Ugrás a kommentre

1x14 - Fire Across the Galaxy


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Már amikor megjelentek az első képek, videók, információmorzsák a Rebels-ről, sokkal inkább megmozdult bennem valami, az EP7-hez képest. És továbbra is így érzek most már a készülő film első trailerének ismeretében. A Rebels évadzárója csak rátesz erre egy lapáttal. Azt még nem tudom eldönteni, hogy a TCW-n az új sorozat túltesz-e, de tény, jelentős lépést tett meg ezzel a résszel, hogy beelőzze a nagy elődöt. :)

 

Először is Ahsoka. Szerintem már részekkel korábban 100%-osra vehető volt, hogy ő lesz Fulcrum. Az ő megjelenése bír a legnagyobb potenciállal a sorozat jövőjét illetően. Mit csinált eddig? Hogyan dolgozta fel a 66-os parancsot, egykori bajtársai halálát? Miképp kezdett aktív szerepet vállalni a kibontakozó lázadásban? Mandalore, Onderon, Ryloth... a régi kapcsolatok megvannak. Bárcsak Lux is előkerülne, imádtam az ő szerelmüket. :) No és persze Vader... már most beleborzongok, hogy milyen lesz a kettejük első találkozása, egyáltalán kiderül-e a lány (illetve érett nő) számára, hogy Vader nem más, mint egykori mentora és barátja, Anakin? Az évadzáró kellően megteremtette az atmoszférát és várakozási hangulatot a második évadhoz.

 

A Lothal-nak szerintem búcsút mondhatunk végleg, az Inkvizítor halála és Vader felbukkanása jelzi, hogy hőseink szintet léptek, a csapatuk már nem csak egy apró, idegesítő és kellemetlenkedő légy a Birodalom ormótlan testén. Tarkin arckifejezésén is látszott, hogy megértette, ide már sokkal több kell. S itt fel merül, vajon látunk még olyan, alapvetően a Lothal-hoz kötődő karaktereket, mint Tua vagy Kallus? Hiszen utóbbival Zebnek pl. még személyes elszámolni valója is akad... de azt hiszem, ez részletkérdés. Az Inkvizítor halála engem meglepett, bár azt is el tudtam képzelni, hogy végső soron Kanan áldozza fel életét a tanítványa megmentése érdekében... remélem, valami kiadványban (képregény könyv) egyszer megismerhetjük az Inkvizítor háttörténetét (eredeti nevét stb.), mert szerintem nagyon érdekes karakter volt. Kettejük küzdelme nagy eséllyel indul az évad legjobb párbaja címért. Kanan esetében sem sok kellett, hogy átbillenjen a Sötét Oldalon, de végül megállt a határon.

 

Azért így itt hagyni minket, az események kellős közepén... de messze van még a 2. évad. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy inkvizítor volt, több dolog is erre utal. Eleve úgy nevezte meg magát (és mások is őt), hogy ő az Inkvizítor, ezért is írjuk mindig nagybetűvel, mert ez több, mint egy tisztség vagy szerepkör. Aztán ugye ott a 2 sith és a tanítvány (Vader) alatt a "kifutó". Ezt a hármas felállást korábban is láttuk már, jól működött. Nem hinném, hogy a birodalmi érában már több Erőhasználó és fénykardforgató figura is szerepet kapott volna, valahogyan kilógna globális képből. Azt is említsük meg, hogy párszor már kikerültünk a Rebels kisebb, lokális környezetéből, Tarkin és Vader is feltűnt az Inkvizítor körül és egyedül volt, nem említettek másokat. Persze ezek közül egyik se bizonyító erejű, de valószínűsít dolgokat.

Ráadásul ha a történetvezetés szempontjából szükség lenne egy ilyen sötét oldali gonoszra, akkor miért ölték volna meg most ezt a fickót? Az első évad végén nem mondható időszerűnek, ráadásul nélküle is voltak olyan ütőkártyák, amik a haláleset nélkül is bőven kielégítőek lettek volna. A karaktere amúgy jól működött, népszerű is volt, lett is volna még benne potenciál stb.. Elég hülyén nézne ki, ha most leakasztanának ugyanebbe a pozícióba vmi új arcot.

A történetvezetés szempontjából valóban nincs már szükség több inkvizítorra, hiszen az egészet ilyen lépcsőzetesen építették fel: először Lázadóink csak a két jelentéktelen tisztet szekálta, aztán jött az eggyel nagyobb csávó, Kallus, őt követte az Inkvizítor, őt Tarkin és most befutott Vader. A tétet már csak Sidiousszal lehetne emelni, de kétlem, hogy ő közvetlen mód beszállna ebbe. Visszalépni kettőt meg nem lenne érdemes, szóval inkvizítorra többre nincs szükség most, hogy Vader belépett.

Egyetlen ok van, ami indukálhatná ezt, hogy legyenek még fénykardpárbajok anélkül, hogy a főhősöket elhullajtanák vagy Vader renoméját rombolnák. Erre lehetne használni egy inkvizítort, mint ahogy anno erre használták Ventresst és Grievoust - kicsit nevetségessé is téve ezzel őket, és jelentéktelenné a Szeparatista veszélyt, de ez abban a korszakban annyira nem volt problémás, hiszen Sidiousnak pont az volt a fontos, hogy húzzák a háborút. Itt viszont már a sorozatban is megmutatkozott, hogy még az Inkvizítort sem bokszzsáknak szánták. Az elején ő csinálta azt, amit Obi-Wan és Anakin Ventress-szel, folyton megfutamította hőseinket. Aztán szépen átbillentették az egyensúlyt. Szóval szerint Filoniék nem is gondolkodnak egy bokszzsák behozatalában. A párbajoknak eztán már komoly tétjei lesznek, és éppen ezért nem is lesz sok tényleges párbaj. És ha lesz is Vader és a többiek között, onnan legfeljebb egyszer kerül ki élve Kanan és/vagy Ahsoka.

Viszont, mindez nem jelenti azt, hogy nincs több inkvizítor. Egyrészt, Ezra az előző részben azt mondta: "why they's send an inquiisitort to Lothal?" Ez azt feltételezi, hogy több inkvizítor is van. Plusz, ugyan ekkor már nem kószálhat túl sok Jedi a Galaxisban (bár mihez képest, másfél évvel ezelőtt még csak kettőről tudtunk, ma már öten vannak :) ), de egy egész Galaxis lefedéséhez, pláne a kezdeti időkben egy inkvizítor pontosan ugyanolyan kevés volt, mint egy Sith. Éppen ez lenne ennek a csoportnak a lényege, hogy mivel belőlük több is lehet, így Vadernek nem kell minden kósza hírre ugrania. Elég régiónként csak egy inkvizítor, de mindenképpen több szükséges. Pláne, ha a képzett Jedik azokat hamar agyon is tudják ütni. Már pedig most látható volt, hogy tulajdonképpen nem ellenfelei ezek a Jediknek. Kanan önszorgalomból túlnőtt rajta, hát még milyen lehet egy teljesen kiképzett Jedi. Így, ha egyet levadásznak, még mindig van "tartalék", a kiképzést sem kell sürgetni, stb.

 

Nem vennék rá mérget, hogy túl sok lehetősége lett volna fejleszteni a harci képességeit.

Szerintem bőven volt lehetősége fejlődni, elvégre a gyakorlásban semmi sem gátolhatta meg. A gyakorlógömb tartom valószínűnek, nem Jedi unikum a Galaxisban, a párbajmozdulatokat is lehet fejleszteni, azokhoz sem kell egy Sith, sötét tanonc vagy inkvizítor. Simán fejlődhetett, sőt, talán a 66-os parancs után mást sem dolga sem maradt, mint gyakorolni. Arról nem is beszélve, hogy Ahsoka eleve elég gyakorlott volt a fénykardkezelésben, lézerhárításban és párbajban egyaránt. Sokkal képzettebb, mint Kanan az első epizód idején.

 

Ha valaki anno a TCW film után azt mondja nekem, hogy miután örömittasan végignézem a sorozat 5,5 évadát, jön majd egy másik animációs SW, amiben a legnagyobb vágyam beteljesülése Ahsoka feltűnése lesz, akkor ott helyben felrúgom. :D

:lol:

De tényleg, ki gondolta volna ezt a mozifilm után? Ráadásul a poén, Ahsoka ugyanúgy mutatkozik be a TCW-ben első felbukkanásakor, mint most, ugyanúgy meglepetést okoz, akkor is ő volt a "felmentő sereg". :) Szép kis párhuzam.

 

a) sokakkal ellentétben én rühellem a vibrálását a fénykardoknak, rühellm a színváltásokat (bár ez idáig nem volt jellemző a Rebels-ben) és ha már a fénykardoknál tartom, az ocsmány hangeffekteket is utálom. Egyszóval én ezt az ósdi képet rühellem. Ha itt tartunk, azt is utálom, hogy halál vékonyak a pengék és változó a "hegyük".

b) a lézerlövedékek is ósdi. Azt is utálom. Nekem ezek a régi, 70'-es évek beli cucc nagyon nem jön be! Az a bajom a lézerlövedékekkel, hogy ellentétben az ep. I; II; III és a TCW-vel, ahol a lövedékek közpe fehér, majd körülötte piros/kék/zöld (mint a fénykardoknál), a Rebelsben nincs ilyen. Ez idegesítő.

c) a csillogástól kiráz a hideg! A rohamosztagok csillogását nagy nehezen megszoktam, de Ezra hajának csillogásától kiráz a hideg!

d) jó ötlet a nem baltával faragás, de néhol, sok helyen nagyon eltúlozták!

Szóval azért nem írtál, mert volt egy halom, a történet, a szereplők, a kérdések, egyszóval a beszélgetéseink témájában totálisan lényegtelen indokod. Hát ő... :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alighanem. Ha ez egy Vader-rel szembeni párbajban fog megtörténni, akkor nálam aztán végleg kirobban a skála és a Rebels végérvényesen beelőzhet pár filmet. :)

 

 

Szerintem ha meghal akkor egyértelmű hogy Vader által fog, nem hiszem hogy ezt a lehetőséget kihagynák Filoniék. Sokak biztos könnyeket fognak hullatni akkor, ezt lefogadom előre :D (köztük én is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óriási rész volt!! Igaz, az egyik szemem sír, a másik nevet. Nem örültem ugyanis, hogy az Inkvizítort ilyen hamar "kiírták", szerintem a 2. évad feléig simán várhattak volna ezzel. Szerettem volna, ha csak egy kicsit is elmélyítik a karakterét. De persze inkább ő vesszen, mint Kanan, vagy Ezra. A párbaj fergeteges volt, és még ha egész idő alatt is arra vártam, hogy Fulcrum végre felfedje magát, az epizód minden perce lekötött.

A zenék nagyon jók voltak ebben a részben, az alap hangulathoz, a Star Wars-feelinghez nagyban hozzátettek.

Jó volt újra látni Ahsokát, habár a külsejét egyelőre még szoknom kell. Olyan, mintha egy teljesen más arcformát kapott volna. Kifejezetten tetszett viszont a belépője. Én azért szeretném, ha majd nem csak a háttérből mozgatná az eseményeket, hanem néha-néha közvetlenül is beszállna egy-egy jövőbeli akcióba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is gondolok a szereplők likvidálására. Agyaltam ezen a tcw idején eleget. Feleslegesen.

Megúszta majdnem mindenki: Ahsoka, Rex, Ventress, Maul stb. És olyanok lettek kiírva, akik meg pont maradhattak volna: Satine, Savage, Gallia..

Szóval ez legyen Filoniék gondja. Mi meg amit kapunk úgyis lenyeljük. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet ezért is írták ki az Inkvizítort, mert ismerik magukat, megakarták előzni, hogy túl fontos szereplőt csináljanak belőle akit nem lesz szívük megölni :D

 

:D Nos mindenesetre engem nagyon megleptek vele! Nem ismerek rájuk.

Gondolom ez volt a cél, hogy ezzel (is) a tcw fölé emelkedjenek. Nálam bejön. egy párbajnak legyen tétje! Nem zseblámpával hadonásznak! Részemről köszönöm! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az évadzáró. :clap: Sajnos eddig az első évad nem igazán keltette fel az érdeklődésem. Nagyon érződött a gyerekes vonal, a harcok tétlensége, a rohamosztagosok röhejes pontatlansága, meg, hogy "haláluk" után még mocorognak, stb. A Path of the Jedi és az évadzáró kivételével szerintem nem volt egy erős évad. Bár tény, hogy a semmiből nem lehet egyből kastélyt építeni, de a TCW kaszája után én egy hasonló intenzitású sorozatot vártam, de sajnos, vagy nem sajnos nem azt kaptam. Most már kezdem látni, ez a pár rész csupán egy felvezető volt, egy prológus. Az Inkvizítor halála tetszett, bár kicsit sajnálom, de hát megjött helyette Vader, úgyhogy azért van kárpótlás bőven :D 2. évad: Ahsoka, Vader :hehe: Nagyon várom már :))

 

Szóval összességében kiváló rész volt, a TCW nagyjaival vetekedik már-már, amit eddig az első évadnak nem, azt most ennek az egy (plusz a Path of the Jedi) résznek sikerült, felkelteni a figyelmem, és rávenni engem, hogy tűkön úlve várjam a második évadot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem bőven volt lehetősége fejlődni, elvégre a gyakorlásban semmi sem gátolhatta meg. A gyakorlógömb tartom valószínűnek, nem Jedi unikum a Galaxisban, a párbajmozdulatokat is lehet fejleszteni, azokhoz sem kell egy Sith, sötét tanonc vagy inkvizítor. Simán fejlődhetett, sőt, talán a 66-os parancs után mást sem dolga sem maradt, mint gyakorolni. Arról nem is beszélve, hogy Ahsoka eleve elég gyakorlott volt a fénykardkezelésben, lézerhárításban és párbajban egyaránt.

Szerintem pont az utolsó mondat a kulcs. Ahsoka (a TCW végén) volt már azon a szinten, hogy nem olyan egyszerű csak úgy gyakorolni és fejlődni. Leginkább az éles harci szituációk, amik ilyenkor használnak, egy (vagy akár több) gyakorlórobot már nem adja azt a kihívást. Olyan ez, hogy egy minőségi profi focista se fogja attól biztosabban berúgni a BL vagy VB döntőben a büntetőt, hogy előtte edzésen rengeteget gyakorolt és megy a 10/10. Mondjuk (ahogyan korábban írtam is) szerintem nem a fénykardforgatás az, ahol Ahsoka elvérezne Vader-rel szemben, szóval ez nem is annyira érdekes kérdés.

 

Óriási rész volt!! Igaz, az egyik szemem sír, a másik nevet. Nem örültem ugyanis, hogy az Inkvizítort ilyen hamar "kiírták", szerintem a 2. évad feléig simán várhattak volna ezzel. Szerettem volna, ha csak egy kicsit is elmélyítik a karakterét.

Az Inkvizítort én is sajnáltam kicsit. Eleve úgy érzem, hogy annyi zseniális húzás volt az évadzáróban, amik miatt az ő halála kicsit tű a szénakazalban. Nem volt egy korszakos karakter, de ennél talán többet érdemelt volna. Amúgy is eddig olyan téren jól szerepelt, hogy képzettebbnek és erősebbnek tűnt az ellenfeleinél. Vihették volna még tovább ezt a vonulatot és később egy önálló nagy szenzáció lehetett volna, amikor Kanan vagy Ezra meglépi azt a szintet, hogy legyőzze.

Ráadásul így valóban kevesebb párbaj lehet még az eddigieknél is. Vader-ből aligha fognak bohócot csinálni, ellene viszont Ahsoka-n kívül senkinek nincs esélye még csak tisztes helytállásra se. Arról pedig továbbra sem vagyok meggyőzve, hogy több inkvizítor lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom... :(

 

i_trusted_you____by_crimsonight-d69kskv.jpg

 

Lucas elvileg már a kezdetektől fogva el akarta tenni láb alól Ahsokát, míg Filoni az ellentábort erősítette. Neki köszönhetjük, hogy Szájas 5 évvel az Új remény előtt még mindig életben van, de talán majd a Star Wars atyja iránti tiszteletének hatására meggondolja magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elég komoly esély van rá, hogy mielőtt megöli őt, megpróbálja a maga oldalára állítani. Nyilván szívesebben lenne Ahsoka Sith mestere, mint Palpatine tanítványa...

Mivel már a TCW is hajazott a későbbi részekre ésa Rebels erre csak rátett egy lapáttal, én a fél életembe le merem fogadni, hogy egy olyasmi párbeszéd fog lezajlani Vader és Ahsoka között mint Vader és Luke között az EPV -ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy nem fogja tudni hisz nem volt már a tűz közelében. A kiskapu Bail lehet akinek Yoda elmondhatott mindent. Bár ezt kétlem.

Én nem jelenteném ki ennyire biztosan. Bár szerintem se fogja tudni (így ütősebb lenne az egész jelenet), de akár tudhatja is. Alapból érdekes kérdés, kik ismerhetik ezt az infot. Elegen tudtak róla, de kérdés továbbadták-e. Nehéz ebben állást foglalni, mert igazából (bmelyik oldalon) titkolni se feltétlenül volt értelme, de terjeszteni se. Valahogy tipikusan olyan kérdés, ami fontosnak tűnik, nyilván egy-egy adott személynek az is, de általánosságban nincs sok jelentősége.

 

Vader megmondja neki, mielőtt megöli. :) Legalábbis nagyon remélem.

Ez egy lehetőség. Ahogyan az is, hogy nem mondja meg neki. Mindkettő remekül működhet a megfelelő tálalásban. Ahogyan az is elképzelhető, hogy eleve tudja már. Sőt, még azt is megkockáztatom, mint lehetséges alternatíva, hogy nem tudja, de valahogy ráérez.

 

Egy olyat tudnék elképzelni, hogy mielőtt Vader megöli őt, szájasnak nevezi és ekkor Ahsoka arcára kiül, hogy tudja már ki is Vader valójában, esetleg halkan annyit mond majd "mester..." és ekkor Vader végez vele.

Már a TCW-ben is elég bizarr volt ez a becézgetés, de Vader szájából meg aztán pláne abszurd módon hangzana a dolog. :D Pláne, hogy Ahsoka közben ~32. Szóval jobb lenne ezt elkerülni. :)

 

Szerintem elég komoly esély van rá, hogy mielőtt megöli őt, megpróbálja a maga oldalára állítani. Nyilván szívesebben lenne Ahsoka Sith mestere, mint Palpatine tanítványa...

Ez nagyban függ attól, hogy miként találkoznak először. Megtudja-e a Birodalom, hogy ki is Fulcrum? Mert ha a sithek tudomást szereznek róla, akkor Sidious alighanem egyértelműen kiadja a parancsot Vader-nek, hogy élve (elvégre rengeteg infot tud a lázadásról) fogja el. Ilyen esetben én nem gondolnám, hogy megpróbálja átállítani. Akár együtt is dönthet úgy a két sith, hogy bepróbálkoznak ezzel, de ezt se hiszem. Ha viszont csak úgy random egymásba botlanak valahol vagy Ahsoka keresi meg Vader-t, akkor lehet beajánlja neki a témát.

Ugyanakkor én azt is reálisnak látom, hogy Ahsoka próbálja megtéríteni Vader-t. Mekkora fun lenne, ha már ő felnyitná pár dologban a szemét, ha elültetné a bogarat a fülében, ami a későbbi döntésében is szerepet játszhatna. Nyilván itt még egyáltalán nem sikerülne meggyőzni Vader-t, sőt azt láthatnánk, hogy a sith bizony rendíthetetlen és elkötelezett (ez szerintem kell ahhoz, hogy később jól működjön Luke-kal a dolog), de bizonyos gondolatok magvát elvethetné Ahsoka, amik később akár szárba is szökkenhetnének.

 

Mivel már a TCW is hajazott a későbbi részekre ésa Rebels erre csak rátett egy lapáttal, én a fél életembe le merem fogadni, hogy egy olyasmi párbeszéd fog lezajlani Vader és Ahsoka között mint Vader és Luke között az EPV -ben.

Megvan rá az esély. Mondjuk én valamiért azt érzem, hogy nem fogják ezt meghúzni és pont az Ep.5 miatt nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem fogja megölni Asokát :--)) Túl nagy érzelmi száll köti hozzá még mindig én szerintem. 5 Évadban is alig tudta elengedni.Meg szerintem nem teszik el láb alol mivel elég jó karakter és megkedvelte az SW tábor is. Maximum börtönbe zárják és valaki más végezz vele,de nem Vader lesz az. De hát még nagyon messze van minden.Találgatunk csak :--)) Ez a rész igazi SW hangulatba hozott engem a csata az Endori csatára emlékeztett,mikor berepültek a halálcsillag felé és akkor jött ennyi TIE Vadász :D Meg ahogy kitért a hiperürből a segítség,eszméletlen jó volt. Kana jó fej,de én szerintem se éri meg a végét,sőt még Hera se. Ezra kétesélyes én szerintem. Szerintem a másik inkvizitor Darth Maul lesz :--))) Most a 2 évadba szerintem be fog kapcsolodni Han,Csuvi,Leia, és még Luke is szerintem :--))) Csak őt max a tatooinon láthajtuk majd beugronak vagy ilyesminek :--))) De mondjuk nekem a Clone Wars jobb élmény volt. A Rebels kissé furcsán indult de ha így halad ilyen szereplőkkel,nagy durranás lesz az tuti. 2 évadnál a Star Wars 7 részét várom így még :--))) Asokát sajnálnám nagyon ha meg kéne halnia az szerintem akkora lyukat ütne mindenkibe,hogy a sírás is elkapna pár embert. Vader Nagy Úrra kiváncsi leszek, meg a Halálcsillagra is már :---)))

 

u.t.i.: Disneytől megkérdeztem miér parkoltatják a sorozatot,mivel azt hittük Amerikával nézhetjük végig az Évadot. Válasz: Mindig is ez volt tervbe véve,hogy mi magyarok csak akkor láthatjuk ha már Amerikába lement a sorozat.

Március 15 jönnek a részek. Kiváncsi leszek Tarkin szinkrohangjára is.

Szerkesztve: - RoCSeV
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, még azt is megkockáztatom, mint lehetséges alternatíva, hogy nem tudja, de valahogy ráérez.

 

 

Erre már én is gondoltam, a kérdés az, hogy ha valaki áttér a Sötét Oldalra az mennyiben változtatja meg az Erőben érzékelhető személyiségét, lehet ugyanolyan marad csak egy sötét gonosz aura veszi körül a jó helyett :)

 

Szerintem nem fogja megölni Asokát :--)) Túl nagy érzelmi száll köti hozzá még mindig én szerintem. 5 Évadban is alig tudta elengedni.

 

Az ötödik évadban még nem volt Sith Akinek az egyik kezdő feladata az volt, hogy 10- éves gyerekeket öljön amit végre is hajtott. Plusz szerintem, ha az Uralkodó megtudja, hogy Fulcrum=Ashoka Vader-t ismételten próbára teszi, hogy képes-e megölni az egykori tanítványát ezzel is bizonyítva abszolút hűségét.Legalább is én ezt tenném :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggel meló előtt megnéztem! Nagyon jó kis rész volt. Kanan sokat fejlődött az erőben, ez nagy pozitívum. A másik: Tarkin szenvtelen arcát imádom! :D

Ashokának nem tudom mekkora szerepet szánnak. Remélem kiderül, hogy az TCW és a Rebels közötti időben mit csinált! A cserfes fruskából érett nő lett!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az csak nekem tűnt fel, hogy az elején (1:37-nél) mikor felrobbantja Sabine a TIE-okat, akkor ahogy a füst felszáll a Rebel Alliance szimbóluma rajzolódik ki? :)

Írtunk már róla páran, szóval nem. :P

 

Amúgy az is durva, hogy micsoda kontraszt van a rész végén a két oldal közt, ill. mennyire felcserélődtek a szerepek. Korábban mindig Hera-ék voltak egyedül és némileg elveszettnek tűnve a galaxisban, akik magukra vannak utalva. A Birodalom oldalán meg a tömeg, sok katona stb.. Ennek a résznek a végén nemcsak Hera-ék csapata lett újra teljes, de már ott volt Bail, Ahsoka, említés a többi sejtről. Ezzel szemben Tarkin-ék ketten (először úgy tűnik egyedül) megérkeznek a hatalmas, ám üresen kongó hangárba, ahol csupán Kallus várakozik. Hiába vonul be ily méltóságteljesen Vader és hiába annyira beszédes Kallus arckifejezése, ezzel se tudják teljesen ellensúlyozni, hogy csak hárman vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.