Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Én is kitöltöttem. Szándékosan nincs közöttük a rostos üdítőital (közben pedig van külön sport- és energiaital is)?  

Igen szándékosan nincs benne mert az egy külön termékcsoport és ráadásul a vállalatunknál (Auchan) is külön szegmensbe tartozik és az összes többi ami fel van sorolva pedig egy szegmensbe van. Ez az eladási adatok elemzésénél könnyebb. Meg a szakdolgozatom alap témája igazából a cukormentes üdítők fogyasztás növekedéseinek az okai, és bár a rostos üdítőknél is van már cukormentes (Sió Light) de ez ott még egy új dolog és még nem annyira látványos mint a többinél.

 

39 perccel korábban, JakeSully írta:

Kitöltöttem én is :)

Elég sok cukormentes kólát iszom.. Lehet nem kéne? 

 Nem feltétlen, pl. a Coca-Cola cukormentes termékei (Sprite, Fanta, FuzeTea stb.) már steviával édesített ami egyértelműen jobb mint a cukor. A többi mesterséges édesítőszerek mint pl. aszpartám a legtöbb kutatás szerint ugyan úgy károsak az egészségre. 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kitöltöttem, bár nem nagyon fogyasztok ilyesmit. Egyébként ennek a felmérésnek mi a célja? A legtöbb kérdés, mintha a cukorral lett volna kapcsolatban, erről eszembe jutott egy Hamvas Béla idézet: "a cukor a hazugság szubsztanciája". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A light colában is stevia van? 

Érdekes módon nem. Én azt az információt kaptam egy Coca-Cola-nál dolgozó embertől hogy minden cukormentes termékénél most már stevia van és több terméknél meg is néztem de most itthon pont van Light cola és aszpartám van rajta. Lehet hogy még a Lightnál nem álltak át.  De a XIXO colák steviával édesítettek az biztos. 

 

37 perccel korábban, Wilde írta:

Kitöltöttem, bár nem nagyon fogyasztok ilyesmit. Egyébként ennek a felmérésnek mi a célja? A legtöbb kérdés, mintha a cukorral lett volna kapcsolatban, erről eszembe jutott egy Hamvas Béla idézet: "a cukor a hazugság szubsztanciája". :)

A szakdolgozatom témája igazából a cukormentes üdítők fogyasztás növekedéseinek az okai, és ezt leginkább a fogyasztói magatartás oldalról vizsgálom. Itt leginkább az egészséges magatartást és az egészséges tudatos magatartást emelem ki és ehhez kapcsolódik az egészséges táplálkozás is. Ezért volt ennyi cukorral kapcsolatos kérdés, hogy letudjam szűrni a vársárlók egészséges tudatos fogyasztását.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 10. 15. - 21:42, Fulcrum írta:

Igen szándékosan nincs benne mert az egy külön termékcsoport és ráadásul a vállalatunknál (Auchan) is külön szegmensbe tartozik és az összes többi ami fel van sorolva pedig egy szegmensbe van. Ez az eladási adatok elemzésénél könnyebb. Meg a szakdolgozatom alap témája igazából a cukormentes üdítők fogyasztás növekedéseinek az okai, és bár a rostos üdítőknél is van már cukormentes (Sió Light) de ez ott még egy új dolog és még nem annyira látványos mint a többinél.

Oké, köszi a választ :) Így persze a többi kérdés jól passzol a termékcsoporthoz. Többnyire rostosat iszom, így állandóan azok jártak a fejemben kitöltés közben. Még nem ittam Sió Lightot, mert gyümölcslé esetében a gyümölcscukor maradjon a lében. Inkább figyelek a cukortartalomra, nem túl nagy ördöngösség. Colából is csak a cukrozottan iszom meg, mert a többinek elég rossz íze van, szóval a colát csak nagyon mértékkel emiatt. Inkább elkerülöm. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, Donát, M.Laci, kudar, Dzséjt, Rog, MissKarrde, Cupsy, Nute, Revan, Sky, RacerX, Frenkie, tomcsi: köszönöm szépen! :)

 

Bence, Neked is köszönöm, és boldog szülinapot kívánok én is! :)

 

Szerk: közben most vettem észre, hogy a Viasat3 ma 21 órától műsorára tűzi A Sith-ek bosszúját. Ugyan most nem nézném már meg tv-ben, reklámokkal és magyarul, de volt idő, amikor a világ legboldogabb embere lettem volna, ha a kedvenc SW filmemet leadják a születésnapomon. :):bb8flame:

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.