Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem vannak bejövős dolgok: Robin, Revan, maga a látványvilága. De Beast Boy nálam eléggé "éppen hogy" kategória, míg Starfire abszolút negatívum. Már az zavarja a nózimat, hogy más etnikumú - de ezt még valamennyire beveszi a gyomrom - de ahogy kinéz... no comment. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Revan

Raven :P :)

 

 

Annyira nem ismerem a képregényes Titánokat, de a trailerből az jön le, hogy Dicknek kezd elege lenni a sidekick szerepből vagy magából Bruceból, gondolom akkor ez az Éjszárnnyá válás első lépése Dick számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Itt a Titans előzetese, amely majd idén ősszel fog jönni a DC Universe streaming szolgáltatásra. Hát egyelőre nem tudok mit mondani. :|

Nem biztos, hogy rossz lesz ez, de az 100%, hogy teljesen más lesz a 2003 és 2006 között futó sorozathoz képest, melyet a napokban fejeztem be. Ravent még meg kell szoknom, a külseje végül is nem olyan gáz. Remélem, a jelleme ugyanolyan lesz ebben a sorozatban is, mint a rajzfilmben.

Starfire elképesztően gagyi, mintha az utcáról véletlenszerűen választottak volna ki egy embert.

Robin egészen jó, Beast Boy is bejövős. 

Cyborgra meg felettébb kíváncsi vagyok, őt - ha jól láttam - nem mutatták.

 

Ja, és egyvalakit várok, hogy feltűnjön:

Spoiler

Terra!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, luke19 írta:

Starfire kivételével nekem bejövős!

Starfire nekem se jön be de nyilatkozták h ez csak egy álruha, mert épp nyomozni fog egy diszkóban, és hogy csak azért van rajta ez a ruha/kinézet. És mivel a többiek sztem full jól néznek ki, ezért próbálok nem aggódni miatta sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Mondjuk az nem baj :D 

Miért? Egy baja van annak a sorozatnak, hogy néhány rész megbotránkoztatóan gyerekes (ahogy már szó volt róla itt korábban). Ezt leszámítva a karakterek nagyon jól ki lettek dolgozva, a rajzok egészen jók, s akcióból sincs hiány. Mellesleg a szinkronok is brutálisan el lettek találva (az angol és a magyar egyaránt). Slade szerepeltetése pedig csak hab a tortán!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Pont ezért, nem baj, hogy az új sori nem hasonlít rá.

Oké, de ezt az egy tényt leszámítva nem baj, ha hasonlít rá. :D Például abban, hogy a karakterek jól festenek, remekül ki vannak dolgozva, illetve megjelenik Terra, Slade... és még sorolhatnám. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az új TMNT-sorozat trailere. Szánalmasak ezek a figurák. Legalább annyira rajongok a Tini nindzsákért gyerekkorom óta, mint a Star Warsért, de ezt az előzetest végig sem bírtam nézni. Egyrészt mert már a 529. bőrt húzzák le szerencsétlen teknőcökről, másrészt borzasztóan festenek a figurák. Ja, és April O'Neil fekete??? :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is felkeltette az érdeklődésem a Titans, az 1. évadot biztos megnézem. Tetszik a sötétebb tónus, ami körüllengi a trailert. Örülnék végre egy darkosabb DC-sorozatnak, mert az Arrowverse-re ez kevésbé jellemző. Egyelőre egy negatívumot tudok említeni, ez pedig Starfire. Remélem, hogy az itt látott külseje valóban csak valami álca része lesz, nem pedig állandó, ellenkező esetben nagyon mellé lőttek a castinggal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Nekem is felkeltette az érdeklődésem a Titans, az 1. évadot biztos megnézem. Tetszik a sötétebb tónus, ami körüllengi a trailert. Örülnék végre egy darkosabb DC-sorozatnak, mert az Arrowverse-re ez kevésbé jellemző. Egyelőre egy negatívumot tudok említeni, ez pedig Starfire. Remélem, hogy az itt látott külseje valóban csak valami álca része lesz, nem pedig állandó, ellenkező esetben nagyon mellé lőttek a castinggal.

Akkor ez az Arrowverse része lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Gondoltam, nosztalgiából végignézem a 2006-os Power Rangers: Mystic Force-t. Emlékszem, anno még a Jetixen ment. Akkoriban, kb. 9-10 évesen még nagyon menő volt, emlékszem, mennyit ökörködtünk az iskolában, az udvaron, a "réndzsöröket" utánozva. :) Mindig csak pár részletet kaptam el belőle a tv-ben, de tetszett, ezért elhatároztam, hogy egyszer mindenképpen végignézem. 11-12 év után sikerült. :D 

Háát, 9-10 évesen azért jóval menőbb volt... Ennyi idősen már nem nyűgözött le annyira, egyenesen rémgagyi volt. (Szerencse, hogy csak 32 részes a sorozat.) Nosztalgia, gyerekkori emlékek ide vagy oda, Párszor -főként a sorozat közepénél - megfordult a fejemben, hogy hagyom az egészet a fenébe, de nem, már csak azért is végignéztem! És egyébként nem bántam meg, mert a végére egész jó lett, még mai fejjel is. :)

Ami egyenesen borzasztó volt, az az animáció, illetve a figurák. Nem is az a baj, hogy a szörnyetegek nem CGI-jal lettek létrehozva, hanem hogy rémesen bénák voltak a jelmezeik. Mert például a '90-es évekbeli Tini nindzsa-filmekben is jelmezesek voltak a figurák, de mégis kafán néztek ki, és még mozgott is a szájuk! Ezek meg... Mintha farsang lett volna. :lol: És nem mozgott a szájuk.

A szereplők egyébként szerethetőek voltak, a sztori is egész érdekes, és ami legfőképpen egyben tartotta a sorozatot, az a Rangerek közötti kémia.

 

Nagyon jószívűen adok rá 10/6-ot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CBS elkaszálta az Agymenőket! :o A 12. évad lesz az utolsó. Az ok az, hogy Jim Parsons (Sheldon alakítója) már nem akarja folytatni a sorozatot. Így a CBS úgy gondolta, hogy Sheldon nélkül nincs TBBT.

 

Más:

A Gotham 5. évad epizódcímei egyelőre:

1. rész: Year Zero (0. év)

2. rész: Trespassers (Birtokháborítás)

3. rész: Penguin, Our Hero (Pingvin, a mi hősünk)

4. rész: Ruin (Romlás)

5. rész: Pena Dura

6. rész: The Air is Getting Slippery (A levegő csúszós)

7. rész: ---

8. rész: I am Bane (Én vagyok Bane)

 

Állítólag az év végéig fognak forgatni - akkor lesz meg a 10 rész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.