Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kösz Ody Mandrell és Darth Sky, úgy tűnik rajtatok kívül mindenki más szemében kivégezni való mocsok vagyok. Talán még Donát és KisKósa, akik valamennyire megértenek, a többiektől, főleg Pilditől rosszul esik ez a hozzáállás, mivel őt konkrétan soha nem bántottam. Na mindegy...

Ben, én nem akarlak bántani, de sokkal jobb lenne, ha más dolgokról írnál ide, és nem stílusról vitatkoznál olyan emberekkel, akiket nem is ismersz, és akik csak azért vágnak vissza Neked, mert provokálod őket és bosszantó dolgokat írsz róluk.

 

Én is csak azt szeretném, amit Ody javasolt: lépjünk túl ezen végre. Volt több rosszul sikerült belépőd, ennek ellenére legutóbb Benként bizalmat és lehetőséget kaptál maradni, én is melléd álltam. Akkor Te miért nem szavazol bizalmat ennek a társaságnak? Ha nem tudsz arról a pontról elmozdulni, hogy a sérelmeidet riposztolod, akkor soha nem lesz jobb, sem Neked, sem a viszonyod az itteni emberekkel. Akkor meg mi értelme fórumozni? Annyi sz*r van a világban, legalább itt ne ugorjunk egymás torkának.

Hidd el, hogy ha változtatsz a hozzáállásodon, más lesz a reakció is.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz Ody Mandrell és Darth Sky, úgy tűnik rajtatok kívül mindenki más szemében kivégezni való mocsok vagyok.

 

Mi lenne ha nem minden második hozzászólásod rólad szólna? Nagyon unalmas. Annyi más téma is van magadon kívűl. Próbálj már találni egyet. Egyébként meg beszólsz Dzséjtnek, majd visszatérve nem kérsz bocsánatot hanem megerősíted, hogy új név alatt továbbra is ugyanazt gondolod és erre fel nem bírsz eléggé meglepődni, hogy nem ölel a keblére. Csak hogy tisztán láss: Dzséjtnek minden oka megvan hogy utáljon téged. Neked, ha nem kérsz bocsánatot -ahogy ezt eddig nem tetted meg- semmi okod egy rossz szót szólni rá, sőt az lenne a tisztességes ha csöndben lapítanál a nevére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt szerződés?

Természetesen volt szerződésem és nem szegtem meg. Ő szegte meg már számtalanszor az össze-vissza fizetéssel (a szerződésben konkrétan benne van hányadikára kell fizetnie)! Ráadásul a szomszédom és a rohadék csak azt felejti el, ki tartja... azaz tartotta karban a gépeit a családjának.

És azért a pik-pak eljövés sem volt olyan pik-pak. Hétfőn lett biztos az új melóhely, azon nyomban délelőtt szóltam neki. Húsz perccel később már volt ember a helyemre(!!!), kedden még mentem dolgozni, én tanítottam be. Az első szolgálat, amit az új srác adott, ma volt. Szóval semmi gond nem volt, ha csak az nem, hogy a srácot nem az én helyemre, hanem egy kirúgásra előjegyzett kolléga helyére akarta tenni. Így most elvesztettem engem és nem rúghatja (még) ki azt a másikat.

De holnap majd azt hiszem, dörömbölök kicsit az ajtaján. Ha meg nem tetszik neki, akkor a munkaügynél kezdek el kopogni.

 

De, hogy boldogabb vizekre evezzünk, boldog születésnapot a leányzóknak!

party0028.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Opera és Mozilla, Opera a mindennapos, Mozilla csak cikkek írásához van :D Na de ne itt OFF-oljunk. :)

Nekem Firefox van, szerintem messze a legjobb böngésző, egyszerű, gyors, és nincs vele semmi gondom, már évek óta. :) A Chrome se rossz, az Operát nem igazán ismerem, az Explorer viszont katasztrófa. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút értelembe véve és képletesen szólva is :P a kedvenc böngészőm volt a Firefox, de mióta talicskával tolják ki az újabbnál újabb verziókat azóta rohamosan gyengül a szinvonala, belassul, fagyogat. És nem írnám ezt ha csak nálam lett volna.... rengetegen tapasztalják ugyan ezeket és csalódnak a Firefoxban (elég megnézni néhány fórumot - akár szakmait is, sőt elsősorban azt!!) Még nem cserélem le, bízom benne, hogy újra visszatatlálnak a helyes és jó útra.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én IE-vel kezdtem, értelemszerűen leváltottam Tűzrókára, fél év után leváltottam a Krómra, fél évig bírta az is, majd jött az Opera, azóta azt használom. Gyors, kis méretű, van benne gyorsindító rész ahova beállíthatok kedvenc 30 oldalt amit mindennap nézek (SW Saga az elsők között van :P), könyvjelzők rész is kényelmesen ott van a bal oldalon, egy kattintással előhívhatom, stabil, nem omlik össze percenként mint a Króm hogy leállt a Shockwave. Jobbat nem kívánhatnék :) Safari és Opera között vannak hasonlóságok de inkább Opera.Mellesleg teljesítmény teszteken mindig az élen van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor egy kis pozitívum: jövő hétvégén a pesti Hungarocomix fesztiválon megjelenik a Deveraux képregényem legújabb fejezete: Adj még édes álmokat címmel! Bennek is ajánlom, mert ettől tuti jobb kedve lesz. XD

Deveraux01_01.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor egy kis pozitívum: jövő hétvégén a pesti Hungarocomix fesztiválon megjelenik a Deveraux képregényem legújabb fejezete: Adj még édes álmokat címmel! Bennek is ajánlom, mert ettől tuti jobb kedve lesz. XD

 

Gratula :) Ez miről szól?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula :) Ez miről szól?

A fejezet? Hát őőő...

 

Lényegében ott folytatódik ahol az előző abbamaradt. nyomoznak tovább Michael szüleinek gyilkosa után és megérkeznek egy angliai kis falu templomához, ahol furcsa halálesetek történnek, és semmi sem az aminek látszik. És ezt kell megoldania a kis démonírtó csapatnak. :) Ez a történet két fejezetes lesz, és ez az első belőle. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést, tegnap kicsit elragadtattam magam. Sajnos a srác már nagyon kiakasztotta a biztosítékot.

 

Csak egy "kicsit" :D

 

A fejezet? Hát őőő...

 

Lényegében ott folytatódik ahol az előző abbamaradt. nyomoznak tovább Michael szüleinek gyilkosa után és megérkeznek egy angliai kis falu templomához, ahol furcsa halálesetek történnek, és semmi sem az aminek látszik. És ezt kell megoldania a kis démonírtó csapatnak. :) Ez a történet két fejezetes lesz, és ez az első belőle. :)

 

 

Na ez érdekes lehet :) Neten valahol olvasható az előző rész?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jövő hétvégén a pesti Hungarocomix fesztiválon megjelenik a Deveraux képregényem legújabb fejezete: Adj még édes álmokat címmel!

A borítóról kapásból beugrottak a Constantine démonjai. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: levágtam, hogy benyomtál már néhány felest és úgy jöttél ide írni (pont erről beszéltem) aztán meg jössz a szánalmas bocsánatkéréseddel, hogy nem is úgy gondoltad. Olvastam amit a tcw-s topikban írtál és csak sajnáltalak. Tudod, inkább vagyok egy "beteg állat", aki egy kitalált karkakterhez vonzódik, mint egy ilyen szánalmas senkiházi, aki ugyanolyan primitív stílusban adja elő magát, amiről azt várja, hogy más leszokjon. Érdekes...

 

Darth Riddick: nem kaptam semmilyen levelet, azt írja, hogy "0"... nem szokásom semmibe venni mások leveleit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Riddick: nem kaptam semmilyen levelet, azt írja, hogy "0"... nem szokásom semmibe venni mások leveleit. :)

 

Felettébb érdekes, na elküldtem még egyszer. Meg kellett kapnod mert a fórummotor ki is írta, hogy "Üzenet elküldve". Fura.

Eredetileg november 15-én küldtem el.

 

-----

 

Ha szabad egy megjegyzést, ha oda vissza "beteg állatozzátok" és "szánalmas senkiházizzátok" egymást a konfliktus nem fog megoldódni, sőt csak mélyül. Eszem ágában sincs okoskodni, de véleményem szerint mindez az évődés full felesleges, ha mi is és Ben is el tudnánk végre rugaszkodni ettől, akkor talán lehetne VÉGRE előre lépni, javaslom tegyük meg mi az első lépést!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ha mi is és Ben is el tudnák végre rugaszkodni ettől, akkor talán lehetne VÉGRE előre lépni, javaslom tegyük meg mi az első lépést!

Ja. Lapozzunk. A továbbiakban törlök minden hsz-t ami ezzel foglalkozik. Beszélgessetek másról. Ha nem tudok, akkor ne írjatok ide. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.