Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Bocsi, de mostanában megfeledkeztem erről a topicról. :D:(

Kicsit offoltam is magam, dolgozom suli mellett (iskola után és vagy szombaton vagy vasárnap) plusz beteg is vagyok pár napja, mondjuk már kezdek jobban lenni. Plusz hivatalos dolgaim is voltak, utoljára múlt hét kedden voltam suliban, holnap már kell mennem. Úgyhogy Pildi, Laci, Werebazs, bocsi hogy megfeledkeztem rólatok. Egyik esetben sem telt el egy hét, szóval ha most köszöntelek fel titeket, az még belefér a tűrésbe talán. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, de mostanában megfeledkeztem erről a topicról. :D:(

Kicsit offoltam is magam, dolgozom suli mellett (iskola után és vagy szombaton vagy vasárnap) plusz beteg is vagyok pár napja, mondjuk már kezdek jobban lenni. Plusz hivatalos dolgaim is voltak, utoljára múlt hét kedden voltam suliban, holnap már kell mennem. Úgyhogy Pildi, Laci, Werebazs, bocsi hogy megfeledkeztem rólatok. Egyik esetben sem telt el egy hét, szóval ha most köszöntelek fel titeket, az még belefér a tűrésbe talán. :D

Köszi. :) Egyébként a jókívánság mindig jókor jön, ezzel nem lehet elkésni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot Pb! :)

 

Ody, Krande, Revan, Csoli, Fulcrum, Rog, Dzséjt, Nabo, Donát, Nute: nagyon szépen köszönöm így utólag is a köszöntéseket, sajnos az utóbbi jó pár hónapban nem nagyon van időm fórumozni, de azért szoktam olvasgatni, amikor csak tehetem. Jól esik, hogy így is gondoltatok rám! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali!

Nem reklámnak szánom, de biztos hallotatok már az Univer Star Wars játékáról. Gondoltam adok neki egy esélyt rögtön nyertem is egy 6-os pohárkészletet.

2 db BB8-es ketchupot vettünk, mert két kódot kell feltölteni, és azonnal írta az oldal, hogy ezt nyertem.

 

Szóval hajrá, lehet, hogy nem pörögnek rá olyan sokan, így a napi nyeremények jó eséllyel elcsíphetőnek tűnnek!

Én már várom a csomagot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali!

Nem reklámnak szánom, de biztos hallotatok már az Univer Star Wars játékáról. Gondoltam adok neki egy esélyt rögtön nyertem is egy 6-os pohárkészletet.

2 db BB8-es ketchupot vettünk, mert két kódot kell feltölteni, és azonnal írta az oldal, hogy ezt nyertem.

 

Szóval hajrá, lehet, hogy nem pörögnek rá olyan sokan, így a napi nyeremények jó eséllyel elcsíphetőnek tűnnek!

Én már várom a csomagot!

 

Gratula! Én még nem hallottam róla. Kár hogy Globusos vagyok. :D Persze ezt félre teszem most pláne, ahogy nézem egészen május végéig!!! tart, amilyen elánnal eszem én a kechapot jó pár esélyem lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.