Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Ez volt a kérdés:

 

XY: Miért van Kylo sebhelye máshol?

Rian Johnson: Nincs máshol.

ZX: Láttad ezt a választ Kylo sebhelye kapcsán?

ZY: Láttam, de nem tudom elhinni, hogy ez egy másik sebhely lenne. Kétlem, hogy csak egybeesés lenne. Az, hogy elszúrták, szintén valószínűtlennek tűnik, úgyhogy nem tudom.

XY: Nem hinném, hogy ez egy hiba lenne. Egy másik sebhely is valószínűtlen. Talán esztétikai célból módosították? Vagy ez egy flashback?

XYZ: A VII-ben 3 másodpercre látszódott csak a heg, míg a VIII-ban végig látszani fog. Ha tippelnem kéne, csak jobbnak látták kicsit jobbra tolva. Majdnem ugyanott van.

Rian J.: Az én döntésem volt, hogy kissé módosítsunk rajta, és valóban ezzel indokoltam. Őszintén, eléggé bénán nézett ki úgy, hogy az orrnyergénél futott fel a seb.

 

Kösz hogy belinkelted!

 

Ez alapján szinte egy az egyben arról beszélnek amire én utaltam. A többi részlet pedig a sztoriból majd kiderül.

 

o7

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredetileg az ep.7 végén nem R2 hanem BB-8 ment volna Rey-el Luke-hoz. Rian kérte a cserét.

Ez érdekes. De ha így van, hát köszönöm! Az a helyzet, hogy BB Poe droidja, semmi értelme nem lett volna Rey-jel mennie.

R2 viszont Rohatdul Luke-é az én szememben. Sokkal jobb, hogy Ő ment!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem BB-8 inkább Rey droidja már, én furcsálltam is, hogy R2 ment - még most is, pedig olyannyira nemrég fejeztem be az ep7-et, hogy miközben ezeket a sorokat pötyögöm még fut a készítők listája és szól az Ellenállás muzsikája. De a végén egyből elgondolkodtam azon, miért maradt otthon BB-8. Így viszont akkor már érdekes a dolog, ezek szerint Johnson itt is előre tervezett valamit. (Lassan csak kiderül, mik azok, amiket ő kért az ep7-be.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rian az "új" Lucas :P Kitervelt mindent. ( ha jól tudom ő írta a IX. rész forgatókönyvét is )

 

Amúgy szerintem meg BB-8 Poe -hoz tartozik. Igaz az EpVII -ben kb. 80% -ban Rey -el volt, viszont ő még attól Poe droidja. És úgy tűnik, hogy ebben a részben is - az előzetest nézve - BB Poe -val lesz leginkább. Rey -nek lehet hogy ott lesz néha, de mivan ha ő droid nélkül marad? Vagy BB-8 mind3 karakterhez tartozik majd?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rian nem csak a cseréről beszélt. Elárulta, amikor nekilátott a forgatókönyvnek, az első kérdés, amire választ keresett, hogy mi a helyzet Luke-kal, miért vonult önkéntes száműzetésbe az utolsó Jedi.

 

Az ébredő Erőben hallhattunk Ben Solo/Kylo Ren árulásáról, Luke kudarcáról a Jedi rend újraélesztésében, és arról is, hogy mindezt követően elment felkutatni a Jedi lovagok legősibb templomainak egyikét. Johnson azonban nem akarta, hogy Luke Skywalker gyáva alaknak tűnjön, aki elmenekül a világ elől, miközben a galaxisnak égető szüksége lenne az utolsó Jedire. „Kell legyen egy jó ok, amiért ez tűnik számára — és bizonyos mértékig számunkra is — a logikus lépésnek.”

 

„Ez volt a kiindulási pont, és ezt tárja fel az egész film” — mondta el a rendező.

 

forrás: http://ovibankenobi.blog.hu/2017/05/04/rian_johnson_luke_skywalker_nem_gyava

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van R2 tudta a titkot megint, persze, hogy Luke-hoz több köze van. BB meg mikor vidáman "odaszaladt" Poe-hoz, azzal vissza is szokott hozzá, Rey esetében max egy új jóbarátot szerzett a kalandjaik során.

 

szerk.: Tetszik ez a "jó ok" sztori is, szükség is van rá szerintem.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul ő mutatta meg végül, hogy hol is rejtőzik Luke

Azért ezt ne könyveljük már el csak R2 érdemének, mert valójában BB-8 és R2 közös munkája. R2 térképe fityfenét sem ért BB-8 részlete nélkül (ráadásul azon szerepelt a végpont, Luke rejtekhelye).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul ő mutatta meg végül, hogy hol is rejtőzik Luke, szóval szerintem is jogosabb az ottléte, mint BB8-nek, aki szerintem is Poe droidja, még ja Rey-jel közben össze is haverkodtak.

 

Én is így látom annyiban, hogy R2-nak ott a helye a gazdi mellett. BB8 minek ment volna? Ez jutalom út a helyes megfejtőknek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik ahogy Rian hozzááll ehhez az egész projekthez. Benne érzem a "legnagyobb szívet" Látszik hogy sokat agyalt azon hogy megfelelő válaszokat találjon a felvetett kérdésekre. És hát van is munkája bőven :)

Nagyon kíváncsi vagyok mit talált ki Luke meg a Galaxis elmúlt 30 éve kapcsán.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A VIII. rész történetét nagyon nagy titoktartás övezi, arra viszont már korábban is utalt Adam Driver, hogy A Birodalom visszavághoz hasonlóan ebben is nagy meglepetésre számíthatunk. Ezt erősítette most meg a filmhez kiadott japán nyelvű ismertető. Az ezen olvasható szöveg ugyan a sztoriról nem árul el semmit, viszont azt ígéri a rajongóknak, hogy Az utolsó Jediben "a Star Wars történetének legsokkolóbb igazsága" derül majd ki. Ugyan mi lehet? "Rey, én vagyok az apád" - Luke :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan mi lehet? "Rey, én vagyok az apád"

 

Én sokkal inkább valami olyasmire számítok ami nincs előre beharangozva. Snoke és Rey kapcsán számítunk valamiféle fordulatra, vagy nagy leleplezésre így ott nehéz lenne igazán váratlant húzni. De más területeken - amire nem gondolunk - talán lehetne.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Jedi-rend múltjáról fog kiderülni valami sötét titok. Lehet, hogy mikor hatalomra jutottak, egy fikarcnyit sem voltak jobbak a Sitheknél, csak hát a győztesek írják a töri-könyveket.

Talán ezért akar Luke véget vetni a rendnek és új alapokra helyezni az erőhasználók táborát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha azt veszem, hogy a coruscanti Jedi Templom egy Sith szentélyre épült, ebből még lehetne is valami. Mondjuk az sem lenne rossz, ha kiderülne, miért szakadt ketté a Rend. Vagy kiderülne, hogy a Sith létezett előbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az sem lenne rossz, ha kiderülne, miért szakadt ketté a Rend. Vagy kiderülne, hogy a Sith létezett előbb.

 

Hú, az kemény lenne. :o Bízok Rian -ban. Ha jól tudom ő írta a forgatókönyvet, nem?

 

Szerintem ez a film 3 részből fog állni:

Ugye az Első Rend vs. Ellenállás lesz az egyik.

Rey és Luke lesz másik, Rey -ről többet fogunk megtudni, továbbá ugye láttuk az előzetesben Luke akadémiáját, nos erről is többet fogunk tudni, sőt Luke kutatásairól meg magáról az Erő oldalairól is lehullhat a lepel.

A 3. rész pedig tulajdonképpen Snoke és a Renek. Lehet hogy Snoke csak a 9. részre lesz kifejtve, de én nagyon kíváncsi vagyok, hogy a Ren lovagokkal mi a helyzet. Snoke említette őket a 7. részben, szóval akkor én szeretnék egy jelenést látni tőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, az kemény lenne. :o Bízok Rian -ban. Ha jól tudom ő írta a forgatókönyvet, nem?

 

Igen.

 

Nem tudom, hogy Snokenak és a Reneknek mennyi szerepet szánnak itt, de lehet az az Első Rend - Ellenállás és a Rey - Luke vonalakra lesz felfűzve még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy Snokenak és a Reneknek mennyi szerepet szánnak itt, de lehet az az Első Rend - Ellenállás és a Rey - Luke vonalakra lesz felfűzve még.

 

:hmm: Most hogy belegondoltam, ugye a 7. rész ( és mivel nem fogunk időt ugrani hanem közvetlenül folytatódik a 7. rész, így akkor a 8. rész ) előtt 6 évvel történt az, hogy Ben Kylo -vá változott, Luke akadémiája pedig megsemmisült. Na már most, Rey látomásában Kylo körül volt néhány alak, akkor ők ugye a lovagok voltak. A 7. részben pedig Snoke azt mondja Kylo -nak, hogy a Ren lovagok mestere. Kérdés, hogy a Ren lovagok még élnek-e. Nagyon örülnék egy ilyennek, de lehet hogy ezt tényleg nem erőltetik, és netalántán egy animációs sorozatban fognak ezzel foglalkozni, amely majd bemutatja a Ren lovagok születését ( és lehet hogy mondjuk Luke akadémiájának pusztulását is ) :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.