Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Nem hát! :lol: Szerinted itt van valami ami nem a kormány befolyása alatt áll? A mediaworks is az övék. Így nem lehet leállítani semmit! Főleg nem egy ellenzéki lapot! Minden nyomtatott nagyobb sajtó orgánum veszteséges, ez nem kifogás. Ráadásul ha évek óta az akkor miért most lőtték le? Talán rogánnak nem tetszett a helikopteres cikk? De legyen zsírfejű véleménye.

 

"Szerintem már épp itt volt az ideje, hogy bezárjon a Népszabadság váratlanul, nekem ez a szerény véleményem. A Szabad Nép volt az elődje ennek a lapnak, úgy is viselkedik egyébként, tehát, én nem fogok krokodilkönnyeket hullatni a Népszabadságért."

 

Hát a k*rva anyádat!

 

06e7882ce40ed4265ee2bc0b3ebcea37db4bfaa2b47eaf6afe22f960fbcb96ce.jpg?w=600&h=294

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fidesz kormányzása olyan, mint a családon belüli erőszak: fokozatosan lesz egyre rosszabb. Előbb csak verbális agresszió, majd kisebb pofonok és gyors kibékülések, aztán egyre durvább minden, és a folyamat részeként fokozatosan beleszokik az ember, a korábban megszokhatatlan már nagyon is megszokható. Apró lépések - ez a kulcsa mindennek.

 

Németh Szilárd kommunistázhat amennyit akar, mégis az ő egész lénye egy tipikus kisnyilasból átvedlett ÁVH-s keretlegény figuráját idézi.

 

Szerintem a Fideszt békés eszközökkel már nem lehet megbuktatni. Vagy "forradalom", vagy a fokozatosan mélyülő langyos posvány, amelyet a komplexusokkal küzdő Orbán kleptokráciája és vérszívó rendszere ural.

 

Igazából, akinek van esze és főleg módja, az mielőbb menjen ebből az országból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sajnos így van. Rengeteg agyatlan fidesz droid van. Sose gondolná az ember kik lehetnek ilyenek. :( Egyébként igazad van, ezt a diktatúrát békés eszközökkel már nem lehet lecserélni. Polgárháború alapjáraton kinéz. A kérdés csak az, mikor fog eldurranni a lufi? A hívők nem fognak belenyugodni a "ballib" hatalomátvételbe. Ők elvakultak, észérvekkel, tényekkel meggyőzhetetlenek. Ezért lesz harc. Kellene egy új remény, de nincs. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én színvonalas alternatívát sem látok, a baloldal egy borzalmasan amatőr társulat, akik a virtuális posztok felett is marakodnak egymással, hogy aztán a választáson elbukják az adott körzetet. Ez egy csapdahelyzet, kiutat én egyelőre nem látok.

 

Igazából a Fidesszel pont a klasszikus magyar hagyomány tért vissza 20 év pluralizmus után. A magyar "demokráciákban" mindig volt egy domináns párt, amely leválthatatlan volt: Szabadelvű Párt, Egységes Párt, Fidesz. Kár, hogy a közép-ázsiai modellt meghonosítani igyekvő primitív Orbán nyomába sem érhet Tisza Kálmánnak vagy Bethlen Istvánnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.