Ugrás a kommentre

ANIMÁCIÓ 2. (CSOPORT SELEJTEZŐ)


Donát

ANIMÁCIÓ 2. (CSOPORT SELEJTEZŐ)  

24 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness Főtáblájára?

    • Hera Syndulla
      7
    • Kanan Jarrus
      8
    • Ezra Bridgers
      3
    • Sabine Wren
      5
    • Zeb (alias Garazeb Orrelios)
      1

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Kicsit meglep, hogy Kanan vezet, mert az utóbbi évadokban eléggé háttérbe szorult magán a csapaton belül is, mint ahogy Az Ezra-Kanan párosból is egyre több rivaldafényt kap a kissrác. Bár a farkasos szállal úgytűnik ismét fontos szerepe lesz végre

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

éppen most, Bomarr írta:

Kananra szavaztam. Egyetlen karakternek se érdekel annyira a sorsa az új évadban mint az ővé. Hera biztos, hogy megmenekül, Ezrához és Sabinehoz szerintem nem mernek nyúlni, Zeb meg egy ideje egyébként is inkább csak humorforrás.

Én is így vagyok vele. Nem mellesleg igazi Jedivé vált nálam (főleg a vaksága óta és a Bendu segítségével), jó kis karakterfejlődésen ment keresztül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még vacillálok. Kanan vagy Ezra. Én Ezránál sokkal nagyobb karakterfejlődést látok, és amíg korábban voltak idegesítő pillanatai, ez mostanra már eltűnt. Egy srác aki még az űrben se járt azelőtt, végül hova jutott. Szóval most felé tendálok, de még rágódom rajta.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Hera a kedvenc főszereplőm, amióta megy a sorozat, szóval egyértelmű volt, hogy rá szavazok. :)  Fantasztikus pilóta, vezető és barát. Igaz, sokat nem fejlődött, mint karakter, de ez csak azért van, mert már a csúcsról indult. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hera nálam gyakorlatilag az egyik legkomolyabb női szereplővé nőtte ki magát az évadok alatt, így a szavazatom ő kapja. Mindenki arról beszél hogy milyen jó lenne egy élőszereplős Ahsoka film, de őszintén szólva, én egy Hera filmre sokkal előbb beülnék.

 

A többiek közül egyedül Kanan az akit érdekesebb karakternek tartok, de valahogy sosem igazán tudtam kedvelni őt. A fiatalok meg Zeb elég egydimenziósak és érdektelenek számomra, így ők eleve nem is voltak nálam esélyesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hera és Kanan között vacilláltam, végül az előbbi mellett döntöttem. De itt bárki továbbjuthat, talán Zebet kivéve, akivel a készítők sajnos sokszor mostohán bántak, és kevés üdítő kivételtől eltekintve (ld. a kényszerű rostokolás Kallus-szal a Bahryn-on) csak filler epizódokban került előtérbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Hera és Kanan között vacilláltam, végül az előbbi mellett döntöttem. De itt bárki továbbjuthat, talán Zebet kivéve, akivel a készítők sajnos sokszor mostohán bántak, és kevés üdítő kivételtől eltekintve (ld. a kényszerű rostokolás Kallus-szal a Bahryn-on) csak filler epizódokban került előtérbe.

Zeb elsősorban humorfelelős és csak ritkán kapott más lehetőséget  eddig. De hátha kapunk tőle még valami drámai alakítást (hasonlóan az általad említetthez) a sorozat végéig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Hera Zeb után a legegysíkubb tagja a Ghost csapatának. Rendre emlékeztet rá hogy ez a műsor főleg és elsősorban gyerekeknek készült. Ez persze nem feltétlenül negatívum: Hera tipikusan az a figura, aki egy gyereknek példakép lehet. Én viszont sajnálom, hogy nem igazán hoztak ki semmit a múltjából: azt hittem, hogy maga a tény, hogy ő Cham Syndulla lánya és a Rylothon született idővel majd fontos lesz. De a családi kapcsolatok elég hamar le lettek tudva. Hera pedig úgy általában mindenben fantasztikus: remek pilóta, remek vezető. Igazából pont ezek miatt mint karakter szerethető épp csak -szerintem- nem valami érdekes. Viszont a hangját adó Vanessa Marshall kétségkívül remek munkát végez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.