Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Eldöntöttem, hogy nem megyek sehova, így majd betolok valami koncertet, van itthon jófajta cserszegi fűszeresem, aztán majd hangoskodok kicsit. :D

 

Nekem zsúfolt lesz a mai nap. Nemsoká indulok Windowst telepíteni onnan már a buliba megyek majd. Jó kis házibuli lesz. Voltam délelött vásárolni és durva mennyien voltak. Mind a 4 pénztárnál kilométeres sor volt, gondoltam holnap lesz a világvége. :D

 

 

Mindenkinek jó bulizást kívánok holnap leszek. Éjfél utántól(de szigorúan onnantól :D ) pedig boldog új esztendőt kívánok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csatlakozom a klubhoz, idén itthoni évbúcsúztatás lesz. :) Amíg a társaság, hangulat adott, addig ez nem is feltétlen okoz gondot. Néha azért majd felnézek ide is, már ha lesz olyan, aki írásképes állapotban lesz. :P

 

Eldöntöttem, hogy nem megyek sehova, így majd betolok valami koncertet, van itthon jófajta cserszegi fűszeresem, aztán majd hangoskodok kicsit. :D

+1 :D

 

Egyébként Boldog Új Évet mindenkinek, aki ma már nem lesz netközelben! :)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én abban leszek :D sosem rúgok be szilveszterkor... sőt, eddig csak egyszer voltam részeg 25 éves koromban az alattomos Tarpai Pálnikától. :P elég is volt ez az egy eset bőven. (Egy szülinapi bulin történt) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csatlakozom a klubhoz, idén itthoni évbúcsúztatás lesz. :) Amíg a társaság, hangulat adott, addig ez nem is feltétlen okoz gondot. Néha azért majd felnézek ide is, már ha lesz olyan, aki írásképes állapotban lesz. :P

Én is felnézek majd néha :) És mindenképpen írásképes állapotban leszek, mindig abban vagyok :P

 

Ahogy a sulink igazgatója mondta az utolsó tanítási napon: "Kívánok olyan Szilveszterezést amire emlékeztek is." :D

Jaj, ez nagyon jó, csókoltatjuk az ilyen igazgatókat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én lehet hogy feljövök részegen, ígérem, jó leszek. :)

Na majd nyomon követlek. :D

 

Boldog új évet mindenkinek, és akik Szilveszter napján oltanák a szomjukat, mindenkinek kívánok egy olyan segítőkész barátot, mint Harry volt Dumbledornak

Ezen konkrétan besírtam, hatalmas. :lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.