Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Elnézést ha ez itt nem szokás -szólj rám Ody nyugodtan ha gondot jelent!

De a multkori sikeren felbuzdulva ismét arra kérem a fórumozókat, hogy segítsenek!

 

Kislányom rajza szerencsésen bejutott egy pályázaton a legjobb 30-ba az ovisok közt.

Innentől szavazat verseny dönti el a közönségdíjat, persze zsűri is díjaz majd.

Szóval az alábbi linken még 05.31.-ig naponta 1 db szavazat adható minden IP címről.

Ha eszetekbe jutna párszor a következő napokban, nyomjátok meg légyszi a szavaz gombot párszor!

 

http://www.hazforum.hu/?contestants=prokop-dorina-4-eves-mohacs

 

1000 köszi mindnkinek előre is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szavaztam én is. Bár ez 2 sörödbe fog kerülni. :evil::D

Sört most nem postáznék a hirtelen meleg miatt..;) De busójárásra ha jön majd valaki, tudok neki ingyen parkolóhelyet a belvárosban. Higgyétek el; felbecsülhetetlen!:D

Ja és nyomokdjátok még!! :P

 

Nem szokás. Deeee egy régi motoros kedvéért lehet kivételt tenni. :)

Duplán megtisztelsz!! Kösz!:) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ja nyomkodjuk mi is de kicsit levagy maradva huzatok bele

Nagyon jó fejek vagytok köszi!

Sajnos ezt már így "csalva" nem nyerjük meg. Nem tudom mit művelnek akik 6-700-nál járnak, de én már csak a zsűriben bízom, mert a like-győzteseken kívül is választanak 1-3 nyertest.

 

Mégegyszer kösz mindenkinek!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem csalás.... Vannak állítólag (s miért ne lennének) olyan fórumok ahol kifejezetten like-okat cserebeerélnek az emberek. Te segítesz nekem megnyerni egy eztésezt, én segítek neked megnyerni egy amazt. Egyre ne számíts, hogy az ilyen szavazósdik eredményének bármi köze van tényleges művészeti értékhez :) (Gondolom ezért van a szavazatfüggetlen zsűri.) Egyébként párat én is szavaztam a képre :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem csalás.... Vannak állítólag (s miért ne lennének) olyan fórumok ahol kifejezetten like-okat cserebeerélnek az emberek. Te segítesz nekem megnyerni egy eztésezt, én segítek neked megnyerni egy amazt. Egyre ne számíts, hogy az ilyen szavazósdik eredményének bármi köze van tényleges művészeti értékhez :) (Gondolom ezért van a szavazatfüggetlen zsűri.) Egyébként párat én is szavaztam a képre :)

Igen...de besz@rás még venni is lehet akár a vaterán is like-ot..áhh..gusztustalan..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem Orfűn jó a víz :D

Legalábbis a fölső fél méter, ahol süti a Nap s ahol az úszó ember közlekedik. Ha leállsz (pl a tó közepén kell kiereszteni a vizet az úszószemüvegből) akkor a lábad odafagy. Segond, átúsztam! Szomjas Vándor --> kajak-kenu stég --> Szomjas Vándor, két óra alatt. Ahhoz képest nem rossz hogy idén most voltam térd fölött természetes vízben. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.