Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

2023. 12. 31. - 12:34, Ody Mandrell írta:

Ez még szokás nálatok? :D 

Kitanultad a hozzászólás archeológus szakmát? ;)

Idén elmaradt eme a jó hagyomány.

Anyu csinánált diós bejglit, annak a végeit megettem. Másnapra mákosat ígért és almás pite lett. A hasam nagyot csalódott.:roll:

Csináltam mákosat, de nem kalácsot. Banán, zabpehely, alma, mandarin és mák. Pár punnyadt gyümiből rögtönöztem.

 

Ma még úgy mentem melóba, hogy nem aludtam, mert 14 év után egy kicsit wowoztam egyedül otthon. :fű:

 

Karira jött pár nem kellemes életesemény. Kellett egy kis off. 

 

Nagyon Új évet! 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Szisz írta:

Kitanultad a hozzászólás archeológus szakmát? ;)

Jó néha nosztalgiázni. :P A fórum korából adódóan ez már bőven művelhető tevékenység. 

 

42 perccel korábban, Szisz írta:

Karira jött pár nem kellemes életesemény. Kellett egy kis off. 

Remélem semmi komoly. BUÉK neked is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Szisz írta:

Anyu csinánált diós bejglit, annak a végeit megettem. Másnapra mákosat ígért és almás pite lett.

 

Nálunk a fater sütött diós és mákos bejglit. Utóbbit nem komáltam annyira mert az a fajta sose volt igazán bejövős nekem. Az almás pitével jobban jártam volna. Kár hogy nem tudtunk cserélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 hours ago, Rog said:

 

Nálunk a fater sütött diós és mákos bejglit. Utóbbit nem komáltam annyira mert az a fajta sose volt igazán bejövős nekem. Az almás pitével jobban jártam volna. Kár hogy nem tudtunk cserélni.

Ugyanez van nálunk is, én is a diósat szeretem jobban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 01. 01. - 16:17, Rog írta:

 Az almás pitével jobban jártam volna. Kár hogy nem tudtunk cserélni.

Nálunk a mákos, almás mákos szokott lenni. Már mamám is így csinálta, hogy reszelt almát tett a mákba és nem főzte, így nem száraz és édes alma mellé kevesebb cukor elég. Volt, hogy jó sok almával csináltam én is, ami már inkább mákos almás. 

A dióshoz nem is teszünk cukrot, a lekvártól is elég édes. 

2024. 01. 01. - 14:05, Ody Mandrell írta:

 

Remélem semmi komoly. BUÉK neked is. :)

A lányunknak és nekem is nagy leckét adott egy kiscica. 

Papa, após, pár nappal kari előtt kórházban félrenyelt és újra kellett éleszteni, azóta mesterséges kómában van. Lányunk nem igazán fogta fel 11 évesen.

Aztán egy kiscica, aki egy ideje esténként járt hozzánk, pont ekkor nem jött 2 napig. Majd 23-án előkerült és bejött a lakásba. Bebújt a lányunk ágya és szekrénye alá és alig jött elő. Alig ivott, nem evett. Meg tudták fürdeni később, mert le is gyengült és nem ellenkezett. Beszéltük, hogy kari után orvoshoz kéne vinni.

Lányom annyira lelkes volt, elkeresztelte Zserbónak, nem is tudtuk milyen nemű.

26-án reggel hazatelefonáltam melóból, hogy mit tehetnénk, hogy jobban legyen. Jött a hidegzuhany, nem érte meg a reggelt. Átaludtam az egészet. A többiek, és főleg a lányunk végignézte, ahogy agonizál. Nagyon megrázó volt neki, apja nehezen tudta megvígasztalni, hogy el tudjon aludni. Mire hazaértem el is temették a kertben.

3 napot volt itt és nem tudtam hova tenni miért nálunk húzta meg magát mikor haldoklott, ez nem jellemző az állatokra. Mintha az egész azért történt volna, hogy a lányunk megtanulja mi a halál. 

Én magam még nem láttam ilyet, mondhatjuk, hogy a 11 éves lányom már tapasztaltabb. 

 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.