Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lucifer S2 finálé: tetszett. Szépen lerendezték a dolgot, és a vége :?

 

Lucifer szárnyakkal? Akkor ez bizony flashback lesz. :D Hallottam olyan híreket, hogy a maradék 4 rész egy-egy karakterre koncentrál, és gondolom az egyik elmeséli majd, hogy Luci hogyan érkezett a Földre - és gondolom azt is megtudjuk, hogy hogyan szabadult meg tőlük Maze segítségével :)

 

A részre még visszatérve:

A dokit sajnáltam, már azt hittem vége lesz neki, de szerencsére Amediel alkotott egy nagyot. Az pedig aztar*hadt volt! :D

Mama pedig a semmibe ment el?

 

 

Lucifer

 

Már miért lenne flashback? Az is lehet, hogy az apja így köszönte meg azt, hogy nem mentek vissza a pokolba. Újra lett szárnya. Bár azt nem tudom hogy kerül a sivatagba. És milyen maradék négy rész? :D Lesz teljesen új évad nem szerintem, de az biztos nem négy részből fog állni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer

 

Már miért lenne flashback? Az is lehet, hogy az apja így köszönte meg azt, hogy nem mentek vissza a pokolba. Újra lett szárnya. Bár azt nem tudom hogy kerül a sivatagba. És milyen maradék négy rész? :D Lesz teljesen új évad nem szerintem, de az biztos nem négy részből fog állni.

 

 

 

1. szerintem azért flashback, mert pont hogy van szárnya. Nem hinném, hogy apuci visszaadná a szárnyait csak azért, mert inkább a Földet választotta.

2. a maradék 4 részt úgy értettem, hogy ebből az évadból lett volna még 4 rész, és azokat átrakták a 3. évadra. :) Azt olvastam, hogy ezek a részek egy-egy karakterre fókuszálnak --> innen van szerintem az is, hogy Luci hogyan került a Földre és hogyan szabadult meg a szárnyaitól.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Chuck/Smallville/Stargete Universe sorozatok lázárulta óta egyetlen sorozatot sem követtem, de ezzel lehet, hogy kivételt teszek:

 

Hogy a fenébe lehet youtube videót beilleszteni?

 

http://www.youtube.com/watch?v=Yy9sKeCE8V0

 

edit: szóval -s

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Prison Break évadot végignézte valaki?

 

Szerintem nem volt rossz, hozta azt a színvonalat, amiért anno szeretni lehetett ezt a sorozatot (és most nem a 3. évadra, vagy a 4. évad második felére gondolok). A sztori végig érdekes és feszültség-teli volt, ahogy a fordulatok és meglepetések sem maradtak el. A "miértekre" szerintem kielégítő és ésszerű magyarázatokat kaptunk (bár egy kapcsán hiányérzetem van), és mivel a történetnek is láttam értelmét, nem tartom fölöslegesnek ezt a folytatást. A 9 rész abból a szempontból jó döntés volt, hogy így kevesebb lehetőség volt időhúzásra és a cselekménynek végig pörögnie kellett, viszont én pl. szívesebben néztem volna többet magából a "szökésből", annak megtervezéséből és kivitelezéséből. De így sincs okom a panaszra. Poseidon érdekes volt, Michaelnek eddig nemigen volt dolga hasonló észjárású ellenséggel (bár Mahone okos volt, azért mégsem egy kategória). Tetszett, hogy a kirakós darabkái apránként kerültek a helyükre, és a végére minden értelmet nyert.

Nincs kizárva a 6. évad (sőt, a FOX, a készítők és a színészek is benne lennének), de egyelőre kivárnak egy jó alapötletet, ami jó hozzáállás. Szóval jövőre még biztos nem lesz folytatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Doctor Who - a múltkori földinváziós részt az uccsó felvonással jól elcseszték, de nagyon ajánlom Moffatnak, hogy az utolsó részeket ne szúrja el. Pláne, ha ilyen remek felvezetőt kap a zárás. :clap:

 

Két Mester és a Cybermanok megteremtése? Ha ezt jól viszik végig, az remek leköszönése lehet a 12-esnek és Moffatnak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek, hogy a filmekvilágába beleszövike-e majd ezt, mert eddig a sorozatok terén elég egyoldalú az utalgatás. Ennél lehet, hogy más lesz a helyzet, hisz ezt eleve mozifilmnek szánták.

 

Mindenesetre Iwan Rheon miatt várós. Ha csak fele olyan jó karakter lesz, mint Havas Remsey, akkor már egy piros pont jár az Inhumansnak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, nő lesz a Doktor. Tudtuk, hogy eljön majd ez az idő, és az utolsó két évad után (amikor két férfi karaktert is láttunk nőként visszatérni) már biztos volt, hogy ez az idő nincs messze. És én őszintén szólva, drukkoltam is egy fekete, meleg, női Doktorért, csak azért, hogy totálisan kiverhessék a biztosítékot. :evil: De viccet félretéve... Szerintem ezt nem most kellett volna megjátszani.

 

 

Nem közvetlen azután, hogy a Mester is nőként tért vissza. Most vagy el kellett volna még telnie egy-két Doktornak, vagy nem a Mesternek kellett volna előbb nőnek lennie. De ez most nekem így olyan snassz. Láttunk Missy után Docy? Mi ebben az érdekes? Zsinorban a harmadik női Időlord. Meh... uncsi!

 

 

A színésznőről nem tudok mit mondani, az Attack the Blockot láttam, de mivel az a film nem volt valami maradandó alkotás számomra, így most még azon is elgondolkodtam, hogy kit játszott?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt remélem, hogy jól építik fel a karaktert. A női Mesternél pláne most az utolsó évadban jól megoldották. Kicsit más, de például Billy-nél, hiába volt jó a szinésznő egy csomó epizódban nem tudták kellő természetességgel kezelni azt hogy leszbikus. Amikor már minden epizódban előjött azzal hogy "ja egyébként a nőket szeretem" kezdett rohadt uncsi lenni. Ezt az oldalát igazán csak a nyitó meg a záró epizódokban kezelték jól a többiben nem egyszer elég erőltetett szövegeket adtak a szájába és sokszor a szexualitását akkor is előrángatták amikor ennek az adott kontextusban semmi értelme és jelentősége nem volt. Ellenpéldának ott van Jack kapitány, aki biszexuális volt, de ez mindig jól volt kezelve.

Én csak attól félek, hogy túl nagy feneket kerekítenek majd a scriptben annak hogy a Doktor nő. Remélem a részekben nem lesz jelenetek egész rakása erre felépítve. A karakter legyen természetes. A szinésznőt nem ismerem de drukkolok neki. Remélem jó részeket irnak neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt remélem, hogy jól építik fel a karaktert. A női Mesternél pláne most az utolsó évadban jól megoldották. Kicsit más, de például Billy-nél, hiába volt jó a szinésznő egy csomó epizódban nem tudták kellő természetességgel kezelni azt hogy leszbikus. Amikor már minden epizódban előjött azzal hogy "ja egyébként a nőket szeretem" kezdett rohadt uncsi lenni. Ezt az oldalát igazán csak a nyitó meg a záró epizódokban kezelték jól a többiben nem egyszer elég erőltetett szövegeket adtak a szájába és sokszor a szexualitását akkor is előrángatták amikor ennek az adott kontextusban semmi értelme és jelentősége nem volt. Ellenpéldának ott van Jack kapitány, aki biszexuális volt, de ez mindig jól volt kezelve.

Én csak attól félek, hogy túl nagy feneket kerekítenek majd a scriptben annak hogy a Doktor nő. Remélem a részekben nem lesz jelenetek egész rakása erre felépítve. A karakter legyen természetes. A szinésznőt nem ismerem de drukkolok neki. Remélem jó részeket irnak neki.

Mondjuk Bill nem zavart, de így visszagondolva igazad van, tényleg néha akkor is előrángatták a dolgot, amikor baromira nem kellett volna, és túl sokszor volt ez téma. Remélem, jól oldják meg, bár én most kicsit jobban féltem a sorozatot a rajongóktól. Az anyázás már most durván elkezdődött. Nehogy aztán az legyen, hogy a rajongói nyomásra egy év után újra regenerálódik, mert akkor hülyét kapok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezony! Először nézem majd a sorozatot naprakészséggel. Remélem nem lesz TWD érzetem..

 

Én sajna a TWD -nél le vagyok maradva. :D Ha jól tudom, a 3. évad elején tartok, a börtönnél. Sajnos a kezdeti lelkesedés - ami kb. 3 éve volt - mostanra megszünt, és idén ha jól emlékszem, talán 1 részt láttam, de nem vagyok benne biztos. Viszont sajnos a drága internet elspoilerezte nekem a 7. évad elejét. :(

 

A GOT -ot már nagyon várom. Holnap kb. mikorra várható felirat hozzá? Jobban szeretném úgy élvezni a részt, hogyha értem, mit mondanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.