Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

2018. 10. 25. - 19:01, Ody Mandrell írta:

Erről jut eszembe az a magyar videó amiben azt kérdezték a járókelőktől, hogy mit szólnak ahhoz, hogy arab számokat akarnak bevezetni. Erre a legtöbb ember fel volt háborodva, hogy ezt mégis hogy képzelik? A folytatást nem mondom mert már erősen politikai.

És a csaj, aki oly nagyképűen történészként bemutatkozik benne, a volt csoporttársam. Nagyon kínos. :D

 

Boldog születésnapot, pb!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Frenkie írta:

Repülőjegyet mikor érdemes venni? Kolléga májusban akar menni Frankfurtba fapadossal(Wizzair megy oda). Januárt hallottam a legkedvezőbb vételárnak. Igaz ez? Mikor jár a legjobban?

Én ezt jó időnek mondom. Októberben voltam Brüsszelben, szintén Wizz-el. Júniusban foglaltuk a jegyeket. 16k volt a retúr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallottam olyat is, hogy vásárlás előtt töröld a cookie-kat, mert a weboldalak megjegyzik, ha vissza-vissza jársz, és egyre csak emelik az árakat. Esetleg VPN-nel is próbálkozhatsz, mert sokszor attól is függ a repjegy ára, hogy melyik földrajzilag honnan vásárolod a jegyet, ez viszont próba szerencse alapon működik

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.