, kemény kötelességének érzi, hogy "kiszivárogtasson" vmi kis morzsát.

Az ezzel a legnagyobb baj, hogy még semmi sem dőlt el, de már teljesen megosztott a közeg, már vannak minden egyes kamuverziónak rajongói és fikázói, egyszerűen kevésbé lehet komfortos ilyen "háttérzajban" dolgozni.

Ráadásul, szerencsétlenek lenyilatkozták, hogy eredet ötlettel állnának elő, erre mások percenként ellőnek egy-egy verziót. Mire kijön a film, már nem is lesz olyan elem, ami vhol ne került volna elő és úgyis csak koppintásnak meg összeollózásnak fogják értékelni egy csomóan. Előjönnek majd a mellkasdöngető megmondóemberek, hogy "ugye megmondtam hogy X lesz a főszereplő meg Y-ról fog szólni a sztori, blabla..."

 

Félreértés ne essék, nekem is megvan a véleményem a Disney-ről, a SW folytatásáról, az esetleges szereplőkről, cselekményről, lehetőségekről, mindenről. Ugyanígy pl. ezen a fórumon is mindenki másnak. Csak nem ugyanaz, hogy mi, egyszerű rajongóként kibeszéljük a dolgokat és ötleteket, vagy vkik szakértőként, bennfentesként magazinokban, újságokban, blogokon, közösségi oldalakon, egyéb hivatalos és félhivatalos helyeken trollkodnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen értelmetlen az egész, a Legacy Of The Force adaptációja az előzményei nélkül érthetetlen lépés lenne, az alapszituációjára meg egy másik, eléggé hasonló történetet felhúzni hatalmas ötlettelensége vallana. "Ugorgyunk!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.