Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Mark Hamill nem rejtegeti az arcát :D

Nem tudom ki hogy van vele de nekem olyan illúzióromboló őket hétköznapi helyzetben látni. A nagy Kylo Ren ásványvizet visz :D nem tetszik, szeretem elhinni hogy egy másik galaxis részei.

Nem Kylo Ren issza az ásványvizet, csak az e világban élő hasonmása, Adam Driver. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lenne, ha kiderülne, hogy az általunk megismert igencsak technokrata Jedi lovagok hajdanán mennyire természetközeliek voltak, és nem high-tech templomban éltek, nem forgattak fénykardot, nem rendelkeztek analizáló droiodkkal, repülő stokikkal, csillaghajó flottával, hanem technika mentesen élték spirituális mindennapjaikat (mint végső éveiben Yoda a Dagobah-n).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lenne, ha kiderülne, hogy az általunk megismert igencsak technokrata Jedi lovagok hajdanán mennyire természetközeliek voltak, és nem high-tech templomban éltek, nem forgattak fénykardot, nem rendelkeztek analizáló droiodkkal, repülő stokikkal, csillaghajó flottával, hanem technika mentesen élték spirituális mindennapjaikat (mint végső éveiben Yoda a Dagobah-n).

 

Hát, ha eléggé messzire megyünk vissza az időben és tényleg az ősi jediknek a templomához látogatunk el, akkor ez logikus is, hogy akkor még nem álltak a technikai fejlettség magas fokán és természetközelien éltek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.starwarsnewsnet.com/2016/05/oscar-isaac-talks-starwars-episodeviii.html

 

Isaac megerősítette, hogy a karaktere sokkal nagyobb szerepet kap az új részben, mint az előzőben. Ugyanakkor a film tele lesz konfliktusokkal.

 

http://www.starwarsnewsnet.com/2016/05/john-boyega-star-wars-episode-viii-to-be-darker-in-tone-bigger-in-scope.html

 

Boyega szerint pedig az új film sötétebb és nagyobb lesz a TFA-nál...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az "elered az eső". Jönnek a Ren-ek. Nem ismerős valahonnan? Mi van ha Rey EP VII-es fénykard látomása nem a multat mutatta, hanem a JÖVŐT , ami az EP VIII-ban lesz? Tudom, túl sok a hulla egy elhagyott szigethez képest. De nem lehetetlen.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az "elered az eső". Jönnek a Ren-ek. Nem ismerős valahonnan? Mi van ha Rey EP VII-es fénykard látomása nem a multat mutatta, hanem a JÖVŐT , ami az EP VIII-ban lesz? Tudom, túl sok a hulla egy elhagyott szigethez képest. De nem lehetetlen.

Erre még nem gomdoltam. Lenne meglepetés!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó fordítás nekem is jól jönne.:)

Tanulom az angolt, de el vagyok veszve az igeidőkben és én most még csak ferdíteni tudok. :)

Nagy vonalakban ennyi a lényeg:

 

- Luke és Rey az Ahch-To-n vannak, sötétedés előtt, amikor a nap megy le a háttérben, és esni kezd az eső.

- Rey haja hátra van fogva. Nem viseli a mellényt a 7. részből.

- Luke és Rey azt a szerelést viselik, amikről már érkezett leírás.

CgbBV17XIAEz0qg.jpg

- Kylo Ren és a Ren Lovagjai tűnnek fel a part mentén. Elindulnak hőseink felé.

- Kylo nem visel maszkot. Ugyanolyan ruhája és keresztes kardja van, mint a 7. részben.

- Rey és Kylo harcolni kezdenek egymással egy szikla tetején a víz felett.

- Kylo bosszút akar állni, amiért Rey megszégyenítette.

- A Ren Lovagjai Luke ellen indulnak, míg Rey Kylo-val harcol.

- Egy fejszés lovag Luke-ra támad, de az egy Erő-lökéssel a halálba taszítja.

- Az első lovag leszerelése után Luke aktiválja zöld fénykardját.

- Luke egyesével átvágja magát a lovagokon.

- Rey és Kylo harca egy sziklafal oldalán folytatódik.

- Rey hirtelen eltűnik, vagy megsebesült, vagy átjutott a szikal túloldalára.

- Luke Kylo felé indul, hogy végezzen vele, de az visszavonul, amikor látja, hogy a társait legyőzték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról szól a leírás, hogy Kylo és a Ren-lovagok megjelennek az Ahch-Ton, hogy leszámoljanak Lukeékkal. Rey egyedül megy Kylo ellen, míg Luke a többi Ren-lovagot intézi. Kylo felülkerekedik, aminek az lesz a vége, hogy Rey egy szirtről lóg a tenger felett, de Luke időben érkezik, és szembeszáll Kyloval. Az utolsó dolog, amit a forrás is említ, az az, hogy Kylo megfutamodik, onnan viszont kérdés, hogy ezt Luke hagyja-e. Valószínű, hogy a templom romjai között fog folytatódni a párbaj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hogy izgalmasan, de ráadásul én pont ugyanígy képzeltem el.

Kylo megint nem veszíthet kétszer egymás után szóval most nagyon dominálnia kell.

Két ekkora főszereplőt nem nyírhatnak ki egymás után mint Han aztán Luke.

Rey se nyerhet, szóval korlátozottak a lehetőségek. :D

Viszont Kylonak most le kell győznie Reyt, hogy lássuk mennyivel erősebb, gonoszabb lett. Ezt én is úgy képzeltem hogy közben a lovagok feltartják Lukeot, de aztán legyőzi őket, majd megmenti Reyt, vagy feláldozza magát. De remélem nem így lesz. Ez a sori a Skywalkerekről szól. :D Nem maradhat egyedül Leia... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal nem értek egyet hogy szegény Rey-nek már megint vívnia kell. Legalább hagyhattak volna neki egy kis képzési időt (lehet hogy hagytak egyébként), mielőtt összecsap Kylo-val. Ebből lehetett volna egy kis konfliktus Luke és Rey között, hogy kiképzetlenül akar szembeszállni Kylo-val (ismerős?) És az Öreg előadhatta volna a nagy példabeszédet, hogy Ő hogy nem hallgatott senkire, és hogy járt Vaderrel. Persze az a valószínűbb hogy Rey akaratán kívül kell hogy vívjon, mert Kylo rá ront. Meg túl nagy lenyúlás lenne az EP V-ből az egész elképzelésem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik a leírás, bár azért fura, hogy a Ren lovagjait ennyivel le is tudják majd, persze az jó, hogy Luke ilyen erős, legyen is, de ennyiért felesleges lenne egy új rendet a Renek személyében megalkotni, de az is igaz, hogy valahogy le kell számolni velük. Az viszont elég biztosnak tűnik a körítésből, hogy valami hasonlót kapunk a filmben, de bennem az is felmerült, hogy mi van, ha ez egy olyan látomás lesz mint Luke-nak volt a Dagobah-n vagy Ezráéknak a Lothalon.

 

Ami még nem tetszik a leírásban, hogy Kylo nem mer szembeszállni Luke-al, a megdöbbenés, hogy a társaival leszámolt rendben van, de ez a gyávaság sokat rontana a karakteren, ha harc nélkül feladná.

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik a leírás. Luke-nak fél kézzel illik elbánni a Renekkel, Kylo-nak pedig van egy kis elszámolnivalója Rey-jel... mint ahogy Luke-nak vele. Szinte hallom a következő párbeszédet:

 

Kylo - Nem ölhetsz meg engem. Én a rokonod vagyok!

 

Luke - Megszűntél a rokonomnak lenni, amikor megölted a legjobb barátomat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az "elered az eső". Jönnek a Ren-ek. Nem ismerős valahonnan? Mi van ha Rey EP VII-es fénykard látomása nem a multat mutatta, hanem a JÖVŐT , ami az EP VIII-ban lesz? Tudom, túl sok a hulla egy elhagyott szigethez képest. De nem lehetetlen.

Bár kétlem, hogy így lesz, de ez nekem is tetszene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előre is elnézést, mert egy negatívabb gondolat jön, kezdeti örömöm után:

Ha Luke "félkézzel" elbánik a Renekkel, és Kylo is meghátrál?, akkor hogy tudták az új jedi rendet elpucolni?

Luke távollétében? Már akkor templomkeresésben volt?

Vagy nagyon korai stádiumban volt az új rend? Csak fiatal padawanok voltak? Egyidősek az áttért Kylo-val?

Csak így tudom elképzelni, hogy még gyerekcipőben járt az akadémia és Luke nem volt jelen, mikor Kylo elárulta.

Aztán látva ezt elment számüzetésbe, mert egy jedi nem állhat bosszút.

Most bevárja míg házhoz jönnek akiken bosszút kéne állnia és így már meg is teheti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.