Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az Avatar csúszás olyan, mint a MÁV késés, hozzá tartozik a feelinghez. :)

Ne is említsd! Tegnap kivételesen késett az egyébként mindig pontosan érkező reggeli vonatom, ráadásnak a szemem előtt robbant le a 3-as metró... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot, Riddick koma! :):clap:

 

Egymás után: Darth Krande, Darth Cupsy, Darth Riddick... SW Saga fórum, ahol minden nap Darth nap van. :D

 

Ne is említsd! Tegnap kivételesen késett az egyébként mindig pontosan érkező reggeli vonatom, ráadásnak a szemem előtt robbant le a 3-as metró... :facepalm:

Aucs. :( Az újraskinnezet fehérke vagy még a hagyományos rozsdafoltos ex-kék? (Már ha vannak még olyanok?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot Riddick!:)

 

Ne is említsd! Tegnap kivételesen késett az egyébként mindig pontosan érkező reggeli vonatom, ráadásnak a szemem előtt robbant le a 3-as metró... :facepalm:

Én is belefutottam ebbe reggel, de mivel szerencsére késésben voltam, még épp a szerelvény indulása előtt értesültem róla, és így gyorsan a MÁV-ra váltottam.

Egy ilyen gikszer a reggeli rohanásban nagyon nem jön jól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aucs. :( Az újraskinnezet fehérke vagy még a hagyományos rozsdafoltos ex-kék? (Már ha vannak még olyanok?)

A csodás felújított fehér. Több kék jár még a vonalon, mint felújított fehér. Ezzel a felújítással jól ráb***tunk, remélhetőleg a szintén orosz származék új atomblokkal nem járunk hasonlóan.

Itt egy korrekt cikk a történtekről: http://index.hu/belfold/2017/06/23/metrokaosz_lincshangulattal_a_nyugatinal/

 

Én is belefutottam ebbe reggel, de mivel szerencsére késésben voltam, még épp a szerelvény indulása előtt értesültem róla, és így gyorsan a MÁV-ra váltottam.

Egy ilyen gikszer a reggeli rohanásban nagyon nem jön jól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, lányok & fiúk, sikeresen befejeztem az érettségit. :D

 

Angol nyelv: Az írásbelim 87 pontos lett a 117 -ből, szóval pont úgy jött ki az egész, hogyha felelek egy fullost szóbelin, akkor éppen meglett volna az ötös. :D

Szerencsére ezzel kezdtünk, és 2. -ként voltam felírva. A könyvekről kérdezett a tanár, miért van az, hogy az emberek egyre kevesebb könyvet és újságot olvasnak stb. Aztán a szituációban én és a barátom elmentünk enni vmit, és míg a tanár gyorskaját akart enni, addig nekem kellett figyelmeztetnem őt, hogy a gyorskaja nem jó és helyette egészségesebb ételt vegyünk.

A végén pedig a mindennapi életemről, napi szokásaimról kellett beszélnem.

Egyszerű volt, bár volt 1-2 helyzet, ahol megakadtam, viszont sikerült megszereznem a 4 -est. 76% -os lett végül az angolom, ami pontszámilag 114 -nek felel meg. :yeah:

 

Magyar: Itt a nyelvtan részénél az egyszerű mondatot illetve ezen belül az állítmány jellemzését húztam, ami meg kell hogy mondjam, elég jól sikerült.

Az irodalom már kicsit neccesebb volt: József Attila tragikus önsors-verseiről kellett beszélnem, a Karóval jöttél... c. versét kellett elemeznem. Nagy nehezen ezt sikerült elmondanom.

Az írásbeli érdekesen alakult: 56/100, míg végeredményileg 60%, így a 4 -es meglett.

 

Töri: Ettől a tantárgytól nem tartottam. 71 pontos lett az írásbeli, amivel még lett esélyem az ötösre. :D

Kihúztam a Trianont... gazdaság, társadalom, trianon hatása, stb. Vázlatot írtam, kimentem, lefeleltem, volt 1-2 információ, amit kihagytam, de jól sikerült.

Ami a vicces, hogy amikor végeztem, úgy gondoltam, hogy a 4 -es biztos hogy megvan, de ez nem lett a legjobb feleletem --> erre 80% -os lett, ami éppen 5 -ös. :lol: Hogy ezt hogyan sikerült, az jó kérdés. :D

 

Infó, azaz szakmai tantárgy: Örültem, hogy az utolsó helyen volt, mivel erre készültem kb. a legtöbbet (a magyar mellett :)), és volt is miért.

3 témakör volt infóból tkp.: információs technológia, adatbázis, hálózat.

A rosszindulatú vírusokat húztam, és ugye a vírusírtókat is be kellett mutatnom. Necces volt, mert ezt pont nem néztem át annyira, viszont a háttértudásomnak köszönhetően sikerült ezt a szóbelit is teljesíteni. (mondjuk 1-2 osztálytársamnak könnyű dolga volt: az egyiknek a BIOS volt a feladata, a másik meg a meghajtót szerelte be. :D)

Az írásbeli 69 pontos lett (:P) és a négyeshez kellett 21 pont... amit sikerült megszerezni. 60%, ami pont 90 pont.

 

Matek nem volt emelt, így abból nem kellett szóbeli. 81 pontos lett, amivel meglett az ötös. :)

 

Összesítve: 357 pont. :D

 

Szerencsére felvettek mindenkit, aki jelentkezett 5. évre is - köztük engemet is. Augusztusban jöhet a beiratkozás, és ezzel ha teljesítem, akkor + pontokat szerzek majd, illetve szeretném lerakni a nyelvvizsgát is. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.