Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valahol a napokban rendkívül jókat olvastam Ridley Scott Napoleon című filmjéről, mely jövőre kerül bemutatásra valamelyik steaming csatornán.

Kb. 2 és fél órás film lesz, tömény drámával, és Joaquin Phoenix zseniális alakításával. Akik eddig látták, azok szerint ez Scott filmes munkásságának betetőzése, erősen Oscar-esélyes film. Ezek nagyon felcsigáztak. Azt hiszem ez lesz a 2023-as év egyik legjobban várt filmje nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Abban a világban még rendőrség sincs. :D 

Dehogy nem, ott van Jimmy. :) 

 

7 perccel korábban, Frenkie írta:

Maga az öltöny golyóálló. A 2. részben ilyen öltöny volt Wick-en. Gondolom ez is olyan.

Igen, de a golyó a kard pengélyéről pattan le.

Félreértés ne essék, nem keresem a realisztikusságot a John Wick és hasonszőrű filmekben, épp ellenkezőleg, baromi jót szórakozok az ilyen agyatlan akciófilmeken. Csak néha megmosolyogtat, mekkora f*szságokat tudnak azért néha kitalálni. Bár ez legalább királyabbúl néz ki, mint amikor a drótkerítés válik áthatolhatatlan védőpajzzsá. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, hogy ide írjam-e. De talán belefér. Látta valaki a Béke - A nemzetek felett című filmet? A blokádot is megnéztem volna, de aztán olvastam, hogy a jelenlegi kormány szája-íze szerint készült abban több minden, ezért elment a kedvem tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma A tanú című film ment a tévében - egyik nagy kedvencem - és megdöbbenésemre, egy plusz jelenettel bővült a film, nem is akármilyennel:

 

 

 

Nagyon tetszett, remélem előbb-utóbb hozzáférek ehhez a teljes verzióhoz.

A film történetéről itt lehet többet olvasni:

 

https://nfi.hu/filmarchivum/hirek-1/az-ember-ugyis-lehet-bunos-hogy-nem-is-tud-rola.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Pildi írta:

Úgy tűnik, jó film lett a 2. Tőrbe ejtve. :) Már várom, és olyan jó, hogy nem kell hozzá moziba menni. :D

 

Tőrbe ejtve 2: első kritikák

Sejtettem, hogy ez lesz a téma, mikor láttam, hogy a te nevedhez fűződik az utolsó filmes hozzászólás. Már nagyon várom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 11. 27. - 12:45, Pildi írta:

Úgy tűnik, jó film lett a 2. Tőrbe ejtve. :) Már várom, és olyan jó, hogy nem kell hozzá moziba menni. :D

 

Tőrbe ejtve 2: első kritikák

 

Már megörültem hogy felkerül a Disney+-ra, de látom Netflix. Na nem baj akkor torrent.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.