Ugrás a kommentre

Chewbacca vs. Lando Calrissian (KIEMELT SELEJTEZŐ)


Donát

Kiemelt selejtező #4  

27 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness Főtáblájára?

    • Chewbacca
      18
    • Lando Calrissian
      9

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Egy igazi csemege ez a párharc, ahogy megboldogult Knézy Jenő mondaná. :D Két klasszikus szereplő, akik közül egyértelműen Lando az összetettebb karakter, Chewie viszont talán a szerethetőbb. Han két cimbije közül vajon melyik lesz elég erős, hogy felkapaszkodjon a legjobb 32 mezőnyébe? 1 nap múlva kiderül! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lando nekem nagyon semleges. A Rebels és a Battlefront 2 kampánya kicsit szinesitette, de Chewie-t igy se éri utol. Chewbacca néha viszont szó szerint egy állat: Han befagyasztása előtt úgy dobálja a rohamosztagosokat mintha rongybabák lennének. Amikor pedig lekerül a bilincs Lando hiába jófejkedik a vuki rögtön a torkának esik. És mint tudjuk ha veszit akkor mellesleg letépi az ellenfelei kezeit. Egyébként viszont néha vicces is tud lenni: mint amikor ott nyűszit a Halálcsillag hulladékzúzójának az ajtajában vagy amikor az ep.7-ben a legnagyobb baja a Starkiller bázison -épp mikor kiderül hogy az egész terv dugába dölhet- hogy fázik. Ha a kutyák némi plusz értelmet és erőt kapnának olyasmik lennének mint Chewie. Nem egy észlény, de aki a barátja lesz ahhoz roppant hűséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lando! Bár lehet kisbetűvel kéne írnom, mert ahogy látom, tényleg én vagyok az egyetlen, aki rá szavazott. Én bírom az ipsét, sunyi kis figura, lehengerlő stílussal. Ráadásul az önző külső önzetlen belsőt takar, csak nagyon sokat kell kotorászni azért, hogy megtalálják. Meg párszor át kell vernie Darth Vadernek. A Solóból is inkább Lando érdekel, és még mindig kíváncsi vagyok, hová lett ő az ep6 után (a BF2 kampányára is részben miatta vagyok kíváncsi).

 

Chewie meg a Star Wars egyik népszerű díszleteleme. Nem csípem a kutyákat, Chewie-t sem szeretem. Legjobb esetben is semleges. Az egyetlen, ami miatt érdekel, az az ep8, kíváncsi vagyok, hogyan funkcionál Han nélkül. De ez édes kevés ahhoz, hogy Landót nálam lenyomja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Bomarr írta:

Lando nekem nagyon semleges. A Rebels és a Battlefront 2 kampánya kicsit szinesitette, de Chewie-t igy se éri utol. Chewbacca néha viszont szó szerint egy állat: Han befagyasztása előtt úgy dobálja a rohamosztagosokat mintha rongybabák lennének. Amikor pedig lekerül a bilincs Lando hiába jófejkedik a vuki rögtön a torkának esik. És mint tudjuk ha veszit akkor mellesleg letépi az ellenfelei kezeit. Egyébként viszont néha vicces is tud lenni: mint amikor ott nyűszit a Halálcsillag hulladékzúzójának az ajtajában vagy amikor az ep.7-ben a legnagyobb baja a Starkiller bázison -épp mikor kiderül hogy az egész terv dugába dölhet- hogy fázik. Ha a kutyák némi plusz értelmet és erőt kapnának olyasmik lennének mint Chewie. Nem egy észlény, de aki a barátja lesz ahhoz roppant hűséges.

Vagy amikor Han ránéz, hogy "Tényleg átvertem őket kétszer?", amire Chewie csak jóváhagyólag bólogat és "hümmög". Hatalmas :lol: Ezzel együtt nekem Landohoz húz a szívem, mindig jót derülök a köpönyegforgatásán és az "azt hittem nem látsz!!!" párbeszéden a Sarlacc gyomra fölött. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bírom Chewie-t, de főleg azért, ahogy Han beszél vele (az Ep7-beli közös jeleneteik óriásiak, és szerintem a legjobbak a Saga-ban), önálló karakterként nem annyira tudom értékelni. Kicsit olyan, mint egy díszlet elem (két lábon járó bunda, ugyebár), klassz meg minden, de nem sokkal több.

Lando messze nem kedvencem, és kevés karakterrel szemben nyert volna, de itt most ő a nyerő nálam is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is Lando nyert és Pildi meg is indokolta miért: Chewie-ból hiányzik az, hogy tudjon beszélni. :) Persze az óbégatás most már kitörölhetetlenül a karakter része, de valahogy Lando nálam veri a kenetteljes csibészes stílusával. Na meg ahogy C-3PO-val bánik. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a párharc csak azért volt nehéz számomra, mert egyiküket sem kedvelem különsöképpen. Chewie-ra szavaztam, mert ő mindhárom trilógiában (plusz egy spinoff-ban) is szerepet kap, úgyhogy számomra ő jobban hozza van nőve a Saga-hoz, mint Lando...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.