Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Én most valahogy úgy érzem, hogy vagy kapunk egy ötödik epizód inverzét vagy két szálon fogunk haladni (Thrawnt visszahozók brigádja és az Ahsoka-Huyang duó) és Herát csak az évad végén kapjuk meg. Előbbinél úgy értem az inverz dolgot, hogy kapunk egy teljes epizódot, ahol csak a Baylan-Shin-Sabine-Morgant követjük figyelemmel, ahogy az új galaxisban felkutatják Thrawn főadmirálist, Ahsoka meg az elején vagy a végén tűnne csak fel. :)

 

Azért így az utolsó három részre is lesz bőven izgalom, hiszen kitudja, hogy Thrawn haderejével mi a helyzet ebben az új galaxisban? Visszafog térni ő az ismert galaxisba, ez szerintem garantált, de az nem zárja ki az esélyét annak, hogy a maradék három részben kalandozzunk egyet egy teljesen új környezetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Dzséjt írta:

Mindezeken túl, ez csak egy másik galaxis, nem egy másik univerzum, ahol aztán tényleg olyasmit kéne látnunk, aminek előfordulási esélye abban a messzi-messzi Galaxisban, ahol amúgy is minden előfordul, zéró lenne.

Nekem ilyen volt anno az ejnővérek mágiája. Nagyon idegenek hatott az addig látott Erő praktikáktól. Aztán nem kiderült, hogy egy másik (?) galaxisból származnak? Így tökéletes lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen kis visszafogottan ír most mindenki. :D

Bár még nem láttam az új részt, én biztosra vettem, hogy most kicsit behúzzuk a kéziféket, mert ezt a részről részre jobb tendenciát nehéz lett volna fenntartani, viszont most kezdődhet megint egy építkezés egy király OPfinálé felé. :)

Amíg meg nem teszik az új részt addig melózok. :S :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, kudar írta:

Milyen kis visszafogottan ír most mindenki. :D

Hát most na... írhatnám azt is, hogy ezen az epizódon valószínűleg annyit diskurálhatunk majd, mint az előzőn. Mert lesz min csámcsogni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon pörgök. Jobban mint az 5. előtt. Nehogy estig felrobbanjak. Sajnos már nem lehet szörfözni a videók közt, mert már így is pár kép lespoilerezte "Columbo feleségét." :cry:

 

Egyelőre az Andor felé hajlott a kezem egy szavazásnál a sorozatok közül, ahol Ahsoka toronymagasan vezet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy kézifék behúzásra nem érdemes számítani, sőt szerintem revelatív értékét tekintve ez az epizód volt a legizgalmasabb, bár az érzelmi katarzis miatt nekem az előző jobban tetszett. Ettől még sokat haladt előre a történet, több dolog is a helyére kerülni látszik, amit eddig találgattunk, hogy mégis hogyan történhetett. Emellett nagyon szerethető, kedves igazi kis Star Wars pillanatok voltak benne egy-egy jelenetben, ami színesítette a hangulatot. Ráadásul vizuálisan továbbra is szenzációs a sorozat... volt egy olyan snitt benne, amit azonnal bekeretezve kitennék a falra. Szerintem amit lehetett várni ettől a résztől az előző után az gyakorlatilag mind benne volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Donát írta:

Számomra ez a STAR WARS. Nagyon tetszett

Tényleg ez a sori emlékeztet leginkább Lucas stílusára. Azok az apró gegek, ami miatt olyan meseszerű marad, mosolyt csal az arcomra, ezért megbocsájtom, hogy itt-ott suta. 

Ezt a részt külön ajánlanám azoknak is akik, amúgy csak a filmeket látták, mert önmagában megválaszol néhány sagán átívelő kérdést. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.