Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Olyan jó hogy csak annak szabad megszegnie a fórumszabályzatot, aki írta azt! Ha bezzeg más mer valamilyen politikai témát feldobni, az azonnal törlésre kerül... (persze csak akkor, ha nem egyezik az admin politikai nézeteivel)

 

És nem, nem a kormány állította le, hanem a kiadó, mert veszteséges volt... Ennyi a k***va nagy történet, csak az ellenzék mindenbe próbálja belemagyarázni, hogy a kormány, és annak első embere maga az antikrisztus.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Köztévét mindig az aktuális kormányzat tartja fenn. Igen, mikor MSZP volt hatalmon, akkor az MSZP (mint kormányzó erő) tartotta fenn. A Népszabadságot, ami szintén MSZP tulajdonban volt a párt tavaly eladta, így tulajdonképpen egy piaci szereplőhöz került a lap. A két eset koránt sem hasonlítható össze.

 

De több okból sem megyek bele jobban a témába:

 

1. Bárminemű politikai téma a fórumon TILTOTT!

2. Pár éve már úgyis megkaptam a magamét, mert nemzeti jobbközép érzelmű vagyok. Elég volt, nem vágyom hasonlóra.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valami veszteséges, a kiadó nem úgy intézkedik, ahogy azt a Mediaworks tette tegnap, gyakorlatilag megpuccsolva a szerkesztőséget. Ráadásul pénteken még céges bulit tartottak, úgyhogy abszurdum az egész. Az előfizetők átveréséről már nem is beszélek.

 

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy az újgazdag igénytelen és ízléstelen tahó mentalitást megtestesítő Rogán Tóni és Matolcsy Gyurika ügyeinek kiteregetése miatt lőtték ki a lapot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2. Pár éve már úgyis megkaptam a magamét, mert nemzeti jobbközép érzelmű vagyok. Elég volt, nem vágyom hasonlóra.

Én is az vagyok, de a Fidesz se nem jobboldali, se nem nemzeti. Egy ideológia nélküli bűnszervezet, amely rátelepedett az országra és elszívja annak erőforrásait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valami veszteséges, a kiadó nem úgy intézkedik, ahogy azt a Mediaworks tette tegnap

Az már csak hab a tortán hogy a Népszabadság nem volt veszteséges. Az Opten-en bárki lekérheti a pénzügyi adataikat. Évekig tartó veszteséges működés után tavaly váltak nyereségessé: az adózott eredményük plusz 134 millió forint volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szoktam politizálni mert egyik oldalon se állok nekem az egyik kutya másik eb de akik ennyire védik a Fideszt (pl:Yoda, Riddick) úgy gondoljátok hogy ami jelenleg itt zajlik az országban az normális?

 

Amikor ilyen látványosan lapátolva lopják el a pénzeket (dohánymutyi, minden pályázatot ugyanazok a cégek nyerik, Felcsútba ömlik a pénzt, Matolcsy hülyeségei, alkotmánybíróság függetlenségének megfosztása és többi korrupciók stb. vagy amikor ilyen durván manipulálják a Médiát, (kirúgnak egy főszerkesztőt mert Lázár után nyomoz, vagy hogy mostani szavazás után egyik kormány párti médiumba se jelnet meg az "érvénytelen" szó, azért nem hosszabítják Class FM-t mert Simácskáé volt. Arról nem beszélve az milyen demokratikus párt az ahol 20 éve ugyan az a párt vezető? és még sorolhatnám a dolgokat. Ilyen pofátlan egyik kormány se volt még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a Fideszt védem, és nem is szavaznék a Fideszre, ha most lennének a választások. Csak nevetséges és hülyét kapok attól, amikor az ellenzék azért is a kormányt hibáztatja kis túlzással, amikor szorulása van valamelyik ellenzéki politikusnak...

 

És én itt fejeztem be!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És nem, nem a kormány állította le, hanem a kiadó, mert veszteséges volt... Ennyi a k***va nagy történet, csak az ellenzék mindenbe próbálja belemagyarázni, hogy a kormány, és annak első embere maga az antikrisztus.

 

 

Ha valami veszteséges, a kiadó nem úgy intézkedik, ahogy azt a Mediaworks tette tegnap, gyakorlatilag megpuccsolva a szerkesztőséget. Ráadásul pénteken még céges bulit tartottak, úgyhogy abszurdum az egész. Az előfizetők átveréséről már nem is beszélek.

 

 

Az már csak hab a tortán hogy a Népszabadság nem volt veszteséges. Az Opten-en bárki lekérheti a pénzügyi adataikat. Évekig tartó veszteséges működés után tavaly váltak nyereségessé: az adózott eredményük plusz 134 millió forint volt.

 

 

Nem a Fideszt védem, és nem is szavaznék a Fideszre, ha most lennének a választások. Csak nevetséges és hülyét kapok attól, amikor az ellenzék azért is a kormányt hibáztatja kis túlzással, amikor szorulása van valamelyik ellenzéki politikusnak...

 

És én itt fejeztem be!

 

Imádom, milyen gyorsan elhatározzátok, hogy leléptek, ahelyett, hogy reagálnátok bármit is a tényekre, amikkel szembesítenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerek olyan fórumot, ahol teljesen kultúráltan működik egy politika topik. Ott néha egyoldalú a beszélgetés, de van. Az összes többi topikban viszont tilos.

Vagy a spoiler-gomb mintájára lehetne egy [politika] gomb is....

 

A lényeg, hogy senki ne sértődjön meg. Összeszokott rajongók vagyunk, vagy mi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.