Ugrás a kommentre

Chapter 14: The Tragedy


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

29 perccel korábban, A pécsi írta:

 Aztapaszta. Micsoda Boba belépő. Vajon Mando mikor örökli meg a Slave 1-et?  Szenzációs ez a sorozat.

Hahó földim! Örülök, hogy bejött! A Slave I, remélem Bobáé marad, Djarin tegyen szert valami klassz újdonságra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez kicsit csalódás volt. A Tython fontosságához képest elég jellegtelen bolygóra sikeredett. A 2. évad eddigi helyszínei fantasztikusak voltak, furcsa, hogy most spóroltak. Elvileg a Mélymagban helyezkedik el, amely tele van űrbeli anomáliával, itt viszont azt éreztem, mintha a készítők a Peremvidékre helyezték át a bolygót. Nem értettem Boba megjegyzését a Birodalom visszatértéről. Rohamosztagosokkal harcol, nyomon követ dark trooper-eket, de neki látnia kell a cirkálót, hogy azonosítsa mindezt a Birodalommal. Gideon egy-két megnyilvánulása a rész végén kicsit karakteridegennek hatott számomra, gondolok itt, amikor szegény Grogut pesztrálja.

 

Egyébiránt az akciók rendben voltak, Boba Fett belépése nagyon hatásosra sikerült, a Slave I még mindig egy rendkívül egyedi hajó, amelynek tekintélye van. A Razor Crest-nek vége, ezt rendkívül sajnáltam. Sejthető volt, hogy Fennec valahogy túlélte (Ming-Na We azért túl nagy név ahhoz, hogy egyetlen jelenetre elpazarolják), a hármas remekül együttműködött. Boba Fett először mutatta meg, hogy miért is ő a Galaxis egyik legfélelmetesebb harcosa.

 

Mindezzel együtt nekem ez inkább volt egy átvezető rész. Most jobban örültem volna egy lassabb folyású, elmélkedősebb epizódnak, ahol van idő a Tythont és Grogu viszonyulását az ősi Jedikhez jobban megismerni. Mást vártam, de persze ez így is egy szórakoztató rész volt, azonban ha a második évadot nézem, ennél azért már voltak jóval grandiózusabb és ambiciózusabb epizódok is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Wilde írta:

Boba úgy érzem, hogy itt született meg igazán, itt vált azzá a fejvadásszá, akiről mindig is szólt a hype, csak eddig pusztán projekció volt.

Pontosan ezt érzem én is! Sosem értettem, mit szeretnek a rajongók Bobán, de most beváltotta azt, ami eddig csak ígéret volt: hogy ő egy baromi jó profi fejvadász. És még korrekt is. Nagy tiszteletem az alkotóknak, hogy ezt a felemás helyzetet végre, és nem is akárhogyan feloldották!

 

Az epizód nagyon tetszett, de bővebben később írok majd róla. Nem tudom, hogy hanyadik a rangsorban, de baromi jó volt, az biztos! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Rohamosztagosokkal harcol, nyomon követ dark trooper-eket, de neki látnia kell a cirkálót, hogy azonosítsa mindezt a Birodalommal.

A rohamosztagosokat ez időtájt inkább már csak hatalmukat vesztett hadurak kiskatonáinak és zsoldosoknak hiszik, hiszen a békeegyezmény értelmében még rohamosztagosokat sem szabad képezni sehol. Szóval szerintem a cirkáló megpillantásáig Boba is csak arra gondolt, amire Karga és Djarin is az első évad végéig, hogy csak valami jött-ment hadúr és zsoldosai szórakoznak itt. Az a cirkáló viszont komolyabb dolgokat sejtett.

 

42 perccel korábban, Nute Gunray írta:

A Tython fontosságához képest elég jellegtelen bolygóra sikeredett.

Azt azért érdemes figyelembe venni, hogy a Tython nem most jelent meg először a kánonban sem, ráadásul úgy tűnik, a Legends rajongóknak is kedvezni akartak, mert alapvetően ott lett így, egyszerű erdőbolygónak ábrázolva. Mondjuk kánonban, a Doctor Aphra #40-ben sem ez a legizgalmasabb világ:

doctor-aphra-issue-40-page-5.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor az első rész elején kijöttek Mando és a kölyök a félhomályból, nem gondoltam volna, hogy ez az évad ekkorát fog ütni. Legendák tűnnek fel, hatalmas rajongói favoritok és mindezek nem erőltetetten, hanem a sztoriba simulva. A körítés Pazar mivoltáról nem is beszélnék. Alap!

Jómagam egy filler részre voltam megesküdve, mondván kell egy kis pihi a finálé előtt. Szerencsére Favreau és Filoni másképp gondolták.

 

A szokásos kezdés, mando és a gyermek közös jelenete: Djarin azon élvezkedik, hogy Grogu hallgat a nevére. Behaltam ezen. :lol: Most már észre kell venni, hogy mando barátunk mekkora átalakuláson megy át. A sorozat elején még egy szótlan, marcona alak volt. Mióta azonban Grogu a szárnyai alatt van, egyre inkább feloldódik, lazábbá válik. Itt is nevetgél, és a levegőbe csap? Korábban elképzelhetetlen lett volna ilyen megnyilvánulás tőle.

Aztán feltűnik Tython, és megyünk a látó-kőhöz. Ekkor már tudtam, nem lesz itt semmiféle filler vagy helykitöltő rész. Főleg miután elsuhan a szemünk láttára a Slave I! Innentől bokafosós…igazi geek álom, ahogy @kudar mondaná. :D

Boba Fett! Visszatért! Itt van! Történelmi rész a karakter szempontjából!

Régen nem értettük miért is volt akkora hírneves fejvadász, hisz nem mutatott semmi extrát. Itt viszont belecsapott a lecsóba. Amit művelt a félig szétmart (rohadt jó utalás a sarlacc művére) és félőrült fejével az iszonyat király volt. :cool: Ahogy húzza a vas bunkóját a földön, és szétüti a rohamosztagos fejét…igazi durva jelenetek. Mondjuk ebben a részben volt ilyenből pár, meg merem kockáztatni az SW legdurvább akciójelenetit láttuk itt.

Fennec Shand túlélése kapcsán már tudjuk kié volt az a láb amit a Gunslinger végén láttunk. Jó kis robot hasat kapott a néni, és elég szívós, hogy még vissza lehetett hozni az életbe azok után, hogy egy napig ott száradt a sivatagban.

Ami kérdéseket vetett fel bennem, hogy ha Bobának kellett a páncél, akkor miért nem szerezte vissza korábban? Aztán beugrott, hogy biztos nem tudta hol van, vagy azt, hogy megvan-e még. Szerintem csak Mandi akciózása után jött rá ő is, hogy hoppá, megvan a régi vas. Az is sejthető, hogy nem a Tatooine-on élt, hanem járta a galaxist a Slave I-el.

Jango háttér sztorija érdekes, ami kapcsán megállapíthatjuk, hogy korábban Almec hazudott. Ezen mondjuk nem lepődök meg, főleg abban a helyzetben amiben a felelősséget kellett hárítania a Mandalori népről. Szóval Jango harcolt a polgárháborújukban és ajándékba kapta a pajzsot.

A harcok és a Boba ámulat közben persze Grogu beindította az energiákat, és jó hosszú ideig keresgélt. Tök jó volt, hogy Djarin nem fért hozzá a sugár mezőtől. Az epizód egyik legnagyobb kérdése, hogy kit ért el Grogu a meditációja alatt, és az a valaki mikor tűnik majd fel? Esélyes az évadzáróban. :P

A rész végén Grogu elrablása elég szívszorító volt, nem hittem, hogy eddig fajulnak a dolgok. A picúr azért kicsit elszórakozott az őreivel, csak azt sajnálom, hogy Gideonra már nem maradt ereje. Na de ami késik, nem múlik. :D

 

Nyilvánvalóan Grogu kiszabadításáról fog szólni a hátralévő két rész, de én számítok még pár csavarra, simán benne van a sztoriban!

 

Apropó így a végére. Mayfeld honnan tudhatja, hogy merre tanyázik Gideon? Ok, hogy birodalmi volt, de az nem garancia arra, hogy bármit is tudna a moff hollétéről. Nekem ez elég ködös volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett ez a rész! 

Ahogy Ody is említette én is jókat nevettem Din és Grogu első jelenetein. Tényleg vicces volt, ahogy a nevén szólította a kölyköt aztán meg rávette, hogy használja megint az Erőt. 

Maga a Tython egy egyszerű bolygó, legalábbis ez a része de nekem bejött ez Stonehenge feeling. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az a Force-call kit fog elérni, ha elér egyáltalán valakit. Az még tök jót lett volna, ha közben van néhány régi emlék vagy villanás Grogunál. 

 

Boba belépője is jól sikerült. Pláne akkor, amikor újra magára ölthette a páncélját. És az is jó, hogy árnyalták az eddig kialakult képet róla. Din hajóját pedig nagyon sajnáltam de a golyóbis és lándzsa megmaradt. 

A rohamosztagosok szokás szerint hozták a formájukat. :P A Dark trooperek pedig egy nagyon nüansznyi szerepet kaptak most de hát őket a végén kell megsemmisíteni. 

 

Gideon Moff a végén egy kicsit elszórakozott még a Groguval de az igazán fontos dolgok még csak most jönnek. Nagyon várom az utolsó részeket. Biztos, hogy ütni fognak. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Bomarr írta:

Hát ezen a képen is érdekesebbnek tűnik, mint a részben.

Nem tudom mit kellett volna rakni oda, hogy olyan marha érdekes legyen, most komolyan. :D Amikor leszállnak látszik, hogy viszonylag egyedi. Itt most inkább a harcon volt a hangsúly, mint a környezeten. Nem, lehet minden részben álleesős bolygó, lényekkel. Másnak meg az volt a baja, hogy minden részben van szörny.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Dzséjt írta:

Azt azért érdemes figyelembe venni, hogy a Tython nem most jelent meg először a kánonban sem, ráadásul úgy tűnik, a Legends rajongóknak is kedvezni akartak, mert alapvetően ott lett így, egyszerű erdőbolygónak ábrázolva. Mondjuk kánonban, a Doctor Aphra #40-ben sem ez a legizgalmasabb világ:

Ha ilyesmi lett volna, azzal megelégedtem volna. A Tython kapcsán én sem egy magaskultúra bemutatását vártam volna, de ez így nekem elég unalmas és ötlettelen volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, most ő a Sötét Oldalt használta. :( Ahsoka jól látta, vagy egy megfelelő tanár kell, vagy jobb is, ha elhalványulnak a képességei, mert így a Galaxis számára potenciális veszélyforrás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Bizony, most ő a Sötét Oldalt használta. :( Ahsoka jól látta, vagy egy megfelelő tanár kell, vagy jobb is, ha elhalványulnak a képességei, mert így a Galaxis számára potenciális veszélyforrás. 

Egyébként Gideon kaján öröme ennek láttán, meg ahogy megmutatta neki a sötét kardot, nekem azt sugallja, hogy már nem csak a vére kell, hanem szuperfegyvert is nevelne belőle. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Pildi írta:

Egyébként Gideon kaján öröme ennek láttán, meg ahogy megmutatta neki a sötét kardot, nekem azt sugallja, hogy már nem csak a vére kell, hanem szuperfegyvert is nevelne belőle. 

Ez engem is meglepett kicsit, hogy a sötét kardot mutogatta neki, és egyelőre nem használhatja. Olyan volt, mintha tényleg lennének tervei vele a fizikai valójában is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Hahó földim! Örülök, hogy bejött! A Slave I, remélem Bobáé marad, Djarin tegyen szert valami klassz újdonságra.

Valójában sosem hagytalak el benneteket. Viszont néha meg kell emlékezni egy-egy jelentős eseményről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy egy sötét oldali erőhasználóval hamarabb vissza lehetne állítani a Birodalmat, vagy bármi is Gideon célja. Lehet az ő fejében már ilyen mester-tanítvány felállás is kezd kialakulni. Pláne ha a működőképes midis vér neki kell.

 

Én nagyon remélem, hogy az évad azzal ér véget, hogy megtudjuk kit ért utol Baby Yoda a hívásával. Ha utolsó jelenetben betoppanna Gideonhoz Windu, hogy Play time's over, motherfucker!, akkor lefosom én is a bokám az tuti :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Az biztos, hogy egy sötét oldali erőhasználóval hamarabb vissza lehetne állítani a Birodalmat, vagy bármi is Gideon célja. Lehet az ő fejében már ilyen mester-tanítvány felállás is kezd kialakulni. Pláne ha a működőképes midis vér neki kell.

 

Én nagyon remélem, hogy az évad azzal ér véget, hogy megtudjuk kit ért utol Baby Yoda a hívásával. Ha utolsó jelenetben betoppanna Gideonhoz Windu, hogy Play time's over, motherfucker!, akkor lefosom én is a bokám az tuti :D 

 

Bárki, csak őt ne, pls. Felőlem egy teljesen új túlélő Jedi karaktert is kitalálhatnak, de Windut ne mert... ne :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Egy 900 évig is elélő Sith Nagyúr, na pont ez az, amire a Galaxisnak momentán szüksége van. :shocked:

 

 

Pedig így aztán tényleg tudnának hosszú távra tervezni :D 

 

Éppen most , Yoda József írta:

 

Bárki, csak őt ne, pls. Felőlem egy teljesen új túlélő Jedi karaktert is kitalálhatnak, de Windut ne mert... ne :D 

 

Lehetne valami tök random, de nekem ez ütne akkorát hogy biztos leborulnék a székről :D Ha már van Ahsoka, Bo-Katan meg Boba Fett is meg Thrawn megemlítve, akkor az i-re a pont lehetne nyugodtan ő. Én simán kinézek belőlük egy ilyen lépést. Jackson is mondta már többször, hogy bármikor újra eljátszaná Windut. 

 

Olyan sok Jediről nem tudunk aki per-pill életben van. Lukeról úgy gondolom, hogy nem biztos hogy ő kellene ebbe a sorozatba, bár ha ő topanna be, is ugyanúgy a bokám bánná. Meg ő megtérítette Vader-t, lehet BY fejével is tudna beszélni, hogy nem járható út a Sötét Oldal. Ezra is nagyot szólna, de akkor meg valahol a Rebels folytatás lenne érdektelen, hisz úgyis tudnánk hogy végül előkerül. Igaz a TCW-t is tudtuk hova fog kifutni. Ha meg már nagy médiumok közötti átjárás van, akkor Cal Kestis is szóba jöhetne, kérdés ő él e még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Az biztos, hogy egy sötét oldali erőhasználóval hamarabb vissza lehetne állítani a Birodalmat, vagy bármi is Gideon célja. Lehet az ő fejében már ilyen mester-tanítvány felállás is kezd kialakulni. Pláne ha a működőképes midis vér neki kell.

Nem tetszene ha Gideon magát akarná felturbózni, és Grogu lenne a társa...na ne.

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Én nagyon remélem, hogy az évad azzal ér véget, hogy megtudjuk kit ért utol Baby Yoda a hívásával. Ha utolsó jelenetben betoppanna Gideonhoz Windu, hogy Play time's over, motherfucker!, akkor lefosom én is a bokám az tuti :D 

Sok "feltámadást" elfogadtam, de az övét már nem tudnám. Windu NE térjen vissza. Van még más karakter is bőven. Amúgy is egy s*ggfej volt már a végén. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem fog ismert szereplő visszatérni, és ezt abból gondolom, hogy nem volt pletyka róla. Az összes visszatérő egytől egyig kiszivárgott (Ahsoka, Boba, Bo-Katan), mert a castingot lehetetlen titokban tartani. Hacsak mondjuk nem valami kevésbé ismert színészt castingoltak mondjuk Luke-hoz, amiből nem lehetett következtetni.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 12. 04. - 10:11, kudar írta:

És hát ismét kiderült h a stormtroopereknek nem erőssége se a taktika se a gondolkodás, viszont a szám és erőbeli fölénnyel még így is lehet nyerni.

Kicsit érthetetlen volt miért küldték oda őket, de aztán leesett. Elterelésnek. :D A csapatszállító hajójuk emlékeztetett már az ER hasonló járművére.

 

2020. 12. 04. - 10:52, csoli1138 írta:

És mindez egy olyan részben, ahol egy napsütötte Jedi meditálóhely közelében vagyunk végig,

Talán a körítés miatt tűnt pár embernek fanfilmnek a dolog. Az ilyen darálós akciókhoz általában darkosabb háttér van, itt viszont nem ezt kaptuk.

 

2020. 12. 04. - 12:21, SaintJust írta:

Ezek után azt hiszem az első évad zárásánál is epicebb finálét fogunk kapni, remélem Bo-Katan és csapata is visszatér esetleg, szükség is lenne rájuk, hogy az erőviszonyokat kiegyenlítsék.

Én is erre számítok, vagy egy Jedi felbukkanására a legvégén. Ne feledjük Bo-Katannál rengeteg zsákmányolt birodalmi fegyver van mostanság. :D 

 

2020. 12. 04. - 12:21, SaintJust írta:

(Ha már úgy is regeltem hozzátok gondoltam leírom a gondolataim. Annyira a rész hatása alatt vagyok, hogy valahova muszáj volt, de az sw fan haverjaim meg éppen vizsgaidőszakoznak, és 1-2 rész lemaradásban vannak.) 

Máskor is írd le bátran, hisz ez a lényeg. :) 

 

2020. 12. 04. - 12:23, Wilde írta:

Ahogy szó szerint szilánkosra zúzta egy két rohamosztagos koponyáját az valami hihetetlenül brutális volt,

Azok közül talán ez volt a legbrutálisabb:

trooper.jpg

Kitört lábbal és szétcsapott fejjel.

 

2020. 12. 04. - 12:23, Wilde írta:

Grogu kapcsán érdekelne ez az Erő-rituálé, hogy itt most kapcsolódhatott valamihez/valakihez, esetleg úgy működik az a kő, mint valami kezdetleges - régi holocron és ott hozzáfér valami tudáshoz, vagy netalán egy jeladó, amivel jelezni tudnak a többi Jedinek (?) esetleg Lukenak... ez legalább annyira érdekes vonalra vinné a sztorit, mint Gideon és az ébredező Birodalmiak.

Nekem az tetszett itt, hogy láthatóan hasonló hely volt mint az Achc-To-n látott, de mégis annyiban több, hogy ez egy látó-kő volt amivel kapcsolatba tudnak lépni másokkal. A prime jedi lakhelyén is van egy hasonló kő, ezt láttuk is a TLJ-ben, de funkcióban az más. Talán ez a templom később épülhetett.

 

2020. 12. 04. - 12:51, Bomarr írta:

Szerintem az évad leggyengébb része volt. A bolygó toronymagasan a legunalmasabb amit ebben az évadban mutattak.

Nem volt unalmasabb, mint Takonada, D'Qar vagy éppen a Kef Bir.

 

Idézet

Mintha valakinek a hátsó kertjében vették volna fel.

Ja, mint a többit.

 

Idézet

Sehol még egy érdekes lényt se sikerült mutatni.

Volt egy kék lepke. :P 

 

Idézet

Azt se gondoltam hogy egy jedi templom nézhet ki ilyen fantáziátlanul.

Pedig a TLJ-s templom ugyanilyen fantáziátlan.

 

Idézet

Néhány kő ami felmeredt az égre.... ennyire tellett?

Ez most komoly? :)

 

Idézet

Az akció rém unalmas volt.

Nem tudom, én jót szórakoztam Boba akcióin, végre kiderült róla, hogy egy darálógép. :) 

 

Idézet

Egy rakás rohamosztagos szerencsétlenkedett  sziklák között.

Mint mindig, ha róluk van szó. Ezúttal ráadásul elterelésnek használták őket.

 

Idézet

Itt a Dark Trooperek se mutattak aztán semmit.

Majd mutatnak később. Nem kell minden percnek 100% tökéletességet sugároznia. :)

 

Idézet

Fennec visszatérése tök fölösleges volt.

Ezzel nagyjából egyetértek.

 

Idézet

Az egész olyan volt néha mint valami rajongói film.

Bár ilyen lenne egy rajongói film. :D Azért néhol látszott, hogy kemény munka van benne. A dublőrök részéről biztosan.

 

22 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Igen a tragédiák általában nem fordithatak csak úgy vissza. Itt viszont fel se merül hogy BY a Birodalomnál marad. Tragédiának ez elég karcsú.

Már miért ne merülne fel? Simán lehet, hogy Grogu máshoz kerül és nem Djarinhoz. Árulkodó, hogy pl. a Razor Crestet hamuvá lőtték. Azért az elég ikonikus járműve volt a fejvadásznak. Jogosan merül fel a kérdés, ezután mivel fog repkedni? Kétlem, hogy a Slave I-et megkapná Bobától.

 

21 órával ezelőtt, Wolffe írta:

Boba névről tudja ki az Cobb Vanth, szóvak tudta, hogy nála van a páncélja.

Nem biztos. Boba követte már egy ideje Djarint, szerintem akkor jött rá a dolgokra amikor Djarin rátalált Cobb-ra.

 

 

 

17 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Elvileg a Mélymagban helyezkedik el, amely tele van űrbeli anomáliával, itt viszont azt éreztem, mintha a készítők a Peremvidékre helyezték át a bolygót.

Hogy kellett volna kinézni egy űrbéli anomáliának? Komolyan kérdezem, nem tudom mire gondolsz ez alatt.

 

17 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Nem értettem Boba megjegyzését a Birodalom visszatértéről.

Szerintem ezt @Wilde remekül megvilágította, érdemes elolvasni az írását.

 

17 órával ezelőtt, Pildi írta:

hogy ő egy baromi jó profi fejvadász. És még korrekt is.

A végén engem is meglepett amikor mondta, hogy akkor Djarinnal marad mert az alku még mindig él. Ez a becsület.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, ez a második évad baromi erős lett és a finálé még csak ezután következik. 

Vajon ki lesz az a jedi, aki fogja Grogu hívását? 

 

Boba Fett nekem soha sem volt kedvenc karakterem. Viszont ez a rész kezdi elfogadtatni velem a fickót. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, cyrano írta:

Vajon ki lesz az a jedi, aki fogja Grogu hívását? 

Amúgy az a kitörő fénycsóva egyértelműen a hívás volt, nem csak e rituálé működésének része? Mert én nem vagyok annyira biztos abban, hogy Grogu el akar válni Djarintól, Ahsoka mondta is, hogy nagyon erősen kötődik hozzá, és apjaként kezeli a férfit. Mivel, most láttuk először a látókövet, lehet hogy félre van értelmezve egy kicsit a működése. Én meég kivárnék, azzal, hogy lesz-e Jedi az évadzáróban Ahsokan kívül. Illetve, Luke-ot ne.:para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Talán a körítés miatt tűnt pár embernek fanfilmnek a dolog. Az ilyen darálós akciókhoz általában darkosabb háttér van, itt viszont nem ezt kaptuk.

 

Scarif-i csata a tengerparton meg a dzsungelben volt, de nekem ott nem volt fan-film feelingem.

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Sok "feltámadást" elfogadtam, de az övét már nem tudnám. Windu NE térjen vissza. Van még más karakter is bőven. Amúgy is egy s*ggfej volt már a végén. 

 

Akkor úgy tűnik, hogy a #WinduLives mozgalmammal egyedül vagyok itt :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , NorbiLordi írta:

Scarif-i csata a tengerparton meg a dzsungelben volt, de nekem ott nem volt fan-film feelingem.

Egy mozifilmet nem hasonlítanék össze a sorozattal. :) Minden ilyen összevetésben elvérezne azokkal szemben, főleg a pénz miatt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.