Ugrás a kommentre

Akik eggyé váltak az Erővel


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Azért annak örülök, hogy megadathatott neki tavaly, hogy még egyszer eljátssza Leia hercegnőt, amely szerep az elmúlt 4 évtizedben valószínűleg egyszerre lehetett neki áldás és átok is.

 

Öröm az ürömben, hogy még láthatjuk majd jövőre a 8. részben. De vigasztalhatatlan vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy ismerősöm, ma látta először a Rogue One-t. Tudjuk, hogyan ér véget a film. Ehhez most vegyük hozzá, hogy a filmről hazaérve ez a hír fogadta. Hát nem tudom, én hogyan tudtam volna ezt lereagálni. Még több mint egy héttel később is nehéz szívvel gondolok vissza arra a jelenetre, pedig hát nem is Carrie Fisher az. De akkor is. Hope... Most valahogy mégis az a búcsú tőle. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak nemrég olvastam ,tegnap este nem voltam netközelben. Nagyon szomorú vagyok, gyerekkorom 3 hőse(Han,Leia,Luke) közül a hercegnő eltávozott. Meg is könnyeztem. Belegondolva a régi trilógiát is máshogy fogom nézni. Nyugodjon békében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghalt ő is.

Azután, hogy idén láttam a mamámat szellemileg teljesen leépülni, miután a nagybátyám az ölében halt meg egyik pillanatról a másikra (majd nem egészen fél évre rá a papám halála is "rásegített" erre), azt mondom, jobb így neki. Szörnyű lehet egy anyának túlélni a gyermekét. És nagyon sajnálom a családot, idén az ünnepek nekik rémálmokat jelentenek. Kívánom, hogy szeretteik nyugodjanak békében, ők pedig találjanak lelki békére ezekben a nehéz időkben. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megszakadt az anyai szív. Carrie-nek van egy fiú testvére Todd, én el sem tudom képzelni, hogy Ő most min mehet keresztül. Bennem Carrie még mindíg az a fiatal, ragyogó, élettel teli lányként él, akit 77-ben megismertem, de ez leginkább a korabeli sajtófotókból derült ki számomra. Most már elég legyen a sok értelmetlen halálból. George (Michael), Carrie, Debbie nyugodjatok békében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.