Ugrás a kommentre

Reva, a Harmadik Nővér


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Leia elfogása kapcsán eszembe jutott egy olyan gondolat, miszerint Reva esetleg eljutna Luke-hoz is. Ez esetben Kenobi ölhetné meg. Már persze ha addigra összekapja magát. :) Örülnétek egy ilyen forgatókönyvnek? 

A logikus az lenne, ha Kenobi ölné meg. Mielőtt meghalna, elmondaná Reva, miért is gyűlöli annyira Kenobi-t. 

Nem hiszem, hogy Leia-t bántaná. Biztos érzékelte, vagy érzékelni fogja majd, hogy erőérzékeny a kislány, és talán ő maga jutna eszébe, ennyi idősen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Nem hiszem, hogy Leia-t bántaná. Biztos érzékelte, vagy érzékelni fogja majd, hogy erőérzékeny a kislány, és talán ő maga jutna eszébe, ennyi idősen. 

Nem is bánthatja, hisz egy szenátor lánya. Már azért is lecseszték mert elrabolta. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem itt még a Főinkvizítor bekavarhat. Ugye a Rebelsben hal meg, ergo valamikor vissza kell térnie. És gondolom az lesz majd a fordulópont Reva életében. Onnantól még a Birodalom is ő rá fog vadászni.

Aztán lehet, hogy végül túléli a sorozatot. Vagy Vader megöli, amiért hibát vét. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem is bánthatja, hisz egy szenátor lánya. Már azért is lecseszték mert elrabolta. :) 

Szerintem simán megölné, rákennék egy bűnözőre, és le van tudva.....

Úgy is elrabolták, szóval rákenik valamelyik már halott elrablóra, és le is lenne tudva.....

 

Meg fogja érezni, hogy erőérzékeny a kiscsaj, és nem bántja. Viszont akkor ki fog derülni, hogy nem Organa lánya.. :P  

Legalábbis Reva tudni fogja, hogy nem a szenátor az apja. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem két dolog volt érdekes az új részben. Az első, hogy amikor Vader csak úgy kitörte a kölyök nyakát, Reva arcán látszik, hogy ez sok(k) volt neki. Egy kis emberség a számító gazember arc mögött. Apróság, de nagyon tetszik (és ez a borzasztó színésznő).

A másik, hogy szóba került az, hogy a Birodalom az Erőérzékeny gyerekeket is elviszi. Nos, ez megint egy Rebels kapcsolat, hiszen ezt abban láthattuk először. Egyszer, amikor Ezra beépült a lothali birodalmi akadémiára (Breaking Ranks), és miután azonosították, hogy Erőérzékeny, a Főinkvizítor már meg is jelent, hogy begyűjtse. És ugye Ezra itt ismerkedett össze Zare Leonisszal, aki a testvérét kereste, Dharát, akit az Erőrézékenysége miatt szintén elrabolt a Birodalom. A másik eset pedig, amikor a Hetedik Nővér és az Ötödik Fivér Erőérzékeny csecsemőket raboltak el (The Future of the Force). Mindez ugye az Aratás-projekt keretében történik, és most erre utaltak.

Az is érdekes, hogy Obi-Wan irányából előhozták azt is, hogy az ifjoncokat nagyon korán elvitték a szüleiktől.

Nos, érdekes számomra, hogy Reva eléggé bosszús lett a Jedi Rend jelének láttán, és már az első részben is inkább úgy tűnt, hogy az egész Jedi Rendet rühelli, nem kizárólag Obi-Wan Kenobit. Mi van, ha a Jedikre már azért megorrolt, mert elvitték a családjától, aztán a 66-os parancs után bár azt megúszta, az Aratás-projekt révén mégis bedarálta a Birodalom. Vagy alternatívaként a Jedi Rend nem fogadta be, mert mondjuk túlkoros volt, és emiatt a "csatornákban kellett maradnia", aztán végül az Aratás-projekt talált rá, ahol kiélhette az ambícióit és a Jedik iránti haragját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy a testvérét szakították el tőle és a családjától (ha volt neki persze), és ő lelte halálát az Order 66 alatt. Ez is lehet egy motiváció, hogy miért gyűlöli a Jediket és Obi-Want pl.

Persze lehet már nyakatekert a gondolatmenet, de simán lehet ezért emlegették ezt a gyerek elszakítós dolgot többször is a részben.

Igaz, egyszerűbb ha ő volt ifjonc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az erőérzékeny gyerekek, hogy kerültek a Jediekhez? Csakúgy simán elszakították őket a családjuktól? Csak azért kérdezem, mert mi van, ha Obi-Wan is ludas abban, hogy Reva távol került a családjától és Kenobinak valamilyen formában köze lehetett hozzá, hogy Reva a Jedikhez került? És ezért haragszik rá ennyire a Harmadik Nővér. :hmm: Lehetséges volna?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reva korából adódóan nem hiszem, hogy Obi benne lett volna abban a csapatban akik új alanyok után kutattak. Most, hogy összejött Leiával, biztos fény derül a múltjára és az indítékaira. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindegy, csak nyírják ki. Letojom milyen sérelem érte, nagyon sok gaztettet követett el egykori társai ellen. Hány Jedi halt meg miatta? Már egy miatt is halált érdemel. A legjob lenne ha Vader ölné meg. A hosszú nyelve Vader valagában sem mentené meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Yoda József írta:

Inkább GI térjen vissza és nyírja ki. Személy szerint engem nyugtalanít, hogy eddig a sorozatban is úgy kezelik, mintha meghalt volna

Engem az nyugtatna meg, ha ez a GI nem a rebelses GI lenne. :) Akkor jobban el tudnám fogadni a mostanit, és még az is több értelmet nyerne, hogy Rupert nem nézte meg a Rebelst. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a karakter kifejezetten a Rebels miatt jött létre, onnan emelték át. Nyilván nem fognak szembe menni vele. Viszont láthatóan parkolópályára akarták tenni ami érthető. A legutóbbi rész jobban is működött nélküle. Majd az utolsó részben tisztázzák hogy mi lett vele. Rubert is azt mondta hogy képbe hozták hogy a karaktere mit fog csinálni a Rebelsben. Minek csinálták volna ezt ha tojnak a Rebelsre? :) Arra a Rebelsre aminek épp az élőszereplős folytatását forgatják.

Ja és ez ugyanaz a karakter mint a Rebelses, hisz már felbukkant az ep.3 után közvetlenül játszódó képregényekben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol olvastam, hogy a Pau'anoknak két gyomra van? Elvileg valami kánon műben szerepel ez az infó. Talán a Last Shot? És talán valami olyan magasságban szúrta meg Reva GI-t, ha jól emlékszem. Ezen infó alapján simán túlélte. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Donát írta:

Engem az nyugtatna meg, ha ez a GI nem a rebelses GI lenne. :) Akkor jobban el tudnám fogadni a mostanit, és még az is több értelmet nyerne, hogy Rupert nem nézte meg a Rebelst. :lol:

Mennyi esélye van, hogy két pau'an - amely azért nem egy túl gyakran látott faj - is ugyanazt a pozíciót éri el, amely a két Sith után a legmagasabb az Erő szempontjából?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Valahol olvastam, hogy a Pau'anoknak két gyomra van? Elvileg valami kánon műben szerepel ez az infó. Talán a Last Shot? És talán valami olyan magasságban szúrta meg Reva GI-t, ha jól emlékszem. Ezen infó alapján simán túlélte. 

Így van a Last Shotban szerepel hogy két gyomruk van. Közben konkrétan rákérdeztek a sorozat írójánál hogy mi van a Főinkvizitorral és elmondta, hogy a kánon egysége roppant fontos és nem törik meg a kánont. Remélem ez mindenkit megnyugtatott :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Fennec túlélte a gyomorlövést, úgy hogy Boba még ezután végighurcolta a fél sivatagon, akkor egy Főinkvizítor, aki a Sötét oldalt szolgálja nehogymár ne élje túl. De mondhatnám a már klasszikust érvelést is: ha Darth Maul túlélte a kettévágást, aki ráadásul még nem tudom mennyit zuhant lefele, akkor mindenki megnyugodhat, hogy a Főinkvizítor is túl fogja. 

 

Másrészről központi szerepe van a Rebelsben. Egy több évados, kánonnak számító sorozatot csak nem fognak azért felrúgni, amikor Ahsoka fénykardjának a színén mekkora háborgás ment, hogy más mint egy könyvben. Nem is értem, hogy merülhet fel egyáltalán, hogy végleg kinyírták. Ezt a maradék 3 részt végiglábadozza valamerre, majd vissza fog térni, mindenki nyugodjon meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Mennyi esélye van, hogy két pau'an - amely azért nem egy túl gyakran látott faj - is ugyanazt a pozíciót éri el, amely a két Sith után a legmagasabb az Erő szempontjából?

Csak félig viccesen mondtam. :) Ami tény, hogy Rupert Friend GI-a az egyik legkevésbé tetsző elem számomra a sorozatból, így ha mégis lenne valami katyvasz, nekem könnyen bevenné a nem pau'an szimpla gyomrom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Donát írta:

Csak félig viccesen mondtam. :) Ami tény, hogy Rupert Friend GI-a az egyik legkevésbé tetsző elem számomra a sorozatból, így ha mégis lenne valami katyvasz, nekem könnyen bevenné a nem pau'an szimpla gyomrom. :)

Nagyon úgy tűnt, hogy halott. Már el is indult a hatalmi játszma az alsóbb számozású inkvizitor-ok között....

Sőt, még maga Vader is úgy mondta Reva-nak, hogy te lehetsz a következő Great Inkvizitor, ha úgy teljesitesz, ahogy elvárom. :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.