Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Most képzeld el, mit érzek én, két hónapja várom már ezt a részt. :hehe:

Na jó most azt képzeld el mit éreztünk mi, mikor megtudtuk, hogy nálunk korábban jutott el hozzád az első 4! rész! Majd máskor sajnállak cimbora! De szép próbálkozás volt! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dialógusok baromi erősek, no pátosz, real az egész, poénok finomak de ütnek, 5 rész óta... nagyon bejön a sztori, remekül megírva és adagolva, a látvány úgy pazar ahogy van. Nálam ez a sori 10/10, és az is látszik már most, hogy ez végig így marad, ez a stáb nem nyúl mellé, fél centit sem. Állat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Darth Porg írta:

A dialógusok baromi erősek, no pátosz, real az egész, poénok finomak de ütnek, 5 rész óta... nagyon bejön a sztori, remekül megírva és adagolva, a látvány úgy pazar ahogy van. Nálam ez a sori 10/10, és az is látszik már most, hogy ez végig így marad, ez a stáb nem nyúl mellé, fél centit sem. Állat. 

Pontosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@csoli1138 más lett a negyedik rész guide képe. ;) 

Hurrá, akkor hamarosan megoldom, a türelmi időt pedig megtoldom ezentúl.. Ki ez a szerencsecsomag aki ezzel trollkodik? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Keveslem eddig az aktivitást az epizód topikokban. :( 

Az a helyzet, hogy mikor a nap végén megnézem a részt, az előttem szólók már kb mindent elmondtak róla... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Az a helyzet, hogy mikor a nap végén megnézem a részt, az előttem szólók már kb mindent elmondtak róla... 

Én is inkább érzelmi hsz-t írtam, mintsem tartalmit, mert számomra ami leginkább érdemessé teszi a sorozatot a többi közt, az a rám gyakorolt hatása. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, ati írta:

Van arról valamilyen info, hogy az Andor és a Rebels epizódjai milyen sorrendben követik egymást? Gondoltam az Andor mellé érdemes lenne egy Rebels újranézés is, ha már mind a kettő ugyanabban az évben játszódik.

Részletes sajnos nincsen. Az ötödik részben említenek egy kesseli incidenst, az több mint valószínű, hogy a Spark of Rebellionban látottakra utalás. Ha így van, akkor az Andor a Rebels első epizódja után veszi valamikor a kezdetét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klassz, csekkolom, aztán majd hozom is, de most melóban vagyok. 

Szerk. : a speeder bike-os? Láttam már a képet, nem gondoltam, hogy ez lesz.

Nem tudom miért nem maradnak a D+ csempéivel összhangban?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.