Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Fiúk-lányok, vigyázzatok, hogy merre jártok, mert most sikerült elkapnom egy frankó vírust. Tegnap még 21:00 és 22:00 között vígan rohangáltam a focipályán, aztán hajnal ötkor már a WC-n hánytam. Láz, fejfájás... borzalom... a sürgősségin ráadásul 4,5 órát kellett várni, mire megállapították, hogy vírusos fertőzés (lehet, hogy csak túl sok House-t nézek, de számomra eléggé egyértelműnek tűnt, inkább recept miatt mentem be). Öröm az ürömben, hogy legalább elvégeztek egy csomó vizsgálatot (röntgen, hasi ultra hang, ekg stb), amik nem mutattak semmi rendelleneset.

 

Ne is mond. Utcán mentem, osztálytársamtól jöttem haza. A kellemes esti sétálgatás közben egyszer csak arra figyelek fel, hogy pocaktájon nincs rendben minden. 15-20 perc után ott az utcán sikerült hánynom, utána félóránkét és láz, fejfájással járt együtt. Ez volt 5 napja, de még most is majd meghalok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mond. Utcán mentem, osztálytársamtól jöttem haza. A kellemes esti sétálgatás közben egyszer csak arra figyelek fel, hogy pocaktájon nincs rendben minden. 15-20 perc után ott az utcán sikerült hánynom, utána félóránkét és láz, fejfájással járt együtt. Ez volt 5 napja, de még most is majd meghalok.

Neked is jobbulást kívánok. Átérzem, nekem is volt egyszer ilyen, nagyon sz*r.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mond. Utcán mentem, osztálytársamtól jöttem haza. A kellemes esti sétálgatás közben egyszer csak arra figyelek fel, hogy pocaktájon nincs rendben minden. 15-20 perc után ott az utcán sikerült hánynom, utána félóránkét és láz, fejfájással járt együtt. Ez volt 5 napja, de még most is majd meghalok.

Gyógyulást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor a Star Wars rajongás hülyeségbe csap át. Ja és csak erős idegzetűek nézzék meg.

Erről a címről az Airplane egyik örökbecsű klasszikus mondata (tulajdonképpen annak a filmnek minden mondata örökbecsű :D ) jut eszembe: "Megette a saját lábát a hűtőben rekedt fiú" :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor a Star Wars rajongás hülyeségbe csap át. Ja és csak erős idegzetűek nézzék meg.

Ezt nem hülyeségnek nevezném, hanem elmebajosok által elkövetett kivégzésnek. Az ilyen emberrel ugyanazt tenném amit ők tettek a lóval.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor a Star Wars rajongás hülyeségbe csap át. Ja és csak erős idegzetűek nézzék meg.

Én sem értem, mi bajuk az embereknek. A világ legtermészetesebb dolga értelmetlenül kivégezni, majd kibelezni egy lovat, hogy aztán meztelenül belebújhassunk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem, mi bajuk az embereknek. A világ legtermészetesebb dolga értelmetlenül kivégezni, majd kibelezni egy lovat, hogy aztán meztelenül belebújhassunk...

Mellesleg, ha már annyira Luke Skywalkert akart játszani, akkor szerezhetett volna egy télikabátot, aztán meg bent felejteni őt a mélyhűtőben hogy hitelesebben adja elő a jelenetet. Egy kis fűvel akár Obi-Wan is megjelenhetett volna előtte...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.