Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

24 perccel korábban, Bence1997 írta:

A teaser több volt, mint fél perc, mert a kiszivárgott verzió is 1 perces volt és utána ha jól olvastam, volt adag még bőven.

Nekem nem tűnt annyinak ott a helyszínen. Fél percesnek tűnt először, aztán tíz másodpercesnek éreztem, és a végén már bánkódtam, hogy alig egy másodpercet mutattak az egészből. :D 

 

25 perccel korábban, Bence1997 írta:

A High Republic paneljén levetítették, szóval aki nem tudott részt venni a Celebration Stage-en (vagy a másik két Stage-en), az megcsodálhatta a szombati panelen. @Rixon például így látta.

@Pildi is ott látta, ha jól rémlik. De az Andor 2. évadának teaserét is levetítették az első évad készítésével foglalkozó panelen. Meg talán valahol a Skeleton Crew teasere is lefuthatott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nekem nem tűnt annyinak ott a helyszínen. Fél percesnek tűnt először, aztán tíz másodpercesnek éreztem, és a végén már bánkódtam, hogy alig egy másodpercet mutattak az egészből. :D 

 

@Pildi is ott látta, ha jól rémlik. De az Andor 2. évadának teaserét is levetítették az első évad készítésével foglalkozó panelen. Meg talán valahol a Skeleton Crew teasere is lefuthatott.

Igen, ott láttam. Véletlenül keveredtem oda a panel vége felé, s egyszer csak rám szólt az egyik bizti őr, hogy tegyem el a telefont. Na akkor már sejtettem, hogy lesz valami. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit átfutottam újra a jegyzeteimet:

 

Acolyte Trailer:

A templomban jedi padawanok tanulnak egy békés tréning során, ami hasonló Yoda EpIIes jelenetéhez.

 

Egy kocsma szerű lebujban egy aszasszinnak kinéző csaj és egy idősebb, erőben jártas, képzett nő összeakadnak.

 

Láttunk egy Neimodiait, ami alapján talán a Trade Federation visszatér.

 

Volt benne egy ázsiai Jedi mester aki okitja a tanoncokaf. (Kapunk amúgy egy wookie jedi mestert is bár ő nem rémlik a trailerből.)

 

Több jelenetet is bevágtak egy jégbarlangos bolygóból ahol Jedik kalandoztak, gyanúsan Illumnak nézett ki.

 

A trailer legvégén sok-sok Jedi aktiválja a fénykardját és közösen néznek szembe egy sötét fenyegetéssel, ami ilyen bokros gazos növényzet mögött történt. 

 

Es az egészet az alábbi narráció kísérte, amelyet talán az asszaszin vagy az idősebb nő narrált:

 

Lényegtelen hogy helyes vagy helytelen. A lényeg a hatalom, és hogy kik tudnak hozzáférni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Hát ez k....va jó :D

a régebbi leak-et már láttam, de pont a lényeg hiányzott belőle.

Fantasztikusan jól néz ki, fantasztikusan jó a hangulat. Jól megragadták a korszakot, de már érezhetően ott van az előzményfilmek hangulata is.

Nagyon jó, nagyon várom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Hanelle M. Culpepper rendezte az évad hatodik és nyolcadik epizódját. A hölgyemény olyan sorozatokban vett részt rendezőként, mint a Star Trek: Picard, Star Trek: Discovery, The Flash, Gotham, Lucifer, Empire, Castle, csak hogy egy párat említsek. :)

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Akkor nézzen OT-t, ST-t, Andort, The Mandaloriant, The Book of Boba Fettet, Solót, TBB-t vagy Rogue One-t, azokban alig akad vagy egyáltalán nincs. Aki ennyi széria és film között nem találja meg a fogának valót, az vagy nem keresi, vagy k*rvára nem a Star Wars franchise-ban kéne kutakodnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Bespin Bulletin legutóbbi információi szerint a széria 2024 második negyedévében érkezhet (április 1-június 30 között). De hozzátette, hogy a jelenlegi írói és színészek sztrájkja módosíthatja az egészet. Már most vannak hírek, hogy a Disney és a WB az őszi filmjeiket akár el is tolhatja egy későbbi időpontra (a színészek ugye semmilyen módon nem promózhatják a filmjeiket/sorozataikat). Sőt, legutóbb azt olvastam, hogy ez az egész sztrájk 2024-be is beletorkollhat. A SAG tagjai nemrég hajlandóak lettek volna leülni tárgyalni újra, de a stúdiók elutasították azt.

 

 

Eközben az EW az Acolyte interjúit adja ki most. Dafne Keen, Charlie Barnett és Manny Jacinto ezeket az információkat osztották meg:

- Dafne és Charlie jediket játszanak (Dafne ugye már korábban megerősítette, hogy egy idegen szerepébe bújik), viszont Manny csak annyit mondott: ő egy szimpla fickót alakít. :D

- Mindhárman leborultak Lee Jung-Jae alakítása előtt. Kiemelték, hogy ő nem is tudott angolul, a forgatás ideje alatt tanulta meg a nyelvet napról-napra.

- Ha szerettük a Qui-Gon és Obi-wan vs. Darth Maul harcot, akkor ezt a sorozatot imádni fogjuk. Charlie szerint még jobbak itt a harcok, remek kaszkadőr csapatuk volt.

- Kevesebb fegyverrel való akciót fogunk látni. Itt sokkal inkább előtérbe kerül a fénykardokkal való párbaj és a kéz a kéz elleni akció.

- Manny arra a kérdésre, hogy ez hasonló lesz, mint az Andor azt felelte: "Az Andor inkább felnőtteknek szólt, felnőtt témákkal, lehet, hogy a gyerekek nem értettek belőle sok mindent, de lehet hogy igen. Viszont szerintem - és lehet, hogy elfogult vagyok - ezt a sorozatot az egész család élvezheti. Mindent érteni fognak és remekül fognak szórakozni rajta."

- Charlie szerint ez az a sorozat, amelyet mindenki nagyon várt és kért. Ez a válasz rá. Charlie szeretett volna látni több idegent, több jedit, több világot, stb. Ettől a sorozattól megkapta.

  • Nagyon tetszik 4
  • Meglepő 1
  • Köszönöm 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.