Ugrás a kommentre

Akik eggyé váltak az Erővel


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

  • 5 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Meghalt Bicskey Lukács, szeretett Jar Jarunk szinkronhangja. :( Utolsó szerepe az Argo 2-ben volt, amit pár hét múlva fognak adni a mozikban.

 

Nagyon jó ember volt, nekem személyes élményem is van vele, mindketten katonát játszottunk a Borgias-ban (persze ő beszélő szerepet kapott). A szünetekben lehetett vele poénkodni, kértük, hogy adja elő Jar Jart vagy nézzen úgy, mint Pszicho a nikotintapaszok felrakása előtt. :) Isten nyugosztalja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálatos..És nagyon fiatal is még.

Betegség vagy tragédia áll a háttérben?

Az Argo-ban amúgy nem is beszélt. Én meg rájöttem, hogy a Jar-Jaron kívüli hangját nem is ismerem.

Nyugodjon békében.

 

szerk.: Be is pótoltam a művész úr valódi hangját ezzel a rövid videóval, ami utolsó üzenetnek is megteszi:

http://www.youtube.com/watch?v=2CERe9seO8E

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Béke poraira. :(

 

 

Nagyon jó ember volt, nekem személyes élményem is van vele, mindketten katonát játszottunk a Borgias-ban (persze ő beszélő szerepet kapott). A szünetekben lehetett vele poénkodni, kértük, hogy adja elő Jar Jart

Jó néhány éve egy haverja megkérte hogy Jar Jar-ozzon a (haver) gyerekének. Erre a srác meglepetésében úgy bámult Lukács bátyánkra mint borjú az újkapura. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Kicsit szívtelennek hangozhat, de az idős hírességek halála általában ritkán ráz meg. De ez most kivétel: sajnos elkoptatott jelző, de Christopher Lee tényleg egy élő legenda volt. Pilótaként harcolt a második világháborúban. Peter Cushinggal (alias Tarkin kormányzó) együtt a gótikus európai horror legnagyobb csillagai voltak. Fantasztikus orgánuma volt, a legkisebb szerepekbe is elképesztő életet tudott vinni. Mikor láttam a Hobbit werkfilmjein, hogy már nem bírja úgy magát -bár a sztorikból sose fogyott ki, a mozgás már láthatóan nehezére esett-, már szomorúan gondoltam bele, hogy lehet hogy már csak pár évig mondhatjuk el, hogy még köztünk van.

 

Nyugodjon békében!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RIP! :(

 

Tényleg kiemelkedő színész volt, remek szerepekkel. A SW-ban is nagyon jól hozta az arisztokratikus és elegáns sith-et, noha nem volt túl sok jelenete. Volt benne valami nyugtalanító nyugodtság. :) A LotR filmekben engem annyira nem fogott meg (bár ez az egészre elmondható), a Hobbit-trilógiában már valamivel többet mutatott nekem, de nem onnan fogok rá emlékezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kihalófélben tespedő európai elegancia és kultúra egyik utolsó élő képviselője volt. Megjelenésével arisztokrata származását le sem tagadhatta volna. Szeretnék én is ilyen aktív lenni és fessen kinézni 93 évesen, mint amilyen ő volt... Isten nyugosztalja!

 

Bár a filmvásznon Dooku gróf viszonylag kevés szerepet kapott, kiváltképp a ROTS-ben. Mégis, a harmadik film egyik leghatásosabb jelenete számomra az, amikor a kezeit vesztett Sith-tanítvány az utolsó pillanatban, Anakin előtt térdepelve rájön, hogy Palpatine bizony rútul becsapta őt (is). Lee döbbent és megtört arckifejezése felejthetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igaz egyébként, hogy Lee több esetben is kifejezetten ragaszkodott ahhoz, hogy bizonyos fénykardpárbajhoz vagy harchoz kapcsolódó jeleneteket vele rögzítsenek, ne pedig dublőrrel? Több helyen olvastam/hallottam már erről és ha tényleg így volt, akkor nem semmi abban a korban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálattal hallom. Már az sw idején is aggódtam a kora okán, de aHobbitra is kitartott, nem is akárhogy..köszönjük a nagyszerü teljesítményeket.

Ha jöhet egy kis "képzavar": hosszú hasznos életet élt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.