Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

2019. 08. 21. - 14:48, Ody Mandrell írta:

@Dzséjt Akár undorodsz a kijelentésemtől akár nem, sajnos ez a faj halálra van ítélve. Ha nem meteor akkor majd a klímaváltozás. Százötven kétszáz és konec firma. Amit az online médiában látsz az a nagyban meglévő emberi ostobaság kicsinyített lenyomata. És sajnos ők vannak többen. 

 

Akartam írni,hogy a nap kommentje,de igazából az eddigi legjobb hsz amit itt az oldalon olvastam köszönöm szépen. Minden egyes mondattal egyetértek, és nem azt írom, hogy igaz amit írsz mert az odaát van meg lesz is, de teljesen mértékbe beállok a sorba mégegyszer köszönöm. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Kargarosz írta:

Akartam írni,hogy a nap kommentje,de igazából az eddigi legjobb hsz amit itt az oldalon olvastam köszönöm szépen.

Azért az gáz, ha ez lenne a legjobb hsz az oldalon. :D Ez egy vélemény, de egy SW oldalon ennél csak érdekesebb kommentek lehetnek. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azért az gáz, ha ez lenne a legjobb hsz az oldalon. :D Ez egy vélemény, de egy SW oldalon ennél csak érdekesebb kommentek lehetnek. :) 

 

Az élet nem csak SW-ről szól azért annál kicsit többről van szó. Így, ha gáz, ha nem ezen vélemény volt a legjobb amit olvastam vehetjük úgy is SW témán kívűl. Igaz nem tölt el örömmel az írás, de legalább nem vagyok egyedül e gondolatokkal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 25. - 17:04, Fulcrum írta:

Megkérdezhetem hogy ennek mi az oka? Mert ha félsz hogy ellopják a bankkártyád adatait akkor erre van egy csomó módszer hogy kivéd. Pl. csinálhatsz egy külön számlát amit csak az internetes vársárlásra használod és csak annyi pénzt teszel rá amit éppen le akarsz vásárolni.

Látnom kell fizikailag, hogy kifizetem a terméket, vagy a szolgáltatást. Tehát látnom kell, hogy átadom a pénzt. Ha ezt nem látom, akkor az halálra idegesít engem. A másik dolog meg, az hogy betegesen félek az adathalászattól kezdve minden internetes nyavalyától, még akkor is, ha nagyon erős védelem van a gépemen.

2019. 08. 25. - 17:17, Dzséjt írta:

Ezt az apróságot jól kihagytad a hozzászólásodból egy olyan beszélgetés közepén, amikor mi meg a BD/DVD vásárlás lehetőségéről dumálunk. :roll: Természetesen ott nincsen ilyen lehetőség, ugyanakkor, ahogy Fulcrum írta, még ott is vannak megoldások a bankártyás használat elkerülésére.

Igen, sajnos utólag esett le, hogy azt elfelejtettem. De örülök, hogy megjelenik  DVD-n is, akkor valószínű, hogy majd beszerezem. Viszont az első nézés így is netes lesz.

 

Gravon Nagyúr: boldog szülinapot.:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Látnom kell fizikailag, hogy kifizetem a terméket, vagy a szolgáltatást. Tehát látnom kell, hogy átadom a pénzt. Ha ezt nem látom, akkor az halálra idegesít engem.

:roll:...erre inkább nem reagálok semmit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 25. - 15:21, Darth Revan9 írta:

Én készpénzes ember vagyok.

Akkor hamarosan komoly gondjaid lesznek. Idén voltam Amerikában, egy csomó helyen már nem tudnak mit kezdeni a készpénzzel. Rendelsz egy pizzát? Kiváló, de a futárnál csak kártyával vagy órával lehet fizetni. :lol: Hamarosan itt is ez lesz, úgyhogy szerintem próbáld feszegetni a komfort zónádat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kívánom, hogy legyen igazad, de szerintem Abszurdisztán ennyire nem jár előre az időben, és bámulatos képességekkel haladunk visszafelé. Na de ez már kezdi a tiltott témák peremét súrolni, úgyhogy abba is hagyom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Pildi írta:

Mondjuk nálunk azért sem valószínű a teljes mértékű kártyás fizetés, mert az egyből kifehéríti a ma még nagy arányban szürke és fekete gazdaságot, és ez nagyon sokaknak nem érdeke ma még.

Ráadásul iszonyú sok helyen nálunk nem lehet kártyával fizetni. Pl piacon hogy vesz az ember zöldséget-gyümölcsöt. Illetve van nálunk egy vegyesbolt ott sem lehet. Itt szerintem sosem lesz készpénzmentes a fizetés úgy ahogy a csekk sem fog sosem megszünni. A társadalom nagy része még mindig a készpénzt favorizálja. Pl a legjobb barátomnak nincs is bankkártyája és postára jár befizetni a csekkeket.

Mikor mondtam neki hogy neten is be lehet mondta hogy az őt nem érdekli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj a bankkártyával, legalábbis nálam, hogy ha azon tartom az összes pénzem, hajlamos vagyok többet költeni, mert nem annyira érzem át a súlyát, illetve nem is mindig tudom, hogy pontosan mennyi van rajta. Úgyhogy a mindennapos költekezésekre én készpénzt használok (kaja stb.), a nagyobb kiadások meg bankkártyáról történnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Nekem sincs :P Mivel átutalásos elektronikus számlákat kapok :D

Postán csekken fizetni? Csak rémálmaimban!

Pár éve álltam át én is az elektronikus számlákra. Mérföldekkel jobb mint a posta és fénysebességgel gyorsabb. Minden megjön már 8.-áig, pár kattintás és ki van fizetve. A csekkes időben pár csekk jött a hónap elején, pár a közepén és pár a végén. Aztán mikor megláttam mennyien vannak a postán azonnal zártam is vissza az ajtót és mentem másnap. Soha többet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 27. - 10:02, Nute Gunray írta:

Az a baj a bankkártyával, legalábbis nálam, hogy ha azon tartom az összes pénzem, hajlamos vagyok többet költeni, mert nem annyira érzem át a súlyát, illetve nem is mindig tudom, hogy pontosan mennyi van rajta. Úgyhogy a mindennapos költekezésekre én készpénzt használok (kaja stb.), a nagyobb kiadások meg bankkártyáról történnek.

Én telefonos alkalmazásban tartok nyilván minden tranzakciót, amit végrehajtok. Így pontosan tudom a bevételeim, a kiadásaim, a megtakarítási céljaim, mindent. Elengedhetetlen a tudatos pénzgazdálkodáshoz véleményem szerint. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.