Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm szépen a jókívánságokat, @JakeSully, @Darth Sky, @Kenobi tábornok, @M.Laci, @Darth Cupsy, @Pildi, @Ody Mandrell, @Rog, @RacerX, @Frenkie, @kudar :)

 

Téged is Isten éltessen, Dzséjt! :peace: :sor:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@JakeSully, @Yoda József, @Bence1997, @MissKarrde, @Darth Revan9, @tomcsi80 nektek is nagyon szépen köszönöm. :) 

 

5 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

@Dzséjt Milyen Krisztusi évbe lépni? :D

Az elmúlt időszak eseményeit tekintve azt mondom, hogy k*rva jó. Nem csíptem a tini korom, se a '20-as éveimet, nem illettem bele és több okból sem volt jó. Lehetett volna rosszabb is, de lehetett volna sokkal jobb is. Ám a '30-as éveim első éveit iszonyúra élvezem. :) Olyan dolgokat teszek meg vagy érek el, amikről korábban csak álmodtam. Ha valaki nekem csak öt évvel ezelőtt azt mondja, hogy a születésnapom előtt öt nappal az Attack of the Clones (ami a TLJ-ig a kedvenc Star Wars filmem volt) egyik forgatási helyszínén fogok állni és gyönyörködni fogok a tájban, kiröhögöm. Ma elmondhatom, hogy öt nappal ezelőtt ott álltam, ahol Anakin és Padmé összeházasodtak. És ez csak egy élmény a sok közül, bár ez egy életre szóló volt.

Persze 30-on túl sem fenékig tejfel az élet, nekem is megvannak a mindennapi bajaim, de sokkal jobban élvezem most az életet, mint ifjabb koromban. Szóval, ha a 33 csak annyira lesz rossz, mint mondjuk a 32 volt, akkor fene mód jó évnek nézek elébe. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szeptember 16-án rendeltem 30.99 dollár értékben ebay-en, amit Amerikából küldtek. 20-án már meg is érkezett az országba. A nyomkövetés utolsó frissítése 24-én történt meg: Célországban feldolgozva. Meddig akarnak még rajta ülni a csomagon? Elvileg még pont nem kell áfát fizetnem érte majd. Vicc, hogy New Yorkból 4 nap alatt megérkezik Pestre, ők meg 8 nap alatt nem tudják kihozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Sziasztok! A szakdolgozatomhoz készítek egy kutatást az üdítőital fogyasztási szokásáról. A kitöltése csak néhány percet vesz igénybe. Nagy segítség lenne ha minél többen kitöltenétek. Előre is köszönöm mindenkinek aki kitölti. :):)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScP6QNLrzMuolbW7l-2OYYiYa2ZnPnHh-RGk2BVYTN2X664rg/viewform

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.