Ugrás a kommentre

1x09 - Bounty Lost


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Van egy olyan érzésem, hogy Nala Se motivációi ki fognak derülni. :)

 

Én egyébként arra tippelek, hogy kettős dolog van a háttérben: egyrész érzelmi, mintha a kislány saját gyermek lenne, másrészt tudományos. Ha nem is kerül vissza Kaminora, de legalább nem pusztul el egy értékes fejlesztés eredménye.

 

Mivel az Omega az utolsó betű a görög ábécében, lehetséges, hogy ő volt Jango utolsó és a legjobban sikerült nyersklónja. Tudományos szempontból is kár lenne érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Viszont ez felveti a kérdést, hogy akkor Alpha és Omega között volt e még nyersklón? Vagy Omega olyan pepöcül sikerült, hogy hátradőltek egyből, hogy elérték a csúcsot?

A 0-ás klónok, ők nem ide tartoznak? 

Kövezzetek meg, de mintha úgy emlékeznék, hogy a 0-ások is az elsők között készültek. 

(Lehet nagyon messze járok, akkor sorry)

 

Az SW Republic képregényből ugrott ez be, azt régebben szerettem olvasni. :)  

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Iqvi írta:

A nullások már legends.

Off course......
Ez sem kánon, aminek van vagy lenne értelme, az természetesen legenda...... 

Ki az a személy aki ezt eldönti, Kennedy? Lucas? 

Egyetlen személy dönti el, mi hova tartozik? 

 

Még jó, hogy megvan a szabad rajongás, valami iránt, ja NINCS!!!!!!

 

Pedig jó lett volna, a 0-ás klónokat, vagy mélységi felderitőket is bevonni, mint alany...  
Vicc az egész, amit az SW-vel csinálnak...

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 minutes ago, Cpt. Rex said:

Off course......
Ez sem kánon, aminek van vagy lenne értelme, az természetesen legenda...... 

Ki az a személy aki ezt eldönti, Kennedy? Lucas? 

Egyetlen személy dönti el, mi hova tartozik? 

 

Még jó, hogy megvan a szabad rajongás, valami iránt, ja NINCS!!!!!!

 

Pedig jó lett volna, a 0-ás klónokat, vagy mélységi felderitőket is bevonni, mint alany...  
Vicc az egész, amit az SW-vel csinálnak...

Neked most mi az isten bajod van? Annyit mondtam, hogy a nullások már a legendákba tartoznak. Meg is néztem most Wookiepedian, és semelyik kánon tartalomban nem jelentek meg. Csak legendsben. De attól, hogy azt mondtam, hogy a nullások a legendákba tartoznak, még nem mondtam, hogy amit róluk írtál ne lenne igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Neked most mi az isten bajod van? Annyit mondtam, hogy a nullások már a legendákba tartoznak. Meg is néztem most Wookiepedian, és semelyik kánon tartalomban nem jelentek meg. Csak legendsben. De attól, hogy azt mondtam, hogy a nullások a legendákba tartoznak, még nem mondtam, hogy amit róluk írtál ne lenne igaz.

Szomorúvá tesz, és egyben dühit is, ez a kánon, nem kánon dolog. Nem rád vagyok mérges, nyugi. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Egyetlen személy dönti el, mi hova tartozik? 

Ez nem egyesével van különválogatva. Ennél sokkal egyszerűbb az egész. Ami 2012 ősze előtt született abból minden legenda, kivéve a hat SW filmet és a TCW sorozatot. Azok kánonok, ahogy az azóta született Disney produktumok is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Még jó, hogy megvan a szabad rajongás, valami iránt, ja NINCS!!!!!!

 

Senki nem mondta, hogy nem szeretheted a Legendákat. De az íróknak szükséges különválasztani, hogy mi az ami hivatalosan megtörtént az univerzum idővonalában, és mi nem, mert különben csak káosz lenne az egész idővonal (most tekintsünk el Filoni egyes húzásaitól). Amúgy sem túl bonyolult a rendszer, Bomarr leírta hogyan zajlott ez, annyi különbséggel, hogy én 2014-re emlékszem, amikor a szétválasztás történt (mondjuk 2012 ősze és 14 között nem igazán született semmilyen új tartalom, szóval mindegy)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Fennec és Bane párharcát emelném ki. Szépen építik Fennec renoméját. Kiválóan helyt állt, sőt, meg is nyerte lényegében a harcot azzal, hogy szabotálta a végén Bane hajóját. Bane biztos nem hagyja ezt annyiban. A Nala Se - Omega kettős amit fentebb boncolgattatok érdekes fejtegetés. Omega mindenkivel barátságos, gyorsan kötődő típusnak tűnik, érdekes lenne, ha pont Nala Sevel nem lenne ilyen kapocs... fura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Kiváló rész lett. Tele volt feszültséggel és izgalommal. Fennec és Cad harca nagyon szépen kivitelezett. Külön nagyon tetszett a klónozó állomás, ez egy nagyon jó helyszíne. Omega és a többiek érzelmi alapú kötődése fantasztikus lett. Ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.