Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy Padmét is viszont látjuk? 

Ha megkapjuk az Obi-Padmé jelenetet az EpIII-ból, ami végülis valahol a vágószobán végezte, akkor szerintem látjuk, de ezen kívül semmi esélyét nem látom.

 

Pláne, hogy a mostani pletykák szerint olyan flashbacket kapunk, ami időben közel lesz az AOTChoz. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 minutes ago, Ody Mandrell said:

Yoda menekülése Kashyyykról (EPIII).

 

kabin.jpg

 

Az előzetesben látott hajók.

 

kabin1.jpg

 

Ezek valószínűleg olyan kompok, amikkel Yoda menekült. 

Hasonlítanak, de a felső az 3 hajtóműves, míg az alsó az 6. Persze lehet hogy van kapcsolat a kettő közt. Szerintem mentőkabinok lehetnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tök mindegy hány hajtóműve van, a hasonlóság még így is több, mint szembeötlő. 

A hasonlóság és az ugyanolyan között azért elég komoly a különbség. Ugyanígy hasonlítanak a Tantive IV mentőkabinjára, amivel C-3PO és R2 menekült, meg a Triumphant mentőkabinjára, amivel Plo Koon és a klónok menekültek, meg még vagy egy tucat másik mentőkabinra, mert a Star Wars-ban a legtöbb mentőkabin hasonlóan néz ki. De mivel eléggé ügyelnek arra a Lucasfilmnél, hogy a mostani művekben pont úgy nézzenek ki a visszatérő hajók, mint a régiekben, ezért eléggé valószínűtlen, hogy a trailerbeli kabinok olyanok lennének, mint a kashyyyki mentőjármű. Ha azt akarták volna, akkor azt láttuk volna, hajtóműszámnak és formának megfelelően. De ezek csak hasonlóak. Ergo valószínűtlen, hogy ezek olyan kabinok, mint amivel Yoda menekült. Ha az ep3-hoz kötődik a jelenet, akkor sokkal valószínűbb, hogy a Tantive III mentőkabinjai. Ha...

 

  

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy Padmét is viszont látjuk? 

Szerintem momentán 50-50% az esélye. Luke és Maul után én már senkiről sem merném kijelenteni, hogy többé nem látjuk. Han Solo óta még az sem feltétel, hogy az elhalálozott illetőnek Erőszellemnek kell lennie. Padmé is megjelenhet rémálomban, flashbackban, a vejéhez hasonló "látomás" formájában, de még akár hologramon is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A hasonlóság és az ugyanolyan között azért elég komoly a különbség. Ugyanígy hasonlítanak a Tantive IV mentőkabinjára, amivel C-3PO és R2 menekült, meg a Triumphant mentőkabinjára, amivel Plo Koon és a klónok menekültek, meg még vagy egy tucat másik mentőkabinra, mert a Star Wars-ban a legtöbb mentőkabin hasonlóan néz ki. De mivel eléggé ügyelnek arra a Lucasfilmnél, hogy a mostani művekben pont úgy nézzenek ki a visszatérő hajók, mint a régiekben, ezért eléggé valószínűtlen, hogy a trailerbeli kabinok olyanok lennének, mint a kashyyyki mentőjármű. Ha azt akarták volna, akkor azt láttuk volna, hajtóműszámnak és formának megfelelően. De ezek csak hasonlóak. Ergo valószínűtlen, hogy ezek olyan kabinok, mint amivel Yoda menekült. Ha az ep3-hoz kötődik a jelenet, akkor sokkal valószínűbb, hogy a Tantive III mentőkabinjai. Ha...

A mondandóm lényege arra irányult, hogy ezek mentő kabinok, hasonlóak a Yoda által használthoz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Padmé is megjelenhet rémálomban, flashbackban, a vejéhez hasonló "látomás" formájában, de még akár hologramon is.

 

Ugyanakkor azért érezhető, hogy most mindez nincs benne a pakliban. Nem pletykálnak Natalie Portman-vendégszereplést, és azt érzem, hogy nem is igazán kell bele. Az pedig több, mint valószínű, hogy felemlegetik, az meg egyenesen adja magát. 

 

Valószínűleg, ha látunk klónháborús flashbacket, az inkább a frontvonalakon fog játszódni. Nagyon örülnék, ha látnánk Ewant és Haydent a TCW-s páncélos szerkóban, és ha feltűnne az oldalukon a fiatal Ahsoka. Ez szintén olyan dolog, amire nincs szükség, de fan service és a kapcsolódások szempontból nagyon izgi lenne látni élőszereplősen is mindazt amit láttunk animációban. Talán annak az apránkénti építkezésnek a legteljesebb szintje lesz ez, ami a Mando-val, sőt, még korábban a Rogue One-nal kezdődött el az animációs sorozatok élőszereplős elismerését illetően. Chopper, Saw Gerrera és a Ghost volt az első három. Azóta post-TPM Maul, Bo-Katan, Ahsoka, Cad Bane, Főinkvizítor, Fifth Brother, és ugye még az Ahsokában is jön sok új figura: Sabine, Ezra, Thrawn, talán még Rex is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából én a klónháborús flashbacknek sem látom értelmét. Bemutatnak egy csatát ahol kenobi és Skywalker egy rajat klónnal mögöttük írtják a droidokat? Ez marha unalmas a TCW után ahol rengeteg ilyet látunk. 

Mindezt azért hogy  lássuk Haydent és Ewant együtt?  Eröltetettnek érzem. 

Olyan értelemben tudom elképzelni a flashback-et hogy kapcsolódik Padméhoz, a barátságukhoz egy beszélgetéshez hármuk közt. Kapcsolódjon ahhoz ahogy Obi-wan Vadert akarja visszaállítani.

Az viszont csalódás lenne ha megint droidírtást látnánk.  

Egy kérdésben viszont nagyon reménykedem amit feltesz majd Kenobi Vadernek:

" Mit szólna édesanyád ahhoz az emberhez aki vált belőled?" 

Na és persze Vader válaszára. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Igazából én a klónháborús flashbacknek sem látom értelmét. Bemutatnak egy csatát ahol kenobi és Skywalker egy rajat klónnal mögöttük írtják a droidokat? Ez marha unalmas a TCW után ahol rengeteg ilyet látunk. 

Mindezt azért hogy  lássuk Haydent és Ewant együtt?  Eröltetettnek érzem. 

 

Áh, nyilvánvalóan nem ez lenne a lényege. A flashback lényege az lenne, hogy valamit elmondjon Anakin és Obi-Wan kapcsolatáról. Megfogalmazzon egy idilli pillanatot, ami éles kontrasztban lehet a jelennel. A képregények, regények számtalan alkalommal élnek azzal az eszközzel, hogy a múltbeli eseményeket folyamatosan ütköztetik a jelen eseményeivel, mert valamiféle plusz kapocs van köztük.

 

Szerintem az, hogy Hayden szerepel a filmben, arra garancia, hogy valamilyen flashbackben szinte biztos, hogy eljátssza Anakin Skywalkert. Kétlem, hogy csak a sisak alatti Vadernek fogják használni. És ha már ez megtörténik... Nem lenne baj, ha a klónháborús idők sejlenének fel előttünk.

 

 

 

Fú, igen, milyen meglepetés lesz majd? Hiszen azt már tudjuk, hogy Vader, Grand Inquisitor, Fifth Brother benne lesz. Más esélyes szereplőket is pletykálnak. Qui-Gon szelleme adná magát.

Ki lesz az, akinek a feltűnésétől hanyatt dobjuk magunkat az 5-6. rész környékén?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Egy kérdésben viszont nagyon reménykedem amit feltesz majd Kenobi Vadernek:

" Mit szólna édesanyád ahhoz az emberhez aki vált belőled?" 

Na és persze Vader válaszára. 

Vadertől olyasmire számítanék, hogy "akkor is érdekeltek az anyám érzései, mikor a rend elszakított tőle?" A halála is annak köszönhető, hogy távol voltam tőle miattad! "I still hate you!" pziümmm! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Vadertől olyasmire számítanék, hogy "akkor is érdekeltek az anyám érzései, mikor a rend elszakított tőle?" A halála is annak köszönhető, hogy távol voltam tőle miattad! "I still hate you!" pziümmm! ;)

Valami ilyesmire számítok én is. Lelkifurdalása persze hogy nem lesz. 

Már ha ezt a kérdést egyáltalán Vadernek fogja szegezni. Ez inkább csak az én vágyam. 

Viszont abban most is biztos van hogy egy minimális Anakin lesz még benne. 

Pont ezért lesz izgalmas a beszélgetésük. Sőt ezután fog szerintem azzá a Vaderré válni akinek az Anakin Skywalker név már semmit nem jelent. Ahogy megismertük az EP4-ben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

 

Áh, nyilvánvalóan nem ez lenne a lényege. A flashback lényege az lenne, hogy valamit elmondjon Anakin és Obi-Wan kapcsolatáról. Megfogalmazzon egy idilli pillanatot, ami éles kontrasztban lehet a jelennel. A képregények, regények számtalan alkalommal élnek azzal az eszközzel, hogy a múltbeli eseményeket folyamatosan ütköztetik a jelen eseményeivel, mert valamiféle plusz kapocs van köztük.

 

Szerintem az, hogy Hayden szerepel a filmben, arra garancia, hogy valamilyen flashbackben szinte biztos, hogy eljátssza Anakin Skywalkert. Kétlem, hogy csak a sisak alatti Vadernek fogják használni. És ha már ez megtörténik... Nem lenne baj, ha a klónháborús idők sejlenének fel előttünk.

 

Esetlegesen egy a 66-os parancs kiadása utáni Jedi Templomos jelenet?  Ahogy bevonul a templomba, és a klónokkal karöltve elkezdik mészárolni a jediket......

Végül is, ez volt az a momentum, ahol Anakin Skywalker teljesen megszűnt létezni, és Darth Vader valójában megszületett. 

A kancellár irodájában ami történt, az még csak a kezdet volt, azt láttuk is, de ami utána következett a templomban........ :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

 

Esetlegesen egy a 66-os parancs kiadása utáni Jedi Templomos jelenet?  Ahogy bevonul a templomba, és a klónokkal karöltve elkezdik mészárolni a jediket.....

Nehogy megkapjuk Grogu kimenekítését flashbackben ennek kapcsán. Idézőjel "nehogy". Az ide oda continuitás utalgatásokkal nagyon megy, szóval nem csak hogy esélyes, szinte logikus is. A trailerben Kenobi nak van pasaanai útitársa mikor tömegközlekedik. Lesznek ilyenek. Persze Grogu inkább Daniel Logan mértékű feltűnés lenne, de annak is örültünk nem? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.