Ugrás a kommentre

Akik eggyé váltak az Erővel


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én egyetlen egy változtatásával (na jó kettővel) nem értettem egyet amit Lucas eszközölt a klasszikus trilógiában. Amikor Vader szájába adta a "No, Noooooooooooo" bőgést a tróntermi jelenetben.  Prowse eredeti. néma játéka, teljesen átadta számomra Vader lelki állapotát, amikor látta hogy a fiát gyilkolják. A lélektelen maszk (kellék) játszott. Köszönet Neki, a filmtörténet egyik leg ellentmondásosabb, leg összetettebb karakterének életre keltéséért. Isten nyugosztalja. Az általa dedikált képregényemet még nagyobb becsben tartom majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nyugodjék békében. :( Volt szerencsém élőben is találkozni vele, amikor itt járt Budapesten, még a Petőfi Csarnokban megrendezett Star Wars napok egyikén 13 évvel ezelőtt. Baromi rendes fickó volt, simán felállt az autogramosztó székből és fotózkodott bárkivel.

 

131919422_3925048267528018_8461072548508

 

Nyugodjon békében! :cry:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 5 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

Ez szörnyű. Én először a Jedi-növendék első könyve miatt ismertem meg őt, ugyanis azt is ő írta. Illetve ő a szerzője a Rúnalovagok című epikus fantasy-nek is, melyből az első három rész jelent csak meg magyarul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A Thrawn-trilógia mellett akkoriban, a két trilógia között a Tales of the Jedi képregénysorozat volt a legfontosabb EU-produktum a 90-es években. R.I.P.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény. Nyugodjék békében. A Jedi Históriák képregényei nagyon jók voltak. A Sötét Birodalmat nem kedveltem annyira, de emlékeim szerint Veitch volt az első, aki behozta a holokront a Star Wars-ba.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

51 éves korában elhunyt Rio Hackford, aki többek között a Mandalorian sorozatban is szerepelt.

Az IG-11 névre hallgató fejvadász droid performance artist-ja volt. (Szinkron szinésze talán?)

 

Az erő legyen vele! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Béke poraira. :(

 

A droidot Waititi szinkronizálta.

Rio feladata a forgatásokon való eljátszása volt. Felvett egy mozgásérzékelős szerkót és úgy személyesítette meg. Mint például Alan Tudyk a K-2SO droidot a Zsivány Egyeshez.

 

Plusz kapott egy másik mandis szerepet is. Ő játszotta a Riot Mar nevű fejvadászt.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.