Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tudom, hogy gáz, de nekem ez tetszik. Az előző résszel sem volt gondom, kikapcsolódsára jó volt, de ez... Visszahozzák Casey-t, Bebopot és Rocksteady-t. Ha még Krang is megjelenne, teljesen megidézné a gyerekkoromat. :D Márpedig azt az interdimenziós kaput elnézve megvan erre is az esély. Jajj, de szép lenne látni a Technodrómot, amint a városban pusztít. :clap2::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, jobb, ha nem mondok semmit... :facepalm:

Pedig eme trailer hozza az igazi TMNT feelinget. Bebop és Rocksteady...a szemem is könnybe lábadt. Na jó, ez túlzás, de azért jöttek a gyerekkori élmények. :D

 

Láthatóan javítottak a teknősök kinézetén, Shredder végre normálisan néz ki és nem csak egy utolsó pillanatban odavarázsolt csávó. Remélhetőleg Splinteren is javítanak.

 

Most kedvem támadt elolvasni a képregényeket újra. :D

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregényeket én sem ismerem, talán ha egy volt belőle, de az sem biztos. Ellenben a rajzfilm az egyike, amin "felnőttem" - már ha felnőttségről lehet szó, míg az ovin át eljutott az alsós tagozatig az általános suliban. :) Macskafogó, Hupikék törpikék, Luckey Luke, Asterix, Tom & Jeddy, Mézgacsalád, G. I. Joe, Voltron, Transformers, Tini Nindzsa Teknőcök, ezek az én gyerekkori slágereim. Az ilyen filmek is valószínűleg azért tetszenek, mert hozzák nekem a nosztalgiát (persze, már amelyik, a G. I. Joe spec pont nem hozta, az Asterixnek is csak az első két része tetszik).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, erre a kommentelők kb 90%a azt írja hogy na ez már TMNT, és én is tökéletesen egyetértek. Imádom a trailer minden pillanatát, a karaktereket, Beebop és Rocks, és Casey...ááá ez nagyon jó lesz. Várom! :)

Na jó a kommentelők 90%a azt is írja hogy Oliver Queen miatt nézi meg a filmet. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látjátok, tényleg jobb volt, hogy nem mondtam semmit.... :P

 

Ez nagyon nem az én világom, a képregényeket abszolút nem ismerem, de a filmekből sem láttam összesen 5 percet. Nekem ez olyan ... túl dedó. :peace:

 

Mindazonáltal jó szórakozást majd hozzá! :)

Én odavoltam anno a rajzfilm sorozatért, de ez az előzetes nekem is nagyon üres. Nagyon kezdem unni ezeket az amerikai látványfilmeket. Mintha csak pár apró elem változna de mind ugyanaz a baromság lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X-men trailere nekem is tetszett.

 

Golden Globe-jelöltek idegen nyelvű film kategóriában ott van a Saul fia :) Dzséjt, ne kapj szívbajt, de Ridley Scott is A marsival a legjobb rendezők között (meg a film, főszereplő kategóriákban is fut A marsi) :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

.... Tom & Jeddy ...

 

:D :D :D Ez valami Star Wars különkiadás????

 

 

Én odavoltam anno a rajzfilm sorozatért, de ez az előzetes nekem is nagyon üres. Nagyon kezdem unni ezeket az amerikai látványfilmeket. Mintha csak pár apró elem változna de mind ugyanaz a baromság lenne.

 

Maxi egyetértek. :peace:

 

 

 

Golden Globe-jelöltek idegen nyelvű film kategóriában ott van a Saul fia :) Dzséjt, ne kapj szívbajt, de Ridley Scott is A marsival a legjobb rendezők között (meg a film, főszereplő kategóriákban is fut A marsi) :hehe:

 

 

Azt azért tedd hozzá, hogy a Mentőexpedíció a Legjobb musical/vígjáték kategóriában fut... :facepalm: Az oké, hogy vicces, de szerintem nem vígjáték.

 

De mondjuk a Mad Max 4, mint legjobb dráma sem igazán vehető komolyan...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MilyenX-MEN film az amiben nincs Wolverine?

First Class? Ott is csak egyetlen poénos jelenete volt, mégis remek kis film lett. ;)

 

Nem is lesz benne, vagy szándékosan kihagyták a trailerből?

Nem tudom, de ha benne is lesz, joggal hagyhatták ki. Unalmas lenne már szinte minden X-Men filmet vele eladni. Nekem is a kedvenc karakterem, de a jóból is megárt a sok. Már most is van 2 külön filmje és tudtommal lesz egy 3. is. Az Origins még csak a többi X-Men filmnél gyengébb, de a külön Wolverine filmje már önmagában is egy fos, szerintem legalábbis. Hiába zseniális karakter, annak semmi értelme, hogy csak rontsanak a helyzetén az ötlettelen és színvonaltalan túlerőltetésével.

Na meg Jackman se fiatalodik. Rozsi nagyon lassan öregszik, Hugh viszont kevésbé. A régi szereplőgárda le lett cserélve, jöttek a fiatalok, akik átvették a stafétát, az időutazós szál pedig ezt a váltást hivatott elsimítani. Oda ügyesen bele tudták szőni, hogy Rozsi is főszerepben legyen, de már nem húzta annyira a filmet, legalábbis nem úgy, ahogyan korábban. Nem fog tudni örökké annyira erőteljes maradni a fiatalok mellett, más színészre cserélni őt meg szinte lehetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

First Class? Ott is csak egyetlen poénos jelenete volt, mégis remek kis film lett. ;)

 

Tényleg ezt el is felejtettem.

 

 

Nem tudom, de ha benne is lesz, joggal hagyhatták ki. Unalmas lenne már szinte minden X-Men filmet vele eladni. Nekem is a kedvenc karakterem, de a jóból is megárt a sok. Már most is van 2 külön filmje és tudtommal lesz egy 3. is. Az Origins még csak a többi X-Men filmnél gyengébb, de a külön Wolverine filmje már önmagában is egy fos, szerintem legalábbis. Hiába zseniális karakter, annak semmi értelme, hogy csak rontsanak a helyzetén az ötlettelen és színvonaltalan túlerőltetésével.

Na meg Jackman se fiatalodik. Rozsi nagyon lassan öregszik, Hugh viszont kevésbé. A régi szereplőgárda le lett cserélve, jöttek a fiatalok, akik átvették a stafétát, az időutazós szál pedig ezt a váltást hivatott elsimítani. Oda ügyesen bele tudták szőni, hogy Rozsi is főszerepben legyen, de már nem húzta annyira a filmet, legalábbis nem úgy, ahogyan korábban. Nem fog tudni örökké annyira erőteljes maradni a fiatalok mellett, más színészre cserélni őt meg szinte lehetetlen.

 

Nekem Wolverine A kedvenc X-MEN karakterem, ráadásul Jackman zseniálisan alakítja. Igaz amit írsz, de én el tudnám nézni akár 50 filmben is.

 

 

Szerintem az idővonal jelen állásában Wolverine karaktere még távol van ahhoz, hogy becsatlakozzon a bandához, ezért teljesen fölösleges szerepeltetni.

 

Igy már érthető. Az nem lehet esetleg hogy Hugh Jackman nem vállalta ebben a filmben a szereplést, mondjuk mert más filmet forgatott abban a időben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igy már érthető. Az nem lehet esetleg hogy Hugh Jackman nem vállalta ebben a filmben a szereplést, mondjuk mert más filmet forgatott abban a időben?

Tudtommal Jackman már az egész X-menből ki akar szállni. Még lesz egy Wolverine-film, aztán azzal leteszi az adamantium karmokat. Az X-Men: Apocalypse-ből viszont szerintem azért maradt ki, mert

a Days of Future Pastban Stryker (Mistique) kezei közé került, úgyhogy esélyes, hogy ezen az idővonalon is bekerült a Weapon X-programba, aminek keretében egy ideig járja a világot a katonai alakulattal, később pedig megkapja az adamantiumot.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Will Smith ugye azért nem lesz benne a FÜGGETLENSÉG NAPJA 2-ben, mert túl sok pénzt kért érte.

Itt kiderül hogyan írták ki a karakterét.

 

 

A stúdió bosszúja!

Fox és Emmerich erre úgy reagáltak, hogy "hát akkor megdöglesz": a film hivatalos oldalán (http://www.warof1996.com/) találni az alábbi infót, amely szerint Smith karaktere, Hiller ezredes 2007-ben elfüstölt egy idegen technológiával készített vadászgép tesztelése közben. Bye-bye, Will! De Hiller fia benne lesz.

12339445_892890537427100_1725401612331944975_o.jpg

 

 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.