Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én se bánom, ha a IX után kicsit lelassulunk. Mondjuk én 2, maximum 3 éves kihagyást tippelek. :)

Nem baj barátom! Legalább kellően belemerülünk a dolgokba! Utána jöhet az új medence. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nem tudok úszni. :P

Majd merülünk mint a nyeletlen fejsze. :D 

2 perccel korábban, reaper írta:

Egy korszak ér véget, lehet nem is lesz baj egy kis szünet. Nem baj, ha az új mozis sorozatok eljövetele is jobban eseményszámba fog menni. Sorozatfronton meg lesz mit addig is nézni.

Szerintem ezt ismerték fel. Nem bántva a Marvel és egyéb univerzumokat, de messze az SW a leginkább spirituálisabb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is amellett vagyok, hogy inkább jöjjön egy ínségesebb időszak Star Wars filmek terén, ha cserébe aztán még minőségibb alkotásokat kapunk, amelyek mögött komoly kocepció áll és nem csak a "kötelező évi egy film" alapon gyártják őket a futószalagra. Én aláírom, hogy a Marvel Filmes Univerzumánál ez működik, de ha a Star Warsnál más stratégia kell a pozitív franchise bővítéshez, akkor legyen. Számomra az SW egyébként is mindig kuriózum volt, sajnálnám, ha esetleg egy-egy rossz piaci döntéssel szúrnák el. Mellesleg így is valóban el vagyunk kényeztetve a Disney felvásárvás előtti korszakhoz képest. Érdemes megnézni a 2012 novembere előtti és utáni korszakot. Én nem félek attól, hogy az SW láz filmek híjján apadna, hiszen érkeznek a tv- és animációs sorozatok + ki tudja, milyen csemegéket jelentenek még be ma nekünk. Minden esetre remélem, izgalmas este elé nézünk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két készülő trilógia viszont beindítja rendesen a dolgokat, ott még torlódás is lehet, egyelőre nem látható át, hogy melyik mikor érkezik, de ahogy elkészül az első rész , utána már tuti zsinórban kapjuk a filmeket, előtte jól jön némi szünet. Plusz sorozatok. Súlyos időszak lesz 2020 végétől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Kathleen Kennedy elmondta, hogy a következő évtized (és a még távolabbi jövő) során nem "csak" egy új trilógiát kívánnak alkotni, hanem egy új Sagát.

Jöhet az Old Republic Saga? :) 

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

És ami külön jó, úgy tűnik össze lesz hangolva Weissék és Rian munkája. 

Ha ezek így lesznek, annak nagyon örülök. Egy régi vízióm válhat valóra....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

A két készülő trilógia viszont beindítja rendesen a dolgokat, ott még torlódás is lehet, egyelőre nem látható át, hogy melyik mikor érkezik, de ahogy elkészül az első rész , utána már tuti zsinórban kapjuk a filmeket, előtte jól jön némi szünet. Plusz sorozatok. Súlyos időszak lesz 2020 végétől.

Sajnos úgy néz ki, hogy 2020 végétől biztosan nem. :para:

"There won’t be a new Star Wars film next year. And probably not the year after that either.
“We’re going to take a hiatus for a couple of years,” Lucasfilm president Kathleen Kennedy tells EW.“

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Brodie írta:

Sajnos úgy néz ki, hogy 2020 végétől biztosan nem. :para:

"There won’t be a new Star Wars film next year. And probably not the year after that either.
“We’re going to take a hiatus for a couple of years,” Lucasfilm president Kathleen Kennedy tells EW.“

Amikor a Disney bejelentette a Lucasfilm felvásárlást, 2012-t írtunk és 2015 decemberében jött az első epizód. És közben nem volt Mandalore, nem volt Cassian, "csak" animációs sorozat.

 

Úgyhogy ha most megint kell 3 év, hogy felkészüljenek a következő ciklusra és 2022-ben jön majd a következő film, miközben lesznek élőszereplős sorozatok és animációs is (TCW, Resistance, stb.), szeritem ez egy elfogadható ajánlat, még rajongói szemmel is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi sz*r is volt a 3 év várakozás. :D

A két élőszereplős sorozatnak örülök. De sajnálatos, hogy évekig nem lesz olyan alkalom, mint a tegnapi volt.

 

Azt elfogadom, hogy az a jó, ha előre megterveznek egy egész sagat és ez időigényes munka. Azt már nem értem meg, hogy miért akkor kell neki állni, amikor az egyik lezárul, miért nem párhuzamosan, amikor a készítőkkel már régóta van szerződés. De a Lucasfilm az én megértésem nélkül is köszöni szépen, jól van. 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Brodie írta:

Baromi sz*r is volt a 3 év várakozás. :D

A két élőszereplős sorozatnak örülök. De sajnálatos, hogy évekig nem lesz olyan alkalom, mint a tegnapi volt.

 

Azt elfogadom, hogy az a jó, ha előre megterveznek egy egész sagat és ez időigényes munka. Azt már nem értem meg, hogy miért akkor kell neki állni, amikor az egyik lezárul, miért nem párhuzamosan, amikor a készítőkkel már régóta van szerződés. De a Lucasfilm az én megértésem nélkül is köszöni szépen, jól van. 

Rian és a GOT-os srácok is szerintem teljes kontrollt kapnak a projekt fölött. Amit csak akkor tudnak gyakorolni, ha a korábbi projektjüket már lezárták. Rian biztos már régóta agyal, de az érdemi munkát még csak most tudja elkezdeni. A GOT-os srácok meg szerintem a GOT forgatás után tudtak elkezdeni dolgozni, ami azt jelenti, hogy az előkészületi fázis leghamarabb is csak 1 éve kezdődhetett meg. Azt ne feledjük, hogy amikor 2012-ben bejelentették, hogy 2015-ben jön a VII., már javában tartottak az előkészületek. Ilyen értelemben az innentől vett 3 év teljesen érthető. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne haragudj Brodie, de én örülök ennek a lassulásnak, mindig is ennek a híve voltam. Tudod, sokat szeretek pofázni egy-egy éráról, elmélyülni bennük. :D 

 

Bár a tegnapi nap az tömör gyönyör volt, ebben igazad van. De itt melyik nap nem az? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lesz lassítás, a sebesség ugyanaz marad, csak egy pár évre leállnak, hogy aztán ugyanolyan sebességgel folytassák utána.

Úgy van valószínűleg, ahogy Donát írta. Most jön az a szakasz, ami 2012-2015ig volt. Annyi különbséggel, hogy most minimum 2*8*45 percnyi élőszereplős sorozat legalább lesz közben. 

Amikor visszatérnek kb. 2022-ben, szerintem továbbra is jön évente egy film, csak talán rendező kirúgások nélkül és egymáshoz kapcsolódó filmekkel.

 

Az ismét jó korszak lesz vélhetően, csak jövő nyáron, amikor a IX. rész BD változatát rongyosra néztem, nem fog vigasztalni. Na de leálltam ezzel a témával, mert kár most egyedül sírnom, megvárom, amikor kb. 1,5 év múlva csatlakoztok hozzám :D  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Brodie írta:

amikor a készítőkkel már régóta van szerződés

Talán, mert a készítőknek más dolguk is van. Például egy Game of Thrones, és ha jól tudom, Johnson is akart még előtte egy másik filmet forgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, csupa finomság vár ránk az elkövetkezendő időkben:

- Galaxy's Edge

- 12 rész TCW (ebből 1 Bad Batch, 1 Mandalore ostroma és 1 ismeretlen! :yes:)

- The Mandalorian

- EpIX

- Jedi: Fallen Order

 

Holy sh*t! Ősszel elájulok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, DiO írta:

Hát nagyon sok dolgon már nem szoktam meglepődni az utóbbi időkben, de a hozzászólások  negatív tömkelege ami megy a magyar oldalakon az már kiveri a biztosítékot nálam. Nem kell, hogy mindenkinek tetszen minden, de az a sárdobálás ami megy az már egy kicsit sok. Én szeretném megkérdezni, az itt lévő tagokat, hogy látjátok ezt? Nekem már egy kicsit tele van a hócipőn azzal, hogy látatlanban fikáznak valamit egyes emberek.

Én már régóta nem foglalkozom túlságosan ezekkel. Néha elkap az inger, hogy vitába szálljak némelyik félkegyelművel, de nincs értelme így hagyom a fenébe. Ráadásul csak a pozitív energiákat rombolják. :)   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2013. 05. 01. - 21:55, Darth Krande írta:

Ti mivel tervezitek ünnepelni május 4-ét? Előtrilógia? Klasszikus? Mindkettő? :)

Pont olyan tájban fut be hozzám a Mace Windu és a Jedik hagyatéka képregény, szóval olvasással. :D

szerk.: Most látom, hogy ez már egy eléggé régi kérdés, nem tudom hogy bukkantam rá hirtelen...de ha úgy vesszük május 4 ismét nincs messze, és igaz amit írtam. :lol:

Szerkesztve: - mui-ruy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindkét opció megfelel, mármint ami a SW filmek rendszerességét illeti. Természetesen az lenne az ideális, ha évenként jönnének ki minőségi filmek, bár abban nem vagyok biztos, hogy az ilyen szintű rendszerességbe nem unnék-e bele. Mármint nem a SW-ba, hanem abba, hogy mindig x időben kapjuk őket, és hogy erre számítunk. Nekem az a legizgisebb opció, hogy ez is változzon, egyszer 1, máskor 2-3 év, stb.  teljen el két mozifilm között... tudjátok, csak hogy ne szokjuk meg a jót :-D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.