Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Amazonon elég jó értékelése van. Én személy szerint nem olvastam, mert meg szoktam várni a magyar megjelenést, de azt tudom, hogy amellett, hogy Han és Leia nászútja van a középpontban, olyan elemek is szerepelnek, mint Leia kapcsolata, hozzáállása, viszonya Vaderhez, miután kiderül, o a vérszerinti apja. Plusz több ponton is összekötések vannak az eredeti és a folytatás trilógia között. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan sok felnőtt regény nem jelenik meg hogy szelektálni kéne. Én ezt a könyvet kimondottan vártam.

 

A Rebel Rising meg kb az egyik legjobb kánon regény nálam még mindig.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
37 perccel korábban, kdani20 írta:

The Princess and the Scoundrel végre felkerült előjegyzésben. Menni előjegyezni, különben ez tényleg nem jelenik meg. Klikk ide.

 

 

Köszi h írod, Szukits oldalát nem nézem azért napi szinten, úgyhogy fel sem tűnt volna, ahogy a BH és a doctor aphra se, amit szintén te linkeltél a fórumra.

Amúgy ha tényleg az van, hogy ez egy igény felmérés, ahogy írtad, nem nagyon értem a logikát a Szukits részéről, hogy miért nem hirdetik meg a közösségi médiában.

Reklámmal nem lehetne jobban bevonzani a népet, mint nélküle? :D No mind1, remélem hogy megjelenik, a 2 képregénnyel együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ennyire fáj hogy pár embernek tetszik a fórumon egy karakter akit te nem ismersz?

Nézzük a jó oldalát. Mostantól, ha többször megemlítjük, hogy valami nem tetszik az SW-ben, és emiatt Ody ránk szól, elég lesz válaszul annyit írni: Cal Kestis. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
7 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Semmi regény bejelentés nem volt még a comic conon?

Nem. Csak borító bemutatás volt High Republic 3. fázisához. Új regény bejelentés nem volt.  

 

Részben örülök, mert így kicsit rendeződhet a hazai piac.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Nute Gunray írta:

Az lenne a kérdésem, hogy létezik olyan oldal ahol a viszonylag újabb Szukits termékeket be lehet szerezni? Mert a szukits.hu ról rendelni most már irdatlan drága számomra.

Létezik, a tuan.hu oldal.

 

SZERK: most nem találok rajta SW könyvet, pedig volt korábban. Kb. 30%-kal volt olcsóbb, mint a szukits-nál. 

 

2023. 02. 17. - 11:07, Ody Mandrell írta:

Akkor se olcsóbb ha postpontra vagy postán maradó csomagot választasz. Sőt, még a postán maradó csomagnál 210 forintot rátesz. :lol: Így jön ki a 2210 forintos postaköltség. 

 

Konkrét példa:

 

Star Wars Szereplők Nagykönyve

 

Líra: 5949+899 MPL.

Szukits: 5949+1590 MPL.

 

De tovább megyek! Van a Tuan kiadónak az oldala, ahol a szukits regényeit SOKKAL olcsóbban lehet megvenni. Pár példa.

 

Star Wars: A Köztársaság Fénykora - A Fergeteghajtó 

Szukits: 5490.-

Tuan: 3843.-

 

Fejvadászok Háborúja

Szukits: 5790.-

Tuan: 4053.-

 

És még lehetne folytatni a sort.

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...

John Jackson Miller új regénnyel tér vissza a Star Warshoz. Az új regény, a The Living Force 1 évvel a Baljós árnyak előtt fog játszódni, és a Jedi Tanácsra fókuszál majd.

(A regény felnőtt regény, bár ez már semmit nem garantál a magyar kiadás kapcsán.)

 

Borító:

f9832adab85384da10449b30631e9348.jpg

 

 

Forrás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Vasárnap a NYCC-on meglesz tartva a Lucasfilm Publishing: Stories from a Galaxy Far, Far Away... nevű panelja, ahol a következő írók lesznek:

- Charles Soule (High Republic, fő Star Wars széria)

- Claudia Gray (High Republic)

- John Jackson Miller (The Living Force)

- E. K. Johnston (Crimson Climb)

- Megan Crouse (High Republic Character Encylopedia)

- valamint ott lesz az egész levezényelője Michael Siglain képében.

 

Majd érkezem az infókkal, már ha lesz. Szerintem amire amúgy számítani lehet, azok a következők:

- a Köztársaság Fénykoráról egy kicsit többet elárulnak

- a képregényekkel kapcsolatban egy picit beszélnek a jelenlegi crossoverről és a jövő évről megejtenek pár dolgot

- E. K. Johnston regénye a héten jelent meg és SW Explained videója alapján nyitva van a lehetőség egy folytatásnak is (a könyv Han és Qi'ra elválásától meséli el a történetet egészen addig, amíg Qi'ra nem találkozik Maullal az első alkalommal), szóval nem lennék meglepve, ha jövőre jönne a folytatás. Ha Padmé kapott egy trilógiát, simán kinézem, hogy Qi'rának is adnak egyet.

- esetleg 1-2 új könyv vagy képregény bejelentése, bár nagyon kicsi esélyt látok erre jelenleg. Remélem rám fognak cáfolni. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.