Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A gond ott kezdődött, hogy a telepítőlemez nem akarta újraformázni a C particíót. Így lett a Vistámból egy old, kiterjesztés. Jobban örültem volna ha full csutakra leszedi. Aztán a hangkártyát kellet újra konfigurálni meg a videókártyát. Problémák megoldva azóta. Egy tiszta vinyónál nem hiszem, hogy gond lett volna. A betöltéses aférok már korábbiak, pár napja kezdte megadni magát az egész. Anno már volt ilyen a korábbi gépemnél. Ott a vinyó ment el. Azért gondoltam, hogy vagy memória, vagy vinyó.

 

Ja és mire aktiváltam a WIn 7-et..... :roll:

 

 

Ez érdekes, nekem simán formázta a c-t a telepítő. Majd üres területre ment fel. Az aktiválás meg 2 kattintás volt. Gondolom a Loaderrel csináltad. Szerintem kezd el sűrgősen menteni a fontos adataidat, mert ha a vinyó, nehogy úgy járj mint én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes, nekem simán formázta a c-t a telepítő. Majd üres területre ment fel. Az aktiválás meg 2 kattintás volt. Gondolom a Loaderrel csináltad. Szerintem kezd el sűrgősen menteni a fontos adataidat, mert ha a vinyó, nehogy úgy járj mint én.

Jaja, holnap szépen lementem a szükséges mappákat, fileokat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazafelé jövet rendkívül "értelmes" emberekbe botlottam. A busz középtájékán ültem öcsémmel, hátulról pedig néhány 14-16 éves primitív takony elkezdte dobálni a szotyit - egynek sikerült a hajamban landolnia. Előttem ült egy középkorú nő, akit viszont telibe hajigáltak ezek a debilek. Hátramegy a nő rájuk szólni (ekkor persze mindegyik kussol), majd miután visszaül a helyére, tovább dobálják. A végén kénytelen volt leszállni a buszról. Felszállt egy MELLesleg nem rossz lány is, erre hátulról jön a hang: "Hadd pukkasszam ki a lufit!" Később természetesen ő is néhány szotyival a hajában szállt le. A szánalmas barmok persze végig röhögtek magukon.

 

Szomorú, de sajnos ilyen emberek is vannak. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazafelé jövet rendkívül "értelmes" emberekbe botlottam. A busz középtájékán ültem öcsémmel, hátulról pedig néhány 14-16 éves primitív takony elkezdte dobálni a szotyit - egynek sikerült a hajamban landolnia. Előttem ült egy középkorú nő, akit viszont telibe hajigáltak ezek a debilek. Hátramegy a nő rájuk szólni (ekkor persze mindegyik kussol), majd miután visszaül a helyére, tovább dobálják. A végén kénytelen volt leszállni a buszról. Felszállt egy MELLesleg nem rossz lány is, erre hátulról jön a hang: "Hadd pukkasszam ki a lufit!" Később természetesen ő is néhány szotyival a hajában szállt le. A szánalmas barmok persze végig röhögtek magukon.

 

Szomorú, de sajnos ilyen emberek is vannak. :roll:

Felem is történt már hasonló eset. Csak velem a suliban. Ahova én járok, ott az a megszokott, hogy a WC-ben cigiznek a 9 és 10-es diákok. Eddig nem is zavart. De múltkor piszkosul feldühített, aminek szerencsére nem lenne komolyabb következménye. Szóval be mentem a WC-be, hogy elvégezzem a dolgom. Már az idegesített, hogy nem akartak arrébb menni az ajtóból, de lenyeltem a békát, hisz nem vagyok egy haragos és egyből támadó ember. A fülkében hallottam amint rólam beszélnek, persze nem konkrétan nekem szegezték a beszédet, de azért úgy nyilvánították ki, hogy abból egyértelműnek tűnjön, hogy rólam van szó. Ezzel sem foglalkoztam, elmerültem a gondolataimban. Viszont amikor egy WC pumpa landolt a fülkében ami a fejemen landolt, na akkor felkaptam a vizet. Ilyen velem még sosem történt, magam sem értem, hogy voltam erre képes. Fel kaptam a pumpát, kirohantam onnan és azzal vertem le a gyökér 9 és 10-es pöcsöket. Persze kaptam is, de valahogy nem fogott rajtam mert nem éreztem. Csak ütöttem és ütöttem! Ha osztálytársam nem jön be megállítani, akkor komolyabb sérülések is történtek volna. Még most sem tudom felfogni, hogy kelhetett ki belőle az állat, de valahogy kitört. Szerencsére megúsztam egy igazgatóival, amiből mint fentebb írtam komolyabb következmény is történhetett volna. Remélem jövőre nem történik több ilyen eset. Egy is elég volt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Latin érettségi: 91% 5 :rock:

Szép eredmény :)

 

Sok időt a többi program felrakása vesz igénybe.

Na ez az, amit rettentően utálok, a win még csak lemegy, nem kell vele sokat szórakozni. De aztán a programok. Nálam általában akkor kerülnek fel, amikor felmerül a szükségességük, vagyis egyszerre sose rakok fel mindent, mert elunom vele az életem. Most is hiányzik még pár, majd akkor telepítem, ha valóban kelleni fognak. Jut eszembe, zenehallgató sincs még, mert mostanában csak rádiót hallgatok. Na majd egyik nap :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot, Riddick!

 

Más: Ma lett volna az utolsó vizsgám. A hangsúly a volnán van, mert a tanár elfelejtett eljönni. Ketten szoktak vizsgáztatni, 1 óra késéssel felvette a másik tanár a telefont (tehát nem az, aki tanítja a tárgyat, hanem aki ott szokott lenni a vizsgán), és még ő volt felháborodva, merthogy szerinte a vizsga 8kor volt. Ja, csakhogy épp meghirdetni felejtették el mindezt a számunkra?

 

És a legjobb: "majd pénteken, vagy esetleg kedden pótolhatjátok." Hát persze. Csak épp nekem már k/rvára más terveim voltak a következő hétre. Ja, és persze ha ÉN nem mennék el egy vizsgára, akkor tudjátok mi lenne: automatikus bukta. A legjobb az egészben, hogy ez a förmedvény kéne már csak az 5,0-s átlagomhoz, és itt szívóznak velünk. Hihetetlen. :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot Riddick! :yeah:

 

Donát: az nem semmi! Ilyenkor nem lehet szólni a "nagyfőnöknek" (igazgató, vagy hogy hívják az egyetemeken), hogy kérem, a tanár cseszik bejönni és még én szívok? Vagy a tanár takarózhat, hogy "nyóckó vót meghírdetve", bár erre nuku bizonyíték? Röhej!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.