Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az nem is kétséges, hogy Luke fog szerepelni, de most már én is hajlok arra, hogy ez nem lesz sok jelenet. Talán azért nem lehetett szerepeltetni a poszteren, mert a kinézete fontos információkat árulna el. Van egy olyan érzésem, hogy Luke csak a film második felében fog felbukkanni.

De már láthattunk képet Luke kinézetéről. A szerepe attól még nem lenne kevésbé rejtélyes, ha rajta lenne a plakáton. Érthetetlen a mellőzése... ha keveset is fog szerepelni, attól még minden bizonnyal jelentős funkciója lesz. Ha egy Revenge of the Sith poszterre rá tudták tenni a hatalmas Vader maszkot (ami látható volt úgy 2-3 percig), akkor szvsz az esetleges minimális szereplése ellenére is fel kellett volna tüntetni a Star Wars Saga egyik legjelentősebb karakterét.

Mondjuk Snoke hiánya se teljesen világos.

 

Ezeket leszámítva, maga a poszter látványvilága nem rossz. Bár az a bolygóba épített szuperfegyver (vagy mi az), nagyon erős Halálcsillag szagot áraszt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól látom hogy nincs rajta Luke? Ennek biztosan jelentősége van. Így egyre inkább megalapozottnak gondolom azokat a pletykákat, miszerint ez a film az ő kereséséről (is) fog szólni.

 

Viszont Leia és Han annyira vagány. Olyan jó hogy láthatjuk őket még SW filmben :)

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon a leghátul álló trooperek lennének a Riot Control Stormtrooperek? :hmm:

R2 mellett az Maz Kanata lesz valószínűleg.

 

Egyébként imádom a piros, sárga és kék színösszetételt a poszteren.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem meglepetés Luke hiánya. Ez már megszokott dolog.

Leia a nagy meglepetés! Csinos a "banya" nagyon!

Finn-t nem kommentálom. Lassan elfogadom, hogy ezt nem úszom meg! (mégis kommentáltam.. ;) )

Amúgy nagyon tetszik.

A nevekről és sorrendjükről. Ez nekem a fájó pont.

Ford az egyetlen igazi a világsztár, de a starwars-ban mindig Hamill után jött. Ez szentségtörés.

De az is fura, hogy a régi triót írták fel először. Nyilván nem föszereplők. Az ilyenre van az "and" meg a "with". Mikor ki kell emelni, de nem irható ki azért elsőként valaki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik, főleg a szteroidon nevelt Halálcsillag és az, ahogy Rey botja mentén végigfut Kylo kardja. Az, hogy ő áll a plakát középpontjában, még inkább megerősíti a hitem, hogy ő a Skywalker leszármazott. Illetve bejövős még, hogy hangulatára és felépítésében az ep1-2-3 plakátjaira hajaz. Élénk színek, a piros és a kék árnyalatai dominálnak, a főbb szereplők kihangsúlyozása, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ötletes, hogy félig gép felig valami természetes. Nem semmi.

Szerintem hajaz kicsit az eredeti Halálcsillag modellre.

994324165_c798e2574a.jpg

Amúgy ez az Első Rend nem valami kis visszafogott bagázs, ha volt tőkéje, nyersanyaga és elég munkása építeni egy ilyen monstrumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy csinálták ezt meg így, de tényleg jól néz ki. Hogy vágták ki a bolygó egyenlítői részét? Durva... És akkor már választ kaptunk arra is, hogy lehet-e nagyobb fegyvert csinálni a Halálcsillagnál. Lehet. :D Ráadásul ezt még szerintem felrobbantani se lehet úgy ahogy a kisebb elődjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ezt még szerintem felrobbantani se lehet úgy ahogy a kisebb elődjét.

 

Akkor bánhatják a Lázadók (vagy most már Ellenállás), hogy felrobbantottak két Halálcsillagot is :P pedig most hasznát vehetnék :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellett nekem az origon a plakát alatt kommenteket olvasgatnom... :D

 

Fantasztikus a poszter, és a kis ízelítők is. Nagyon várom már a kedd hajnalt. Én speciel inkább alszom, és 4 körül felkelek. Persze tuti zakatolni fog az agyam, a szívverésem meg az egekben.

Utoljára Dzséjt emlékszel, mikor vártunk éjszakai trailer premiert? :D AvPR rémlik? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor bánhatják a Lázadók (vagy most már Ellenállás), hogy felrobbantottak két Halálcsillagot is :P pedig most hasznát vehetnék :D

Nekem is ez jutott eszembe. Most építhetnek maguknak egy Halálcsillagot. :D Ezt remélhetőleg már nem fogja egy nyüzüge kis X-szárnyú meg egy repülő ócskavas felrobbantani. Báááár... A birodalmi tervezőknek furcsa elképzeléseik vannak ezen a téren. Ha kiindulunk az eddigiekből: a Halálcsillagon volt egy két méteres szellőző, amin simán belőttek. Ezt azzal orvosolták, hogy építettek egy akkora alagutat, amin egy teherhajó is végigszáguldhat néhány karcolással és eljuthat a reaktorig. Szóval a rendszerzúzó reaktorához akkor az Executor is elrepülhet már. :D

 

Utoljára Dzséjt emlékszel, mikor vártunk éjszakai trailer premiert? :D AvPR rémlik? :D

Igen, izgis volt. Nem annyira mint a film, de ott végig az volt a jellemző, hogy nagyobb móka volt a film várása, mint a film. :D Azért reméljük, hogy a történelem nem ismétli magát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a kérdés hogy fix vagy megy is valahova a Starkiller? Ha menni tudna, már nem lenne ellenálás, új köztársaság, semmi sem. Szerintem ez egy rögzített ürálomás/bolygó/mifene. Az az óriási ágyú inkább védelmi célt szolgál szerintem. Egyébként elég ötlettelennek tartom. Én megmondtam. Lucas már kitalálta a leggonoszabb gonoszt, legjobb jót, a legszuperebb szuperfegyvert. Hogy lehetett volna azt még fokozni? Hát igy, sehogy :nana: .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor bánhatják a Lázadók (vagy most már Ellenállás), hogy felrobbantottak két Halálcsillagot is :P pedig most hasznát vehetnék :D

:lol:

 

 

Egy kis összehasonlítás

12132439_1074955939183603_6334664776114376333_o.jpg

Ahogy haladunk JJA felé, egyre kevesebb a lens flare. :D Biztos azért, mert inkább a filmbe kerültek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy jobban megnézegettem közelebbről, nem vagyok biztos benne, hogy az tényleg egy bolygó, vagy legalábbis a felszínéből ami látszik, az nem természetesnek, sokkal inkább építettnek tűnik. Egyébként magával a fegyverrel lehetnek egészen kreatívak is, a működési elvével kapcsolatban, szóval nem biztos, hogy annyi az egész, hogy lerobbantja a megadott célpontot, aztán jó napot, hanem valami specifikációval rendelkezik. A kimenti nyílás körül vannak valami kis "lyukak" sorban, kíváncsi vagyok azok mire valók?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval újra elővették a Halálcsillag témát, ami várható volt és én nem bánom egyáltalán. Luke hiánya plusz a trailer leírás utolsó szegmense megerősítik a látomásról és a cameo megjelenésről szóló spoilert. Oltári nagy szívás, ha tényleg ennyi jut neki. Nem érdekel, hogy mi lesz a további sorsa 2 év múlva, ez a korszakos rész, ebben akarom látni. Az off screen fejtegetések amúgy sem izgatnak, mutassák meg a dolgokat a vásznon, a többi nem érdekel. A plakát jó, minden ízében OT-t idéz.

 

Az új Halálcsillag egy bolygó, amit átépítettek. Ez a spoiler igaznak bizonyult.

 

Nem egyenlő a havas bolygóval, mert amikor a trailerben a katonák megfordulnak és az égre néznek, akkor ezt a fegyvert nézik, amint Hux ünnepélyesen felavatja.

Hux ott egy beszédet mond, hogy a First Order mostantól legyőzhetetlen hatalom. Akkor a katonák megfordulnak, mi pedig megcsodálhatjuk az új fegyverüket. (a spoilerek szerint)

 

Egy másik spoiler szerint a fegyver ekkor lövi szét a rendszerbe belépő egyik felkelő naszádot.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.